Epoka lodowcowa: Przygody dzikiego Bucka - FILM ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY I SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ

DO KOŃCA PROMOCJI POZOSTAŁO:
0 godzin 59 minut 13 sekund

Epoka lodowcowa: Przygody dzikiego Bucka Online
Jan. 28, 2022Canada82 Min.PG
Your rating: 0
6 1 vote

Epoka lodowcowa: Przygody dzikiego Bucka- Oglądaj online

Epoka lodowcowa: Przygody dzikiego Bucka, film z udanej serii Ice Age, zawiera częste animowane akcje, w tym sceny niebezpieczeństwa i drobne przekleństwa. Stare i nowe postacie, wypowiadane przez eklektyczną grupę wykonawców, zajmują się sprawami rodzinnymi, takimi jak wspólne zamieszkiwanie i emigracja. Bohaterowie rozwijają poczucie własnej wartości i dojrzałości, na czym zyskują ich relacje międzyludzkie. Film uczy widzów akceptacji, a nawet akceptacji osób, które różnią się od nich, a także wykonywania swojej części pracy jako członków swojego „stada”. W przeciwieństwie do tego, jest komiczny mayhem pożarów, toksyczne zwierzęta i rośliny, lawiny, upadki, bitwy, katastrofy, lawy, skały i inne niebezpieczeństwa. 

Gdzie oglądać cały film Epoka lodowcowa: Przygody dzikiego Bucka 2022?

W Epoka lodowcowa: Przygody dzikiego Bucka, Vincent Tong’s Crash i Aaron Harris’s Eddie, dwa rodzeństwa oposów, są chętni do wyruszenia na własną rękę. Pomimo ostrzeżeń ze strony ich adoptowanej starszej siostry Ellie (Dominique Jennings), dwójka wyrusza na własną rękę i ponownie znajduje się w rządzonym przez dinozaury Zaginionym Świecie. Biegną ze starym kumplem o imieniu Buck (Simon Pegg), który informuje ich, że przybyli w strasznym czasie: złoczyńca Orson (Uktarsh Ambudkar) wyrwał się z jego banicji na Lava Island i jest z powrotem z armią raptorów do czyszczenia Lost World ssaków i przejąć jako władca. Zee (Justina Machado), stara znajoma Bucka, pojawia się, by pomóc gangowi w walce, podobnie jak Manny (Sean Kenin Elias-Reyes), Sid (Jake Green) i Diego (brat Bucka) (Skyler Stone).

Epoka lodowcowa: Przygody dzikiego Bucka to film, który warto docenić

Jeśli jesteś fanem serii Ice Age lub po prostu lubisz filmy animowane w ogóle, prawdopodobnie docenisz ten. To 80 minut akcji non stop, przerywanej zabawnymi żartami i kilkoma ważnymi naukami. Format filmów o epoce lodowcowej jest kontynuowany w Epoka lodowcowa: Przygody dzikiego Bucka który powraca do znanych postaci i fabuły z poprzednich pozycji w serii. O ile napisy początkowe i końcowe, na których widnieją jaskiniowe malowidła zwierzęcych bohaterów, zapadają w pamięć, o tyle narracja głosowa podsumowująca wcześniejsze wydarzenia może być przytłaczająca dla nowicjuszy. Poza głównym wątkiem dotyczącym Crasha i Eddiego, ten tom nie oferuje nic w kwestii rozwoju postaci.

Zarówno wybryki chłopców, które sprawiają, że ich rodzice przewracają oczami, jak i ich ewentualny wzrost i dojrzałość mogą uderzyć w nieoczekiwany akord z ich rodzicami. Ich podróż rozpoczyna się od deklaracji: „Nadszedł czas, abyśmy wykuwali własne przeznaczenie… a może nawet robili własny lunch”, a kończy się uświadomieniem sobie przez każdego z członków grupy własnych możliwości i rozwinięciem prawdziwego współczucia dla innych. Ellie, starsza siostra, która pełni rolę zastępczej matki dla swoich młodszych braci, zdaje sobie sprawę, że musi mieć wiarę w ich zdolności do dbania o siebie. Zee, nowa starsza siostra w filmie, demonstruje rodzaj cierpliwej miłości, która może zdziałać cuda dla wiary w siebie młodego widza. Z filmu można wyciągnąć wiele cennych lekcji dla rodzin.

Epoka lodowcowa: Przygody dzikiego Bucka
Epoka lodowcowa: Przygody dzikiego Bucka
Epoka lodowcowa: Przygody dzikiego Bucka
Epoka lodowcowa: Przygody dzikiego Bucka
Epoka lodowcowa: Przygody dzikiego Bucka
Epoka lodowcowa: Przygody dzikiego Bucka
Epoka lodowcowa: Przygody dzikiego Bucka
Epoka lodowcowa: Przygody dzikiego Bucka
Epoka lodowcowa: Przygody dzikiego Bucka
Epoka lodowcowa: Przygody dzikiego Bucka