• REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

DC Liga Super-Pets zalukaj film Online

DC Liga Super-Pets - ZALUKAJ FILM ONLINE

Jul. 27, 2022USA105 Min.PG
Udostępnij0
Your rating: 0
6 1 vote

DC Liga Super-Pets – Oglądaj online

Krypto, pies Supermana (głos Dwayne’a Johnsona) jest zaniepokojony, że Lois Lane zastąpi go jako jego „najlepszy przyjaciel” w animowanej komedii DC League of Super-Pets. Przemoc i niebezpieczeństwo są powszechne w animacji fantasy; obejmuje to postacie przebijające się przez ściany i sufity, bycie zmiażdżonym przez pojazdy i tak dalej. Jednak sytuacja jest szybko naprawiana za pomocą żartów i widocznych dowodów, że nikt nie został poważnie ranny. Natasha Lyonne gra Merton, żółwia z gustem dla racy, który używa niektórych niegrzeczny język (który jest bleeped out) i flirtujący innuendo w jej poszukiwaniu miłości w tym filmie skierowanym do dzieci.

Zawiera również żarty z psiej kupy, obelgi (takie jak „dorks” i „losers”), kilka pocałunków, propozycję małżeństwa i chytre odniesienie do Lois Lane spędzającej noc w miejscu Supermana. Dzieci mogą potrzebować wyjaśnienia głównej lekcji filmu, która jest, że miłość jest bezinteresowna, od swoich rodziców. Drugorzędne przesłanie, że jeśli adoptujesz i kochasz zwierzaka, będzie cię kochać na zawsze, jest bardziej prawdopodobne, aby rezonować z widzami. Obsada i wykonawcy głosu obejmują szeroki zakres demografii, w tym płeć, wiek, pochodzenie etniczne, orientację seksualną i wygląd fizyczny.

Gdzie oglądać cały film DC Liga Super-Pets 2022?

Krypto, super pies portretowany przez Dwayne „The Rock” Johnson, pomaga swojemu właścicielowi, Supermanowi, walczyć z przestępczością w Metropolis (John Krasinski). Krypto musi zebrać armię, aby uratować swojego najlepszego przyjaciela Supermana ze szponów supervillaina. Krypto zaciąga pomoc motley załogi życzliwych stworzeń, które właśnie nabyły supermoce, w tym Kevin Hart niezniszczalny pies Ace i Natasha Lyonne szybki żółw Merton. Wspólnie są znani jako Liga Super Zwierząt DC.

Ta animowana historia o bohaterach walczących z przestępczością futrzanych przyjaciół jest próbą DC, aby nadrobić ich poprzednie historie superbohaterów są zbyt ciemne, brutalne i dojrzałe dla dzieci. Te Super-Pets nie są standardowe Liga Sprawiedliwości, ale są one idealne dla uczniów szkół podstawowych. Rzeczywiście, Bam! i Pow! klasycznego Batmana bledną w porównaniu z pomysłową przemocą przedstawioną tutaj. Jest to najzabawniejszy z oferty DCEU na dużym ekranie, z komediowymi geniuszami Kevin Hart i Kate McKinnon prowadzącymi obsadę głosową.

Animowana historia dla dzieciaków

Wśród zwierząt, Ace Harta, hybryda między pitbullem i bokserem, miał najciekawszą historię. W odważnym akcie Ace uratował życie malucha, ale jego rodzina źle odczytała sytuację i odesłała go do schroniska. Jego historia jest najważniejszą częścią filmu i ma większe znaczenie niż wszystko inne, co się dzieje.

DC League of Super-Pets to przezabawny film, ale jego fabuła jest aż nazbyt znajoma: Złoczyńca pojawia się, stawia zły plan w działaniu i stawia życie superbohaterów w niebezpieczeństwie; mimo to, nieprawdopodobny zespół bohaterów dowiaduje się, jak korzystać z ich nowo odkrytych zdolności w samą porę, aby uratować dzień. Jednak prawdziwą piętą achillesową filmu jest jego nadmierna obsada. Podczas gdy Super-Pets są animowane w trzech wymiarach, tylko jeden wymiar jest używany w scenariuszu. Z tego powodu rodzice mogą czuć się nieco zużyci pod koniec. Jednak młodsze dzieci, które nie zostały zbombardowane przez tuzin projektów superbohaterskich rocznie, będą zachwycone. Marketing superbohaterów zaczyna się już w młodym wieku, z zabawkami dla dzieci, książeczkami dla niemowląt i gorliwymi rodzicami, którzy chętnie dzielą się swoim entuzjazmem dla gatunku z potomstwem; dlatego obecność komediowego obrazu dla dzieci jest, cóż, heroicznie uzasadniona.

DC Liga Super-Pets
DC Liga Super-Pets
DC Liga Super-Pets
DC Liga Super-Pets
DC Liga Super-Pets
DC Liga Super-Pets
DC Liga Super-Pets
DC Liga Super-Pets
DC Liga Super-Pets
DC Liga Super-Pets
Tytuł oryginalny DC League of Super-Pets
Ocena IMDb 7.2 63,149 votes
Ocena TMDb 7.44 1,017 votes
27 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.

Podobne tytuły

RED
American Sicario
Kill Boksoon
Niewesołe miasteczko
Polar
2012
Zagubiona kula 2
Colombiana
Załoga G
Millennium: Dziewczyna, która igrała z ogniem
Sekretne życie zwierzaków domowych 2
Magiczna słonica