• REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

Zagubiona kula 2 zalukaj film Online

Zagubiona kula 2 - ZALUKAJ FILM ONLINE

Nov. 10, 2022BE98 Min.TV-MA
Udostępnij0
Your rating: 0
8 1 vote

Zagubiona kula 2 – Oglądaj online

Policjant renegat dąży do zemsty na człowieku, który zabił jego brata w Zagubiona kula 2, francuskim filmie akcji osadzonym w 2022 roku. Jest to kontynuacja Lost Bullet, ale może być czytana samodzielnie. Będzie dużo walki i będzie ona obejmować szeroki zakres broni i narzędzi, a także ciosy i kopnięcia, jak to jest typowe dla filmów akcji. Karabin jest używany do zabicia człowieka z bliska. Kiedy dwie osoby walczą ze sobą gołymi rękami, kości zostają roztrzaskane lub złamane. Widać zbliżenie zakrwawionej i zmasakrowanej twarzy mężczyzny. Ciała, zabici. Atak na dom. Ponadto występują liczne pościgi samochodowe, w niektórych z nich pojawiają się przewracane i wybuchające pojazdy.

Gdzie oglądać cały film Zagubiona kula 2 2022?

Po śmierci brata podczas tajnej operacji, Lino (Alban Lenoir) jest policjantem na urlopie w Zagubiona kula 2. Lino zdecydował się nie odzyskać po swoich obrażeniach, aby utrzymać wdowę po bracie, Stellę, bezpieczną od morderców jej męża. Lino powstrzymuje najazd na dom Stelli, a następnie dowiaduje się przerażającej wiadomości, że człowiek, który zabił jego brata, Marco (Sebastiane Lellane), żyje pod ochroną policji jako informator kryminalny dzięki swoim szefom. Lino, oburzony tą niesprawiedliwością, ryzykuje swoją zawodową reputację, porywając Marco i przemycając go do Hiszpanii, gdzie ma nadzieję, że Marco zostanie odpowiednio ukarany. Lino jest teraz celem desperackiej obławy, podczas gdy jego była partnerka Julia (Stef Celma) ściga go w kierunku granicy.

Zabawny francuski film akcji, choć w niektórych momentach nieco przesadzony. Jako film akcji zbudowany na odwiecznych prawidłowościach kina akcji – sprawiedliwości i zemście – Zagubiona kula 2 jest sequelem, który dobrze sprawdza się sam w sobie. Nie wymyśla niczego nowego, ale przedstawia pościgi samochodowe w innowacyjny sposób, na przykład wykorzystując elektryczny wózek widłowy do przerzucania samochodów w powietrzu.

Udanie łączy typowe konwencje kina akcji z kilkoma nowatorskimi (pościgi samochodowe, na przykład), tworząc satysfakcjonującą całość (bohaterowie akcji). Gra aktorska jest odpowiednia; jak w przypadku większości filmów akcji, nie jest konieczne, aby aktorzy wykazywali się dużą ilością niuansów poza tym, czego można by oczekiwać od kogoś w środku chaotycznej walki lub wściekłego pościgu w Renault. Polecam na wieczór z filmem akcji.

Zagubiona kula 2
Zagubiona kula 2
Zagubiona kula 2
Zagubiona kula 2
Zagubiona kula 2
Tytuł oryginalny Balle perdue 2
Ocena IMDb 6.3 2,940 votes
Ocena TMDb 6.625 184 votes
27 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.

Podobne tytuły

Mroczne wody
Łowcy burz
Tekken
Nefarious
Moja wina
Diabelska jazda
Dziki wiatr
Poza wszechświat
Mroczna otchłań
Madame Web
Księga Ocalenia
Wrogowie publiczni