• REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

Minionki: Wejście Gru zalukaj film Online

Minionki: Wejście Gru - ZALUKAJ FILM ONLINE

Jun. 29, 2022USA87 Min.PG
Udostępnij0
Your rating: 0
6 1 vote

Minionki: Wejście Gru- Oglądaj online

A Despicable Me prequel/origin narracja, Minionki: Wejście Gru  (Steve Carell), jak zaczyna swoją karierę jako złoczyńca, gdy ma 11 lat. Odkąd był dzieckiem, młody Gru patrzył na „Vicious 6”, zespół składający się z sześciu najbardziej przerażających przestępczych masterminds na świecie. Kiedy sprawy przybierają zły obrót i Gru zostaje porwany, jego oddani sługusi muszą się zjednoczyć, aby go uratować. Nie zabraknie niebezpieczeństwa, komediowej brutalności, wybuchów i zniszczeń, a także walki w sztukach walki (i treningu), pościgów samochodowych i sekwencji walk, podobnie jak w innych filmach z tej franczyzy. Są trzy kolejne sytuacje, w których widzowie są raczeni spojrzeniem na tył sługusa lub górę tyłka Gru.  Choć zło jest siłą napędową serialu, bezinteresowne wysiłki sługusów, by uratować bohaterskiego (choć wciąż niedojrzałego) Gru, pokazują cnoty lojalności i pracy zespołowej.

Gdzie oglądać cały film Minionki: Wejście Gru 2022?

Akcja rozgrywa się w 1976 roku, Minionki: Wejście Gru śledzi złoczyńcę Gru (Steve Carell), który staje się fanem kolektywu supervillainów Vicious 6 i pragnie dołączyć do ich szeregów. Kiedy pojawia się wakat dla nowego członka, Gru stosuje, tylko do być wyśmiewany przez swoich idoli w całym procesie wywiadu. W odwecie, on kradnie magiczny wisiorek, że w chińskim Nowym Roku, pozwoli mu kanał energii znaków zodiaku. Gru daje wisiorek do swoich sługusów, ale zanim będzie mógł go odzyskać, zostaje uprowadzony przez notorycznego złego faceta Wild Knuckles i zaciągnięty do San Francisco (Alan Arkin). Wybierz sługusów podróży do San Francisco, aby zapisać Gru, gdzie są one wprowadzone do Mistrza Chow (Michelle Yeoh), który zapewnia im szkolenia kung fu.

Ta historia genezy Gru i wiecznie trwających i zabawnie zany sługusów, osadzona w latach 70-tych, jest zabawna i szybka w oglądaniu dla całej rodziny lub każdego fana franczyzy. Oglądanie Gru, wyrzutka społecznego, idolize grupę (do punktu, w którym ma figurki akcji z nich), nawet jeśli ta grupa składa się z złoczyńców jak Belle Bottom (Taraji P. Henson), Stronghold (Danny Trejo), Jean-Clawed (Jean-Claude Van Damme), Svengeance (Dolph Lundgren), i Nun-Chuck (Tim Robbins), jest relatable (Lucy Lawless).

Minionki: Wejście Gru to hit z 2022 roku

Supergrupa superzłoczyńców jest pozornie nie do powstrzymania, więc chwilowe przechytrzenie przez dzieciaka oczywiście nie idzie w parze, a kolejne przygody Gru i jego najdzielniejszych sługusów dobrze balansują między slapstickiem, gagami na oczach i ogólnymi szaleństwami a poważniejszymi sekwencjami walki. Scenariusz autorstwa Matthew Fogela i Bryana Lyncha jest na tyle prosty, by dzieci mogły go zrozumieć, ale zawiera też wielkanocne jajka, które stanowią ukłon w stronę oryginalnej fabuły, ujawniając elementy takie jak postacie i urządzenia z przyszłych filmów o Wejście Gru.

Wszyscy rozpoznawalni aktorzy są doskonałymi wyborami. Yeoh, świeżo po swoim przełomowym występie we Wszystko, wszędzie, wszystko naraz, błyszczy jako akupunkturzystka, która może stompować wszystko, co Vicious 6 rzuca na nią. Arkin doskonale portretuje Wild Knuckles, złoczyńcę, który przechodzi zaskakująco sympatyczną transformację. Najciekawsze złe charaktery to Henson i Nun-Chuck, ale nie dostają własnych backstories. Animacja jest wygodna, z odważną mieszanką szczegółów z lat 70.

Minionki: Wejście Gru
Minionki: Wejście Gru
Minionki: Wejście Gru
Minionki: Wejście Gru
Minionki: Wejście Gru
Minionki: Wejście Gru
Minionki: Wejście Gru
Minionki: Wejście Gru
Minionki: Wejście Gru
Minionki: Wejście Gru
Tytuł oryginalny Minions: The Rise of Gru
Ocena IMDb 6.6 63,933 votes
Ocena TMDb 7.514 2,430 votes
27 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.

Podobne tytuły

Spoiler Alert
Najwyższy czas
Ruchomy zamek Hauru
Łut szczęścia
Żona na niby
Strays
Dziennik cwaniaczka 3
Strażnicy marzeń
Powodzenia, Leo Grande
Ostatni najemnik
Smerfy
Megamocny