Tajna baza - FILM ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY I SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ

DO KOŃCA PROMOCJI POZOSTAŁO:
0 godzin 59 minut 13 sekund

Tajna baza Online
Aug. 12, 2022USA104 Min.PG
Your rating: 0
5 1 vote

Tajna baza- Oglądaj online

Tajna baza to film o młodym superbohaterze o imieniu Charlie, który uczęszcza do gimnazjum (Walker Scobell). Ci, którzy lubią takie filmy jak Shazam!, Spy Kids i Ant-Man, również będą się tym cieszyć. Czterech przyjaciół Charliego (w tej roli Owen Wilson) odkrywają ukrytą piwnicę pod domem niedawno rozwiedzionego ojca Charliego i dochodzą do wniosku, że ojciec Charliego może być w rzeczywistości legendarnym superbohaterem Strażnikiem. Kiedy korporacyjni najemnicy wdzierają się do bunkra, sprawy przybierają zły obrót. Dzieci używają szerokiej gamy futurystycznych broni, a ci źli są uzbrojeni w broń palną.

Należy spodziewać się łagodnej profanacji („idioci”, „cholera”, „szczyny”) oraz mieszanki komediowej i realistycznej przemocy. Branie zakładników, bycie ściganym i grożenie śmiercią nastoletnim bohaterom to główne cele. W pewnym momencie osoba zostaje zastrzelona (nie widać krwi) za odmowę skrzywdzenia dzieci. Jest pierwsza komedia (zarówno słowne i fizyczne) i kilka relacji pączkowania, w tym pierwszy pocałunek. Istnieje nacisk na uczciwość i otwartą komunikację między rodzicami i ich dziećmi.

Gdzie oglądać cały film Tajna baza 2022?

W pierwszej scenie Tajna baza, mąż i ojciec Jack Kincaid (Owen Wilson) jest świadkiem tego, co wydaje się być UFO rozbił. Wojskowy o imieniu Jack (Jesse Williams) śledził UFO, kiedy to obdarzyło go ono swoimi niezwykłymi mocami. Syn Jacka, Charlie (Walker Scobell), obecnie 13-letni, mieszka głównie z matką (Jessie Mueller). Charlie zaprasza swojego najbliższego przyjaciela Bergera (Keith L. Williams), Lizzie (Abby James Witherspoon), a jego crush Maya (Momona Tamada), nad do swojego ojca, gdy Jack nagle odwołuje na nich na weekend. Cztery nastolatki są o get-together kiedy natknąć się na tajnej windy, która zabiera je do ukrytego podziemnego legowiska zaopatrzony w zaawansowaną technologię i kostiumy superbohaterów.

Od razu domyślają się, że Jack jest Strażnikiem, superbohaterem, który podróżuje po świecie chroniąc pokój. Kiedy kontrahent wojskowy CEO Ansel Argon (Michael Pea) i jego najemnicy dowiedzieć się, że nastolatki zostały zabawy i nadużywanie ich gadżety nad ziemią i w szkole, wysyłają najemników i wziąć nastolatków w celu przesłuchania. Poszukując legowiska i źródła siły The Guard, stanowią oni poważne zagrożenie dla dzieci.

Tajna baza to produkcja warta oglądania

Syn bohatera i jego bystrzy przyjaciele używają całego swojego sprytu, by zmierzyć się z korporacyjnymi łobuzami w tej ekscytującej i przyjaznej dzieciom przygodzie superbohatera. Henry Joost i Ariel Schulman, współreżyserzy i scenarzyści filmu, pokazują, w jaki sposób nastolatkowie mogą legalnie korzystać z technologii The Guard w klasie i na boisku, zanim zostaną zmuszeni do podjęcia bardziej złożonych decyzji o tym, jak zdjąć złoczyńcę Argona i jego wyszkolonych zabójców/ochroniarzy

Scobell, który będzie grał Percy’ego Jacksona w odrodzeniu serialu, jest świetnym wyborem do roli, ponieważ ma odpowiedni wygląd, osobowość i poziom charyzmy, aby przejść dla ucznia gimnazjum. Biorąc pod uwagę ich sytuację, dwie kobiety mają więcej wspólnego ze sobą niż z jakimkolwiek chłopcem, którego kiedykolwiek spotkały (Maya zna się na taktyce i broni;

Tajna baza
Tajna baza
Tajna baza
Tajna baza
Tajna baza
Tajna baza
Tajna baza
Tajna baza
Tajna baza
Tajna baza