• REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

DC Liga Super-Pets zalukaj film Online

DC Liga Super-Pets - ZALUKAJ FILM ONLINE

Jul. 27, 2022USA105 Min.PG
Udostępnij0
Your rating: 0
5 1 vote

DC Liga Super-Pets – Oglądaj online

Krypto, pies Supermana (głos Dwayne’a Johnsona) jest zaniepokojony, że Lois Lane zastąpi go jako jego „najlepszy przyjaciel” w animowanej komedii DC League of Super-Pets. Przemoc i niebezpieczeństwo są powszechne w animacji fantasy; obejmuje to postacie przebijające się przez ściany i sufity, bycie zmiażdżonym przez pojazdy i tak dalej. Jednak sytuacja jest szybko naprawiana za pomocą żartów i widocznych dowodów, że nikt nie został poważnie ranny. Natasha Lyonne gra Merton, żółwia z gustem dla racy, który używa niektórych niegrzeczny język (który jest bleeped out) i flirtujący innuendo w jej poszukiwaniu miłości w tym filmie skierowanym do dzieci.

Zawiera również żarty z psiej kupy, obelgi (takie jak „dorks” i „losers”), kilka pocałunków, propozycję małżeństwa i chytre odniesienie do Lois Lane spędzającej noc w miejscu Supermana. Dzieci mogą potrzebować wyjaśnienia głównej lekcji filmu, która jest, że miłość jest bezinteresowna, od swoich rodziców. Drugorzędne przesłanie, że jeśli adoptujesz i kochasz zwierzaka, będzie cię kochać na zawsze, jest bardziej prawdopodobne, aby rezonować z widzami. Obsada i wykonawcy głosu obejmują szeroki zakres demografii, w tym płeć, wiek, pochodzenie etniczne, orientację seksualną i wygląd fizyczny.

Gdzie oglądać cały film DC Liga Super-Pets 2022?

Krypto, super pies portretowany przez Dwayne „The Rock” Johnson, pomaga swojemu właścicielowi, Supermanowi, walczyć z przestępczością w Metropolis (John Krasinski). Krypto musi zebrać armię, aby uratować swojego najlepszego przyjaciela Supermana ze szponów supervillaina. Krypto zaciąga pomoc motley załogi życzliwych stworzeń, które właśnie nabyły supermoce, w tym Kevin Hart niezniszczalny pies Ace i Natasha Lyonne szybki żółw Merton. Wspólnie są znani jako Liga Super Zwierząt DC.

Ta animowana historia o bohaterach walczących z przestępczością futrzanych przyjaciół jest próbą DC, aby nadrobić ich poprzednie historie superbohaterów są zbyt ciemne, brutalne i dojrzałe dla dzieci. Te Super-Pets nie są standardowe Liga Sprawiedliwości, ale są one idealne dla uczniów szkół podstawowych. Rzeczywiście, Bam! i Pow! klasycznego Batmana bledną w porównaniu z pomysłową przemocą przedstawioną tutaj. Jest to najzabawniejszy z oferty DCEU na dużym ekranie, z komediowymi geniuszami Kevin Hart i Kate McKinnon prowadzącymi obsadę głosową.

Animowana historia dla dzieciaków

Wśród zwierząt, Ace Harta, hybryda między pitbullem i bokserem, miał najciekawszą historię. W odważnym akcie Ace uratował życie malucha, ale jego rodzina źle odczytała sytuację i odesłała go do schroniska. Jego historia jest najważniejszą częścią filmu i ma większe znaczenie niż wszystko inne, co się dzieje.

DC League of Super-Pets to przezabawny film, ale jego fabuła jest aż nazbyt znajoma: Złoczyńca pojawia się, stawia zły plan w działaniu i stawia życie superbohaterów w niebezpieczeństwie; mimo to, nieprawdopodobny zespół bohaterów dowiaduje się, jak korzystać z ich nowo odkrytych zdolności w samą porę, aby uratować dzień. Jednak prawdziwą piętą achillesową filmu jest jego nadmierna obsada. Podczas gdy Super-Pets są animowane w trzech wymiarach, tylko jeden wymiar jest używany w scenariuszu. Z tego powodu rodzice mogą czuć się nieco zużyci pod koniec. Jednak młodsze dzieci, które nie zostały zbombardowane przez tuzin projektów superbohaterskich rocznie, będą zachwycone. Marketing superbohaterów zaczyna się już w młodym wieku, z zabawkami dla dzieci, książeczkami dla niemowląt i gorliwymi rodzicami, którzy chętnie dzielą się swoim entuzjazmem dla gatunku z potomstwem; dlatego obecność komediowego obrazu dla dzieci jest, cóż, heroicznie uzasadniona.

DC Liga Super-Pets
DC Liga Super-Pets
DC Liga Super-Pets
DC Liga Super-Pets
DC Liga Super-Pets
DC Liga Super-Pets
DC Liga Super-Pets
DC Liga Super-Pets
DC Liga Super-Pets
DC Liga Super-Pets
Tytuł oryginalny DC League of Super-Pets
Ocena IMDb 7.2 63,149 votes
Ocena TMDb 7.44 1,017 votes
27 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.

Podobne tytuły

Ava
Murarz. Na granicy spisku
Skok w przestworzach
Underworld: Ewolucja
Uniwersalny Żołnierz: Dzień Odrodzenia
Operacja: Soulcatcher
LEGO® Gwiezdne wojny: Przerażające historie
Poniżej zera
Uwieziona moc
Książę Persji: Piaski Czasu
To nie wypanda
Randka, bez odbioru