• REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

Wierzę w Mikołaja zalukaj film Online

Wierzę w Mikołaja - ZALUKAJ FILM ONLINE

Dec. 14, 2022USA90 Min.PG
Udostępnij0
Your rating: 0
5 1 vote

Wierzę w Mikołaja- Oglądaj online

Film Film Wierzę w Mikołaja porusza temat, dlaczego jest to, że dzieci są socjalizowane do odrzucenia Santa jak dojrzewają. Charakter mówi, że wielu ludzi zachować ich Santa wiary nawet jako dorośli, dużo jak wiara religijna. Dorosły mężczyzna miłość do Bożego Narodzenia prawie kosztuje go jego idealna dziewczyna z powodu jego nalegania na wierząc w Santa. Umawiają się, całują i świetnie się bawią. Czarna kobieta i prawdopodobnie gejowski muzułmanin to dwaj najbliżsi kumple, a wszyscy są Biali. Wydaje się, że każdego wieczoru podczas kolacji dorośli przełamują się winem.

Jest dużo obściskiwania się i przekomarzania pod jemiołą, a także kilka żartów na ten temat (w tym jeden, w którym pewna pani chwali się, że ma duży zapas jemioły dla swojego narzeczonego). porusza temat, dlaczego jest to, że dzieci są socjalizowane do odrzucenia Santa jak dojrzewają. Charakter mówi, że wielu ludzi zachować ich Santa wiary nawet jako dorośli, dużo jak wiara religijna. Dorosły mężczyzna miłość do Bożego Narodzenia prawie kosztuje go jego idealna dziewczyna z powodu jego nalegania na wierząc w Santa.

Umawiają się, całują i świetnie się bawią. Czarna kobieta i prawdopodobnie gejowski muzułmanin to dwaj najbliżsi kumple, a wszyscy są Biali. Wydaje się, że każdego wieczoru podczas kolacji dorośli przełamują się winem.

Gdzie oglądać cały film Wierzę w Mikołaja 2022?

Na początku Wierzę w Mikołaja, samotny prawnik Tom (John Ducey) i rozwiedziona matka Lisa (Christina Moore) spotykają się 4 lipca i od razu zauważają, że się przyciągają. Tom wydaje się być idealnym towarzyszem, ponieważ dobrze dogaduje się z Ellą, córką Lisy (graną przez Violet McGraw). Sharon (Lateefah Holder) i Assan (Sachin Bhatt), dwoje najbliższych przyjaciół Lisy i Toma, aprobują ich związek. Jednak Lisa dowiaduje się kilka miesięcy później w okresie świątecznym, że jest pewien haczyk: Tom jest fanatykiem świąt i wciąż wierzy w Mikołaja. Ponieważ nie chcą, aby to umieścić damper na ich rosnącej romansu, Tom zaprasza Lisa do udziału w jego tradycyjnych obchodach Bożego Narodzenia, które obejmują szeroki wystrój i częste wyjścia. Jednak Lisa poddaje się, bo nie może tego dłużej znieść. Czy uda im się utrzymać swoją miłość pomimo fundamentalnie różnych światopoglądów?

Film w odmienny sposób podchodzi do typowego romansu świątecznego, wykorzystując związek pary jako punkt wyjścia do zbadania głębszego znaczenia świąt (a nie odwrotnie). Centralne założenie filmu Wierzę w Mikołaja – że Mikołaj jest postacią uniwersalną – jest dość poważnie dyskutowane przez bohaterów filmu. Mężczyzna, który jest gotów zaryzykować pomyłkę w swojej wierze w Świętego Mikołaja, staje naprzeciwko pani, która wyrosła na skojarzeniu Mikołaja z materializmem i fałszem. Niemal do tego stopnia, że człowiek zaczyna wierzyć, a przynajmniej chce wierzyć.

Dobry tytuł, który zasługuje na uwagę

Dużym problemem jest niewiarygodność związku Toma i Lisy. Co zaskakujące, jak na małżeństwo, Ducey i Moore nie mają w tym filmie zbyt wiele chemii. Film jest bezpieczny do oglądania dla rodzin, ale nie jest też zbyt romantyczny, ponieważ nie ma prawdziwej iskry między prowadzącymi. Ponadto, niektórzy młodsi widzowie mogą znaleźć kontrowersje Santa Claus być zbyt intensywne lub niepokojące. Niektórzy widzowie, którzy są religijni, mogą sprzeciwiać się sugerowanej równoważności Mikołaja i Boga. Identyczne bliźniaki Nie dowiadujemy się wiele o Sharon i Assan, i wydaje się, że zostały napisane tylko po to, aby uzupełnić głównych bohaterów i dodać różnorodność.

Wierzę w Mikołaja
Wierzę w Mikołaja
Wierzę w Mikołaja
Wierzę w Mikołaja
Tytuł oryginalny I Believe in Santa
Ocena IMDb 4.4 2,773 votes
Ocena TMDb 5.462 65 votes
27 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.

Podobne tytuły

Moja przyjaciółka opętana
Dżentelmeni
Obdarowani
Wilkołaki są wśród nas
Bez urazy
Nareszcie sam w domu
Babilon
Cziłała z Beverly Hills 3
Nowe oblicze Greya
Wyjdź za mnie
Pan Wilk i spółka. Bad Guys
Uciekające kurczaki: Era nuggetsów