• REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

Video Sources 202 Views

  • Watch trailer
Sonic 2. Szybki jak błyskawica zalukaj film Online

Sonic 2. Szybki jak błyskawica - ZALUKAJ FILM ONLINE

Mar. 30, 2022Japan122 Min.PG
Udostępnij0
Your rating: 0
8 1 vote

Sonic 2. Szybki jak błyskawica – Oglądaj online

Sonic 2. Szybki jak błyskawica to sequel pierwszego filmu opartego na grze wideo Sonic the Hedgehog. Sonic (Ben Schwartz) jest ukazany w sequelu jako gimnazjalista z heroicznymi aspiracjami. Jego przyjaciele Tom (James Marsden) i Maddie (Tika Sumpter) próbują go wychowywać. Kreskówkowa przemoc nie jest oczywiście prawdziwa, a wiele z ciągłego ryzyka raczej nie będzie miało długotrwałego wpływu na dzieci, podczas gdy Jim Carrey powraca jako rozkosznie zły Dr. Robotnik. Ale bliskie spotkania z wodą i rzeczywistymi maszynami latającymi mogą być przerażające.

Niewinność i poczucie humoru Sonica (przygotuj się na żarty o pierdzeniu) przyciąga dzieci, dzięki czemu jest bardziej prawdopodobne, że zinterioryzują one lekcje, których uczy o rozwoju społecznym i emocjonalnym oraz o odpowiedzialności osobistej. Personel policyjny nosi teraz Tasery zamiast broni palnej. Na hawajskim weselu, Mai Tais i szampan są obfite, a jedna postać, pod przymusem, rzeczywiście swigs prosto z butelki. Zarówno napięty bohater, jak i Robotnik rzucają na siebie przezabawne wyzwiska.

Gdzie oglądać cały film Sonic 2. Szybki jak błyskawica 2022?

Minęło kilka lat od czasu, gdy Sonic (Ben Schwartz) powstrzymał plan podboju planety przez Dr. Ivo Robotnika (Jim Carrey) w pierwszym filmie Sonic 2. Szybki jak błyskawica. Tom Wachowski (James Marsden) i Maddie Wachowski (Tika Sumpter), szeryf miasta i Sonic opiekunów, są daleko na wakacjach, gdy Dr Robotnik przychodzi, aby się zemścić z pomocą Knuckles the Echidna (głos Idris Elba). Znajdź potężny Master Emerald i będą podbijać świat. Sonic musi wygrać wyścig do klejnotu, aby uratować swój nowy dom.

Pomysł zrobienia z postaci z gry wideo komicznego nastolatka z kosmosu z heroicznymi aspiracjami jest inspirujący. To świetna metoda na połączenie się z dziećmi i przekazanie im zachęcających wiadomości. Jednak komedia akcji niemal w całości odzwierciedla światopogląd Sonica: Nadmiernie pobudzony piątoklasista pędzący na sto różnych sposobów. Wzrost przyjaźni Sonica z Tomem i Maddie od pierwszego filmu jest eksplorowany. Opiekują się Soniciem jak własnym synem, a pod koniec historii wszyscy zaangażowani uświadamiają sobie, jak bardzo są naprawdę rodziną. Sonic chce wyruszyć na ekscytującą przygodę, ale Tom i Maddie są jego rodzicami, więc pisarze muszą usunąć ich z drogi. Pomimo najlepszych intencji, subplot obejmujący ich podróż na Hawaje na ślub siostry Maddie, Rachel (Natasha Rothwell) kończy się odciąganiem od historii Sonica.

Podczas pobytu na Grzybowej Planecie, wąsy doktora Robotnika urosły proporcjonalnie do jego szaleństwa. Inny wątek dotyczy jego oddanego poplecznika, Stone’a (Lee Majdoub), który stara się wrócić do siebie z szefem, podczas gdy on jest zajęty próbą zdominowania świata. Choć zabawna, ta podróż bierze na siebie więcej niż może przeżuć, pouczając dzieci o cechach bohatera, kumpla i jednostki rodzinnej. To jest ostatecznie połknięte, ale człowiek, to zajęło dużo żucia! Mimo to, niespójność fabuły będzie prawdopodobnie przeszkadzać tylko dorosłym. Jeśli ten sequel będzie podobny do Sonica, dzieci pomyślą, że pochodzi z innej planety.

Sonic 2. Szybki jak błyskawica
Sonic 2. Szybki jak błyskawica
Sonic 2. Szybki jak błyskawica
Sonic 2. Szybki jak błyskawica
Sonic 2. Szybki jak błyskawica
Sonic 2. Szybki jak błyskawica
Sonic 2. Szybki jak błyskawica
Sonic 2. Szybki jak błyskawica
Sonic 2. Szybki jak błyskawica
Sonic 2. Szybki jak błyskawica
Tytuł oryginalny Sonic the Hedgehog 2
Ocena IMDb 6.5 67,197 votes
Ocena TMDb 7.6 3,509 votes
27 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.

Podobne tytuły

Oświadczyny po irlandzku
Blitz
Powodzenia, Leo Grande
I szczęśliwie
Kingsman: Złoty Krąg
Król wojowników
Szkoła magicznych zwierząt
RED
Był Sobie Pies
Zabójca
Poniżej zera
ParaNorman