• REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

Epoka lodowcowa: Przygody dzikiego Bucka zalukaj film Online

Epoka lodowcowa: Przygody dzikiego Bucka - ZALUKAJ FILM ONLINE

Jan. 28, 2022Canada82 Min.PG
Udostępnij0
Your rating: 0
7 1 vote

Epoka lodowcowa: Przygody dzikiego Bucka- Oglądaj online

Epoka lodowcowa: Przygody dzikiego Bucka, film z udanej serii Ice Age, zawiera częste animowane akcje, w tym sceny niebezpieczeństwa i drobne przekleństwa. Stare i nowe postacie, wypowiadane przez eklektyczną grupę wykonawców, zajmują się sprawami rodzinnymi, takimi jak wspólne zamieszkiwanie i emigracja. Bohaterowie rozwijają poczucie własnej wartości i dojrzałości, na czym zyskują ich relacje międzyludzkie. Film uczy widzów akceptacji, a nawet akceptacji osób, które różnią się od nich, a także wykonywania swojej części pracy jako członków swojego „stada”. W przeciwieństwie do tego, jest komiczny mayhem pożarów, toksyczne zwierzęta i rośliny, lawiny, upadki, bitwy, katastrofy, lawy, skały i inne niebezpieczeństwa. 

Gdzie oglądać cały film Epoka lodowcowa: Przygody dzikiego Bucka 2022?

W Epoka lodowcowa: Przygody dzikiego Bucka, Vincent Tong’s Crash i Aaron Harris’s Eddie, dwa rodzeństwa oposów, są chętni do wyruszenia na własną rękę. Pomimo ostrzeżeń ze strony ich adoptowanej starszej siostry Ellie (Dominique Jennings), dwójka wyrusza na własną rękę i ponownie znajduje się w rządzonym przez dinozaury Zaginionym Świecie. Biegną ze starym kumplem o imieniu Buck (Simon Pegg), który informuje ich, że przybyli w strasznym czasie: złoczyńca Orson (Uktarsh Ambudkar) wyrwał się z jego banicji na Lava Island i jest z powrotem z armią raptorów do czyszczenia Lost World ssaków i przejąć jako władca. Zee (Justina Machado), stara znajoma Bucka, pojawia się, by pomóc gangowi w walce, podobnie jak Manny (Sean Kenin Elias-Reyes), Sid (Jake Green) i Diego (brat Bucka) (Skyler Stone).

Epoka lodowcowa: Przygody dzikiego Bucka to film, który warto docenić

Jeśli jesteś fanem serii Ice Age lub po prostu lubisz filmy animowane w ogóle, prawdopodobnie docenisz ten. To 80 minut akcji non stop, przerywanej zabawnymi żartami i kilkoma ważnymi naukami. Format filmów o epoce lodowcowej jest kontynuowany w Epoka lodowcowa: Przygody dzikiego Bucka który powraca do znanych postaci i fabuły z poprzednich pozycji w serii. O ile napisy początkowe i końcowe, na których widnieją jaskiniowe malowidła zwierzęcych bohaterów, zapadają w pamięć, o tyle narracja głosowa podsumowująca wcześniejsze wydarzenia może być przytłaczająca dla nowicjuszy. Poza głównym wątkiem dotyczącym Crasha i Eddiego, ten tom nie oferuje nic w kwestii rozwoju postaci.

Zarówno wybryki chłopców, które sprawiają, że ich rodzice przewracają oczami, jak i ich ewentualny wzrost i dojrzałość mogą uderzyć w nieoczekiwany akord z ich rodzicami. Ich podróż rozpoczyna się od deklaracji: „Nadszedł czas, abyśmy wykuwali własne przeznaczenie… a może nawet robili własny lunch”, a kończy się uświadomieniem sobie przez każdego z członków grupy własnych możliwości i rozwinięciem prawdziwego współczucia dla innych. Ellie, starsza siostra, która pełni rolę zastępczej matki dla swoich młodszych braci, zdaje sobie sprawę, że musi mieć wiarę w ich zdolności do dbania o siebie. Zee, nowa starsza siostra w filmie, demonstruje rodzaj cierpliwej miłości, która może zdziałać cuda dla wiary w siebie młodego widza. Z filmu można wyciągnąć wiele cennych lekcji dla rodzin.

Epoka lodowcowa: Przygody dzikiego Bucka
Epoka lodowcowa: Przygody dzikiego Bucka
Epoka lodowcowa: Przygody dzikiego Bucka
Epoka lodowcowa: Przygody dzikiego Bucka
Epoka lodowcowa: Przygody dzikiego Bucka
Epoka lodowcowa: Przygody dzikiego Bucka
Epoka lodowcowa: Przygody dzikiego Bucka
Epoka lodowcowa: Przygody dzikiego Bucka
Epoka lodowcowa: Przygody dzikiego Bucka
Epoka lodowcowa: Przygody dzikiego Bucka
Tytuł oryginalny The Ice Age Adventures of Buck Wild
Ocena IMDb 4.3 13,903 votes
Ocena TMDb 6.729 1,409 votes
27 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.

Podobne tytuły

Opowieść Wigilijna
Wysoka dziewczyna
Injustice
Gnomeo i Julia
Mężczyzna imieniem Otto
Dzika ekipa
Jak wytresować smoka
Bez urazy
Cicha noc
Dolina umarłych
Tweety królem
Klaus