• REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

Marzyłam o Afryce zalukaj film Online

Marzyłam o Afryce - ZALUKAJ FILM ONLINE

May. 05, 2000USA114 Min.PG-13
Udostępnij0
Your rating: 0
5 1 vote

Marzyłam o Afryce – Oglądaj online

Nieszczęśliwy wypadek samochodowy powoduje duże zmiany w życiu zamożnej rozwódki Kuki Gallmann (Kim Basinger). Kobieta postanawia przyjąć oświadczyny mężczyzny (Vincent Perez), którego dobrze nie zna, i przeprowadzić się z nim do Kenii. Realizuje w ten sposób swoje marzenia z dzieciństwa. Rzeczywistość okazuje się jednak daleka od jej wyobrażeń. Mąż Kuki zostaje zastrzelony. Dramat jest tym większy, że kobieta spodziewa się dziecka. Teraz nie tylko sama musi zająć się ranczem, ale także zmierzyć się z kataklizmami i dzikimi zwierzętami.

Gdzie oglądać cały film Marzyłam o Afryce 2000?

Życie jest pełne niespodzianek i nieoczekiwanych zwrotów akcji – wystarczy zapytać Kuki Gallmanna, bogatego rozwódkę graną przez Kim Basinger w Marzyłam o Afryce. Początkowo Kuki była zadowolona ze swojego wygodnego stylu życia w Europie, ale wszystko się zmieniło, gdy mężczyzna, którego ledwo znała, zaoferował jej szansę, której nie mogła odmówić: przeprowadzić się do Kenii i zrealizować swoje dziecięce marzenia.

Bez wiedzy Kuki, to nowe życie w Kenii nie przyszło bez wyzwań. Wkrótce po przybyciu mąż Kuki został postrzelony, a ona stanęła przed trudnym zadaniem samotnej opieki nad ranczem. Co więcej, spodziewała się dziecka.

Kuki okazała się zdeterminowaną i odporną kobietą, gdy z nowo odkrytą siłą stawiała czoła katastrofom i dzikim zwierzętom. Pomimo trudnych okoliczności, Kuki była w stanie sprostać wszystkim wyzwaniom, które pojawiły się na jej drodze i zamieniła swój nieszczęśliwy wypadek samochodowy w okazję do samopoznania i rozwoju.

Jeśli szukasz inspirującej opowieści o sile i odwadze, obejrzyj film Marzyłam o Afryce w całości online i zobacz niesamowitą podróż Kuki dla siebie. Ta podnosząca na duchu historia pokaże ci, jak daleko może posunąć się jedna osoba w obliczu przeciwności losu. Historia Kuki dowodzi, że niezależnie od okoliczności, zawsze możesz znaleźć sposób na spełnienie swoich marzeń.

Marzyłam o Afryce
Marzyłam o Afryce
Marzyłam o Afryce
Tytuł oryginalny I Dreamed of Africa
Ocena IMDb 5.5 4,712 votes
Ocena TMDb 5.6 64 votes
27 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.

Podobne tytuły

Śmieszni ludzie
Wieloryb
Mission: Impossible III
Warhorse One
Tamte dni, tamte noce
Tajna baza
Teściowie poszukiwani
21 mostów
Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a
Immortals. Bogowie i herosi
Któryś jest w niebie
Łut szczęścia