• REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

Zaginione miasto zalukaj film Online

Zaginione miasto - ZALUKAJ FILM ONLINE

Mar. 24, 2022USA112 Min.PG-13
Udostępnij0
Your rating: 0
7 1 vote

Zaginione miasto- Oglądaj online

Sandra Bullock, Channing Tatum i Daniel Radcliffe występują w romantycznej komedii akcji „Zaginione miasto”. Skupiając się na powrocie do zdrowia po złamaniu serca, film porusza ważne tematy dotyczące przejęcia kontroli nad własną narracją i idei, że życie jest „słodsze po przeciwnościach”. Jest tu wiele niebezpieczeństw i jedna szczególnie krwawa scena z udziałem strzału z broni palnej, która wydaje się być wstawiona w celu zszokowania widza, ale większość przemocy to standardowa, wielkobudżetowa akcja (ale ostatecznie ma uspokajające rozwiązanie).

Napoje alkoholowe są wyraźnie przedstawione i pić przez cały, a istnieją liczne przypadki lokowania produktu (złoczyńcy również palić cygara). Wytrawna autorka powieści romansowych, muskularna modelka z emocjonalnymi słabościami i medytujący Navy SEAL to przykłady niestereotypowych reprezentacji.

Jako postać drugoplanowa, Beth (Da’Vine Joy Randolph) wyróżnia się jako pozytywny przykład w świecie, w którym większość osób kolorowych jest przedstawiana negatywnie: Jest osiągniętym czarnym przedsiębiorcą, ponieważ wkłada długie godziny, dba o swój biznes i swoich pracowników, a także rysuje i utrzymuje twarde granice.

Gdzie oglądać cały film Zaginione miasto 2022?

Połączenie poszukiwania skarbów, akcji, komedii i romansu wydaje się być przepisem na kasowy sukces, a Paramount Pictures trafił w dziesiątkę z tym filmem. Zaginione miasto, które przypomina Romancing the Stone, może pochwalić się humorystycznym scenariuszem, który jest wzmocniony przez doskonałe aktorstwo.

Bullock jest świetna w portretowaniu uciśnionych kobiet, a tutaj może być zarówno najjaśniejszą osobą w pokoju, jak i najmądrzejszą osobą w dżungli. Tatum i Brad Pitt świetnie się bawią, grając swoje wizerunki seks-symbolu, sprawiając, że publiczność śmieje się razem z nimi, jednocześnie pokazując, że „idealny mężczyzna” jest tak samo podatny na niepewność i słabości jak reszta z nas.

Da’Vine Joy Randolph, który gra Loretta’s wydawca Beth, wyróżnia się wśród filmu A-listers jako prawdziwy ukryty klejnot filmu. Mogła być stereotypową najlepszą przyjaciółką z komedii romantycznej, ale zamiast tego Randolph daje nam fantastyczną, trójwymiarową, pewną siebie kobietę, która jest szefem według każdej miary i która pójdzie na każdą długość dla ludzi, na których jej zależy. Choć obraz ma wady, scenarzyście Sethowi Gordonowi wciąż udaje się opakować go w mnóstwo fantastycznych elementów, takich jak potężne przesłanie, że to właśnie złe czasy uczą nas tym bardziej doceniać te dobre.

Zaginione miasto
Zaginione miasto
Zaginione miasto
Zaginione miasto
Zaginione miasto
Zaginione miasto
Zaginione miasto
Zaginione miasto
Zaginione miasto
Zaginione miasto
Tytuł oryginalny The Lost City
Ocena IMDb 6.1 120,716 votes
Ocena TMDb 6.688 2,381 votes
27 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.

Podobne tytuły

Paddington 2
Alien Sniperess
Trolls Band Together
R.I.P.D. 2: Rise of the Damned
Bloodshot
Mortal Kombat
Bullet Train
Mari(dos)
Zoey 102
Krwawa rozgrywka
Zaginiony ląd
Zombi 3