• REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

Samarytanin zalukaj film Online

Samarytanin - ZALUKAJ FILM ONLINE

Aug. 25, 2022USA102 Min.PG-13
Udostępnij0
Your rating: 0
8 1 vote

Samarytanin- Oglądaj online

Sylvester Stallone wystąpił w filmie Samarytanin. Jest to duże odejście od filmów Marvela i DC, które wiele dzieci przywykło oglądać w kinach. Pod względem przemocy w akcji, takiej jak eksplozje, ostre strzelanie z broni szturmowej i przejechanie bohatera, film przypomina raczej wersję „The Expendables” Stallone’a skierowaną do nastolatków i młodzieży. Sam, grany przez 13-letniego Javona „Wanna” Waltona, często znajduje się w niebezpieczeństwie i zostaje pobity. Często używane są słowa „s-t”, „bitch” i „f-k”. To, co zmienia człowieka z „dobrego człowieka” w „złego faceta” jest tematem tej historii. Sam postanawia dołączyć do gangu i zacząć dokonywać kradzieży, aby pomóc swojej zmagającej się z problemami matce w opłaceniu rachunków. Ale takeaway jest to, że każdy może wybrać, aby być miłe lub straszne; wszystko sprowadza się do ich działań.

Gdzie oglądać cały film Samarytanin 2022?

Samarytanin był kiedyś najbardziej zaufanym obrońcą Granite City. Jednak po epickim starciu ze swoim bratem i przeciwnikiem, Nemesis, Samarytanin nagle porzucił swoje życie w walce z przestępcami. Młody chłopak Sam (Javon „Wanna” Walton) w Granite City zaczyna podejrzewać, że jego sąsiad Joe Smith (Sylvester Stallone) może być tym niegdyś podziwianym bohaterem, a dwójka tworzy niespodziewaną więź.

Samarytanin to superbohaterska historia, która obfituje w odcienie szarości, co jest nietypowe dla opowieści dla dzieci, ponieważ „zło” vs. „dobro” ma tendencję do bycia całkiem czarno-białą kwestią (przynajmniej w filmach). Większość współczesnych dzieci nigdy nie widziała krajobrazu medialnego pozbawionego nadludzkich bohaterów. Postacie takie jak Czarna Wdowa, Szkarłatna Wiedźma, Harley Quinn czy Deadpool mają zgrabne, komercyjne, a nawet żartobliwe opakowanie, mimo że mają zawiłe historie lub wahają się między czynieniem dobra a zła. Z powodu tego, jak obcy wydają się być, może być trudno dotrzeć do nich z zachęcającymi słowami. Samarytanin obchodzi ten problem, tworząc młodego bohatera, który wkracza do przestępczego świata z czystych pobudek: aby utrzymać rodzinę i zapewnić jej dach nad głową.

Samarytanin to dobry film i śmiało można go obejrzeć

Granite City to nie Gotham czy Metropolis, gdzie budynki są regularnie bezmyślnie niszczone, to raczej realistyczne przedstawienie miasta. A Joe Smith (Stallone), śmieciarz, który może, ale nie musi być pustelniczym bohaterem Samarytaninem, nie ma ulizanych włosów, błyszczącego połysku ani wypolerowanego garnituru, które zwykle towarzyszą hollywoodzkim superbohaterom. Wszystkie te czynniki zwiększają prawdopodobieństwo, że przesłanie filmu zostanie usłyszane, przetworzone i wprowadzone w życie: Chociaż możemy czuć się niezdolni do zmiany naszego przeznaczenia, każdy z nas ma moc kształtowania swojej tożsamości poprzez decyzje, które podejmujemy jako jednostki.

Film podejmuje świeże, może nawet ryzykowne, podejście do gatunku superbohaterów, ale jego narracja cierpi na kilka uderzających niespójności. Z bohaterem w tym wieku, film wydaje się być skierowany do nastolatków. Jest tu też sporo mocnego języka i graficznych przedstawień przemocy, np. gdy gang przytrzymuje Sama i uderza go kluczem oraz gdy ktoś zostaje potrącony przez samochód. Być może za tę niepokojącą mieszankę tonalną odpowiada dziwne połączenie scenarzysty i reżysera. Bragi F. Schut, znany jako scenarzysta serialu, ma duże doświadczenie w pisaniu dla młodzieży dzięki pracy przy serialu Ninjago. Ale filmy w reżyserii Juliusa Avery’ego zazwyczaj zawierają poważną przemoc i broń palną. Ponieważ jest to pierwszy obraz Avery’ego skierowany do dzieci, mógł on nie wiedzieć, że brutalna fantazja może pomóc dzieciom poradzić sobie z ich zmartwieniami, podczas gdy przemoc w rzeczywistości może sprawić, że poczują się niepewnie.

Samarytanin
Samarytanin
Samarytanin
Samarytanin
Samarytanin
Samarytanin
Samarytanin
Samarytanin
Tytuł oryginalny Samaritan
Ocena IMDb 5.7 45,183 votes
Ocena TMDb 6.8 1,469 votes
27 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.

Podobne tytuły

Marvels
Zaklęci w czasie
Zaginiony ląd
Przez moje okno: Rozdzieleni
Richie – król rapu
Skok na głęboką wodę
Kraina Snów
Z nami nie ma żartów
Dobry łotr
Abraham Lincoln: Łowca wampirów
Taniec młodości
Szczęściarz