• REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

Tajna baza zalukaj film Online

Tajna baza - ZALUKAJ FILM ONLINE

Aug. 12, 2022USA104 Min.PG
Udostępnij0
Your rating: 0
5 1 vote

Tajna baza- Oglądaj online

Tajna baza to film o młodym superbohaterze o imieniu Charlie, który uczęszcza do gimnazjum (Walker Scobell). Ci, którzy lubią takie filmy jak Shazam!, Spy Kids i Ant-Man, również będą się tym cieszyć. Czterech przyjaciół Charliego (w tej roli Owen Wilson) odkrywają ukrytą piwnicę pod domem niedawno rozwiedzionego ojca Charliego i dochodzą do wniosku, że ojciec Charliego może być w rzeczywistości legendarnym superbohaterem Strażnikiem. Kiedy korporacyjni najemnicy wdzierają się do bunkra, sprawy przybierają zły obrót. Dzieci używają szerokiej gamy futurystycznych broni, a ci źli są uzbrojeni w broń palną.

Należy spodziewać się łagodnej profanacji („idioci”, „cholera”, „szczyny”) oraz mieszanki komediowej i realistycznej przemocy. Branie zakładników, bycie ściganym i grożenie śmiercią nastoletnim bohaterom to główne cele. W pewnym momencie osoba zostaje zastrzelona (nie widać krwi) za odmowę skrzywdzenia dzieci. Jest pierwsza komedia (zarówno słowne i fizyczne) i kilka relacji pączkowania, w tym pierwszy pocałunek. Istnieje nacisk na uczciwość i otwartą komunikację między rodzicami i ich dziećmi.

Gdzie oglądać cały film Tajna baza 2022?

W pierwszej scenie Tajna baza, mąż i ojciec Jack Kincaid (Owen Wilson) jest świadkiem tego, co wydaje się być UFO rozbił. Wojskowy o imieniu Jack (Jesse Williams) śledził UFO, kiedy to obdarzyło go ono swoimi niezwykłymi mocami. Syn Jacka, Charlie (Walker Scobell), obecnie 13-letni, mieszka głównie z matką (Jessie Mueller). Charlie zaprasza swojego najbliższego przyjaciela Bergera (Keith L. Williams), Lizzie (Abby James Witherspoon), a jego crush Maya (Momona Tamada), nad do swojego ojca, gdy Jack nagle odwołuje na nich na weekend. Cztery nastolatki są o get-together kiedy natknąć się na tajnej windy, która zabiera je do ukrytego podziemnego legowiska zaopatrzony w zaawansowaną technologię i kostiumy superbohaterów.

Od razu domyślają się, że Jack jest Strażnikiem, superbohaterem, który podróżuje po świecie chroniąc pokój. Kiedy kontrahent wojskowy CEO Ansel Argon (Michael Pea) i jego najemnicy dowiedzieć się, że nastolatki zostały zabawy i nadużywanie ich gadżety nad ziemią i w szkole, wysyłają najemników i wziąć nastolatków w celu przesłuchania. Poszukując legowiska i źródła siły The Guard, stanowią oni poważne zagrożenie dla dzieci.

Tajna baza to produkcja warta oglądania

Syn bohatera i jego bystrzy przyjaciele używają całego swojego sprytu, by zmierzyć się z korporacyjnymi łobuzami w tej ekscytującej i przyjaznej dzieciom przygodzie superbohatera. Henry Joost i Ariel Schulman, współreżyserzy i scenarzyści filmu, pokazują, w jaki sposób nastolatkowie mogą legalnie korzystać z technologii The Guard w klasie i na boisku, zanim zostaną zmuszeni do podjęcia bardziej złożonych decyzji o tym, jak zdjąć złoczyńcę Argona i jego wyszkolonych zabójców/ochroniarzy

Scobell, który będzie grał Percy’ego Jacksona w odrodzeniu serialu, jest świetnym wyborem do roli, ponieważ ma odpowiedni wygląd, osobowość i poziom charyzmy, aby przejść dla ucznia gimnazjum. Biorąc pod uwagę ich sytuację, dwie kobiety mają więcej wspólnego ze sobą niż z jakimkolwiek chłopcem, którego kiedykolwiek spotkały (Maya zna się na taktyce i broni;

Tajna baza
Tajna baza
Tajna baza
Tajna baza
Tajna baza
Tajna baza
Tajna baza
Tajna baza
Tajna baza
Tajna baza
Tytuł oryginalny Secret Headquarters
Ocena IMDb 5.1 5,147 votes
Ocena TMDb 6.9 182 votes
27 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.

Podobne tytuły

Sound of Freedom
Droga
Hobbit: Niezwykła Podróż
Mój Mały Kucyk: Nowe Pokolenie
Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy: Złodziej Pioruna
Ninja
Tydzień życia
Szybcy i Wściekli: Hobbs i Shaw
Alvin i wiewiórki 3
Paddington 2
Ambush
Śmierć Supermana