• REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

Video Sources 116 Views

  • Watch trailer
Wieloryb zalukaj film Online

Wieloryb - ZALUKAJ FILM ONLINE

Dec. 09, 2022USA117 Min.R
Udostępnij0
Your rating: 0
6 1 vote

Wieloryb – Oglądaj online

Charlie już od lat żyje na marginesie świata. Uwięziony w małym mieszkaniu przez chorobliwą otyłość. Odrzucony, nie bez powodu, przez swoich bliskich, samotnie zmierza w życiową przepaść. Wystarczy jednak jeden impuls, jedno spotkanie, by zapalić w nim płomień nadziei na to, że jeszcze nie wszystko stracone. Charlie podejmuje próbę nawiązania dawno utraconego kontaktu z nastoletnią córką. Wie, że czeka go niesłychanie trudne spotkanie. Zdaje sobie sprawę, że ryzykuje utratę ostatniego złudzenia. Gotów jest jednak podjąć to ryzyko z wiarą, że także dla niego jest jeszcze szansa na odkupienie.

Gdzie oglądać cały film Wieloryb 2022?

Charlie od lat żyje na peryferiach świata. Uwięziony w małym mieszkaniu przez chorobliwą otyłość i odrzucony przez swoich bliskich, Charlie pogodził się z życiem w samotności i rozpaczy. Aż pewnego dnia rozpaliła się w nim iskra nadziei. Charlie postanowił dotrzeć do swojej nastoletniej córki, pomimo ryzyka nawiązania dawno utraconego kontaktu. Desperacko pragnął odkupienia i był gotów podjąć ryzyko, nawet jeśli oznaczało to utratę ostatniej iluzji.

W Wielorybie rozumiemy moc odkupienia i odwagę tych, którzy są gotowi podjąć ryzyko, aby tak się stało. Śledzimy historię Charliego o nadziei i odwadze i zapraszamy do śledzenia podróży. Teraz dostępne do oglądania online, można dołączyć do niego w jego dążeniu do odkupienia, oglądając cały film.

Bohater był zdeterminowany, aby nawiązać kontakt z córką i uwolnić się z odosobnionego więzienia. Wiedział, że czeka go niezwykle trudne spotkanie, ale był gotów zaryzykować utratę ostatniej iluzji. Jego odwaga i determinacja doskonale ilustruje nasze podstawowe wartości odporności i nadziei.

W Wielorybie staramy się przybliżyć Wam historie o odwadze, nadziei i odkupieniu. Naszą misją jest pokazanie tych historii z całego świata, a historia Charliego jest jedną z nich. Obejrzyj cały film online i śledź podróż Charliego, gdy próbuje nawiązać kontakt z córką i ewentualnie odzyskać odkupienie.

Wieloryb
Wieloryb
Wieloryb
Wieloryb
Wieloryb
Wieloryb
Tytuł oryginalny The Whale
Ocena IMDb 8 21,084 votes
Ocena TMDb 7.4 88 votes
27 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.

Podobne tytuły

Saga „Zmierzch”: Księżyc w nowiu
Bez wahania
Bandit
The Marksman
Asteroid City
Pachnie oszustwem
Służące
365 dni: Ten dzień
Of an Age
Czarna Skrzynka
Dokąd oczy poniosą
Punisher