• REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

After 2 zalukaj film Online

After 2 - ZALUKAJ FILM ONLINE

Sep. 02, 2020USA105 Min.R
Udostępnij0
Your rating: 0
5 1 vote

After 2 – Oglądaj online

Jeśli szukasz romantycznego dramatu, który utrzyma Cię na krawędzi fotela, to After 2 jest zdecydowanie filmem dla Ciebie. Film jest kontynuacją niezwykle popularnego After, który został wydany w 2019 roku. Po 2 następuje historia Tessy, która wciąż próbuje wyleczyć się z burzliwego romansu z Hardinem. Zostaje wrzucona do nowego świata pracy, gdzie spotyka wyrafinowanego i cynicznego Trevora. Mimo że jest gotowa na nowy związek, Hardin nadal się z niej nie podda, a jego ukryte sekrety i dzika natura mogą zrujnować ich szanse na znalezienie szczęścia.

Jeśli ten film brzmi jak coś, co chcesz obejrzeć, to masz szczęście! After 2 jest dostępny do oglądania online za pośrednictwem różnych serwisów streamingowych. Możesz obejrzeć film na znanych platformach vod. Możesz także wypożyczyć lub kupić film na iTunes, Apple TV lub innych platformach cyfrowych. Tak więc, bez względu na to, z jakiej usługi przesyłania strumieniowego korzystasz, możesz łatwo oglądać After 2 i zanurzyć się w świecie Tessy i Hardina. Więc na co czekasz? Obejrzyj After 2 i dowiedz się, czy Tessa i Hardin odnajdą swoje szczęśliwe życie!

Gdzie oglądać cały film After 2 2020?

After 2 to długo oczekiwany sequel przebojowego dramatu romantycznego After. Tessa, studentka college 'u, której życie wywraca się do góry nogami, poznaje Hardina, tajemniczego i niespokojnego młodego mężczyznę. Oboje szybko stają się sobie bliscy i zakochują się, ale zostają rozerwani przez tajemnice z przeszłości Hardina.

W nowym filmie Tessa wciąż próbuje wyleczyć się ze złamanego serca i odbudować swoje życie. W tym celu rzuca się w świat pracy i szybko znajduje się w środku nowego, dobrze uporządkowanego świata. Jednak niedługo potem Hardin pojawia się ponownie w jej życiu z nową misją; udowodnić swoją miłość do Tessy i pokazać jej, że jego uczucia są szczere.

W sequelu pojawia się również nowa postać, Trevor. Jest przystojnym i odpowiedzialnym młodym mężczyzną, który szybko przykuwa uwagę Tessy. Czuje się do niego przywiązana i wkrótce zaczyna się ich związek. Ale, podobnie jak w przypadku Hardina, przeszłość Trevora jest pełna tajemnic i oboje będą musieli ciężko pracować, aby zbudować zaufanie i stabilną przyszłość razem.

After 2 z pewnością będzie emocjonalnym rollercoasterem dla fanów pierwszego filmu. To opowieść o miłości, odkupieniu i przebaczeniu, która z pewnością pozostawi widzów na krawędzi ich miejsc. Możesz teraz obejrzeć After 2 online i doświadczyć dramatu dla siebie.

After 2
After 2
After 2
After 2
After 2
Tytuł oryginalny After We Collided
Ocena IMDb 5 33,123 votes
Ocena TMDb 7.224 4,842 votes
27 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.

Podobne tytuły

Następcy: Królewskie wesele
Cześć, żegnaj i wszystko pomiędzy
Surferka z charakterem
Efekt Motyla 3
Moja mała Dixie
First Love
Showroom
Efekt hipnozy
Blisko
Noc w Rzymie
Guillermo del Toro: Pinokio
Królewna Śnieżka i Łowca