• REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

Togo 2022 zalukaj film Online

Togo 2022 - ZALUKAJ FILM ONLINE

Oct. 05, 2022Uruguay95 Min.TV-MA
Udostępnij0
Your rating: 0
6 1 vote

Togo – Oglądaj online

Bohaterem urugwajskiego dramatu Togo jest były bokser, który od pewnego czasu jest niepełnosprawny i obecnie zarabia na życie w Montevideo pracując jako „parker”, czyli osoba kierująca pojazdy na miejsca parkingowe i pilnująca ich w zamian za napiwki. Pojawienie się w okolicy handlarzy narkotyków zmusza go jednak do obrony swojego terenu za wszelką cenę. W filmie pojawiają się liczne przypadki brutalności, gore i opisy obrażeń. Stosowane są różne formy przemocy fizycznej, w tym między innymi: uderzanie, kopanie, dźganie, rozcinanie, bicie i strzelanie. Ciało mężczyzny zostaje odkryte przez powieszenie w jego sypialni. Dodatkowy mężczyzna zostaje napadnięty tak brutalnie, że łamie mu się ręka i wybija zęby.

Gdzie oglądać cały film Togo 2022?

Gra aktorska jest znakomita, a ton dramatu odpowiednio ponury, choć film ostatecznie błądzi bez celu. Fabuła Togo jest mocno przewidywalna, dlatego dobrze, że postacie są dobrze rozwinięte. Togo to twardy facet, który ma za sobą lepsze dni, ale jest dobrym ojcem, który chce mieć więcej czasu ze swoim dzieckiem. Co więcej, Togo widzi w relacji z nieznajomym Mercedesem rodzaj więzi, którą ma nadzieję mieć ze swoją córką. To właśnie dlatego tak wiele osób potrzebuje bezpośredniej i pośredniej ochrony Togo; jest on bohaterem łatwym do wsparcia z tego powodu.

Podczas gdy obie postacie są dobrze rozwinięte, Mercedes wydaje się być odsunięta na bok w ostatnim akcie. Ostatni akt oporu to brutalny pokaz sprzeciwu, a całość sprawia wrażenie powolnego spalania do czasu zakończenia. Wyeliminowanie antagonisty, śmierć handlarzy narkotyków i pokonanie przywódcy przestępczości to rezultaty, których widz ma nadzieję być świadkiem. Jednak aby tego dokonać, film porzuca centralny wątek miłosny między Togo i Mercedes. Mimo, że Mercedes musi zniknąć „dla własnego bezpieczeństwa”, słodki i rozkwitający związek może wydawać się dla niektórych kwestią drugorzędną.

Togo (Diego Alonso) jest starszym mężczyzną, który mieszka na ulicy i zarabia na życie parkując samochody i pilnując ich w zamian za napiwki. Togo uważa pewną część dzielnicy za „swoją”, ale kiedy wprowadza się tam lokalny kartel narkotykowy, naciskają na niego, by dla nich pracował. Togo będzie musiał w pewnym momencie bronić swojej ziemi lub ryzykować utratę wszystkiego.

Togo 2022
Togo 2022
Togo 2022
Togo 2022
Togo 2022
Togo 2022
Togo 2022
Togo 2022
Togo 2022
Togo 2022
Tytuł oryginalny Togo
Ocena IMDb 5.3 549 votes
Ocena TMDb 6.527 56 votes
27 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.

Podobne tytuły

Magic Mike: Ostatni taniec
Seks to nie grzech
Tekken
Królowa ciszy: Morderczyni staruszek z Meksyku
Tożsamość strachu
Adanis: Kutsal Kavga
After 2
Mafia Mamma
Skok na głęboką wodę
Surferka z charakterem
John Wick 2
Finding Grace