• REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

Kraina Snów zalukaj film Online

Kraina Snów - ZALUKAJ FILM ONLINE

Nov. 09, 2022USA117 Min.PG
Udostępnij0
Your rating: 0
5 1 vote

Kraina Snów – Oglądaj online

W Kraina Snów, młody chłopiec o imieniu Nemo (Marlow Barkley) i inne znaki twarz poważne niebezpieczeństwo przez cały film ekscytujące i porywające fabuły. Ojciec Nemo umiera we wczesnym odcinku, a ona i inni często stają w obliczu niebezpieczeństwa. Ludzie potykają się i upadają, są wypychani przez okna, mają wypadki samochodowe, katastrofy lotnicze, bliskie spotkania z utonięciami, są tasowane i zamykane, zbliżają się niebezpiecznie do utonięcia, i są ścigane przez przerażające, ciemne istoty. Nie tylko Nemo ma ochotę zniknąć i pozwolić, by życie ją ominęło, ale także wiele innych postaci. Bohaterowie są odważni i odporni, są gotowi oddać życie za siebie nawzajem. Fabuła i postacie filmu oparte są, przynajmniej częściowo, na komiksie Winsora McCay’a z początku XX wieku Mały Nemo w Slumberland, i zawiera kilka głębokich przesłań o przechodzeniu przez stratę i jak najlepszym wykorzystaniu każdego dnia. W filmie występuje również Chris O’Dowd.

Gdzie oglądać cały film Kraina Snów 2022?

Nemo (Marlow Barkley) i jej ojciec, Peter (Kyle Chandler), domowy biolog morski, mają wspaniałe życie w odległej latarni morskiej. Z powodu jego przedwczesnej śmierci na morzu, Nemo zostaje zabrana, aby zamieszkać ze swoim wujkiem Phillipem (Chris O’Dowd). Mimo dzielących ich różnic, Nemo znajduje schronienie w swoich porywających snach, kiedy zasypia. Tam, ona spotyka Flip (Jason Momoa), charakter prawo z jej ojca opowieści na dobranoc, który mówi jej, że jeśli ona pomaga mu odkryć ukrytą mapę skarb, może ona dostać kolejną szansę, aby zobaczyć Peter. Ku przerażeniu Flip, Nemo ryzykuje jej życie, dołączając do niego w jego krainie fantazji.

Przyjazna dla rodziny przygoda miesza się ze złożonymi tematami, takimi jak radzenie sobie ze stratą w tej pomysłowej podróży napędzanej przez wnikliwe występy bohaterów, zwłaszcza małego Barkleya. Jako wymarzony przewodnik w Kraina Snów, Momoa celowo jest na topie, wyglądając jak Jack Sparrow skrzyżowany ze Slashem z Guns N’ Roses. Reżyserzy rzucają narracyjny curveball w momencie, gdy staje się irytujący, ujawniając jego wrażliwość. O’Dowd, który znany jest z inteligentnego, niedopowiedzianego aktorstwa, jest ujmujący jako niezdarny wujek, który szuka w internecie „jak pielęgnować dziecko” i „jak mówić do tween”. Chandler, z brodą i w swetrze rybaka, jest obrazem troskliwego ojca. Ale to Barkley, nowicjuszka na scenie, błyszczy jako dzielne, ale smutne dziecko. Zawsze wydaje się przekonująca, nawet gdy okoliczności są daleko posunięte.

Kraina Snów to przyjazny dla rodzin film

Po drodze scenariusz ujawnia zaskakujące szczegóły dotyczące tych i innych osób oraz okoliczności. Mimo pewnych przerysowanych sytuacji i innych, emocjonalnie nużących wątków i scen, film jest zabawny dzięki nieoczekiwanym zwrotom akcji. Kreatywne pejzaże senne, takie jak zespoły salsy stworzone z liści i mroczna ośmiornica z koszmaru, przywodząca na myśl wodnego Mind Flayera, przyczyniają się do powstania wysokobudżetowej scenografii i efektów, które są intrygujące. Zespół czarnych kobiet monitorujących sny, przypominających Pam Grier, z rozkoszą tkwi w strojach i wystroju z lat 70. Jest też mnóstwo innych członków obsady drugoplanowej, którzy również przykuwają uwagę. Opowieści i interakcje narracyjne pomiędzy „Kraina Snów” i „waking life” ujawniają aspekty postaci i ludzkiej kondycji.

Kraina Snów
Kraina Snów
Kraina Snów
Kraina Snów
Kraina Snów
Kraina Snów
Kraina Snów
Tytuł oryginalny Slumberland
Ocena IMDb 6.7 19,030 votes
Ocena TMDb 7.717 458 votes
27 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.

Podobne tytuły

Ainbo – strażniczka Amazonii
Kung Fu Panda 2
Happy Feet: Tupot małych stóp
The Enforcer
Skazani na Shawshank
Miraculous: Biedronka i Czarny Kot. Film
Mustang z Dzikiej Doliny: Droga do wolności
Siedmiu królów musi umrzeć
To: Rozdział 2
Osobliwość
Kieł
Planeta 51