• REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

Kolejne 365 dni zalukaj film Online

Kolejne 365 dni - ZALUKAJ FILM ONLINE

Aug. 19, 2022Poland112 Min.TV-MA
Udostępnij0
Your rating: 0
8 1 vote

Kolejne 365 dni- Oglądaj online

Franczyza soft-core porn, Kolejne 365 dni jest trzecim filmem z serii opartej na następującej konfiguracji. Aby sprawić, by zakochała się w nim, gangster uprowadza kobietę. W końcu biorą ślub i mają dużo seksualnej zabawy. Sztuczny dramatyzm ich związku, ze scenami piersi i pośladków w słabym oświetleniu (stosunek od przodu i od tyłu), trójkątem i seksem oralnym, klasyfikuje to jako odpowiednie wyłącznie dla starszych widzów.  Mąż nawiązuje romans z bywalczynią klubu.

Gdzie oglądać cały film Kolejne 365 dni 2022?

Tam, gdzie kończy się film, zaczyna się Kolejne 365 dni. Po dzisiejszych wydarzeniach. Kobieta, Laura (Anna Maria Sieklucka), która w pierwszym filmie została porwana przez nastrojowego, mizoginicznego, gwałcącego przestępcę Massimo (Michele Morrone) jest teraz żoną Massimo. Nadal chodzi na dyskoteki, ćpa ze swoją polską najlepszą przyjaciółką Olgą (Magdalena Lamparska) i nadmiernie pije, ale jest też wstrząśnięta brutalną drogą, jaką przebył pierwszy sequel, kiedy została postrzelona i poroniła.

Nie może przestać myśleć o Nacho (Simone Sussina), mistrzu surfingu i synu przeciwnej włoskiej rodziny gangsterskiej, i o tym, jak ją oszukał. Laura czuje coś do obu mężczyzn zaangażowanych w obecną akcję: porywacza i tego, który knuje zamach na jej męża. Czy Laura pójdzie do poradni, by popracować nad swoimi seksistowskimi preferencjami? Czy Massimo, jeśli dowie się o jej niewierności, zabije ją? Czy możliwe jest, że skończy w związku z Nacho, który jest niewierny jej mężowi Massimo? Po 112 minutach docieramy wreszcie do końca, ale nadal nie mamy odpowiedzi, stąd najwyraźniej powstanie sequel.

Czy jest to film warty uwagi?

Nikt z twórców Kolejne 365 dni nie podjął wysiłku, aby uczynić Massimo lub Laurę bardziej sympatycznymi, współczującymi lub przyjemnymi niż byli w poprzednich filmach z serii. Przynajmniej zły bliźniak, o którym nigdy nie wiedzieliśmy, umarł w 2. odcinku. Wygląda na to, że reżyserzy i scenarzyści tej głupiej franczyzy całkowicie zignorowali kwestie produkcji, takie jak narracja i głębia postaci, na rzecz skupienia się na jak najszybszym nakręceniu kolejnej części. Nie miałoby znaczenia, gdyby sceny seksu były powtórzone z poprzedniego 365era. Musi być więcej przyjemnych doświadczeń dla osób, które chcą cieszyć się symulowanym seksem.

To samo można powiedzieć, jeśli liczysz na jakieś powalające występy lub wnikliwe analizy postaci. Świetnie wyglądający ludzie w różnych stanach nagości na tle oszałamiających kulis, ubrani w szaty ostentacyjnego bogactwa i stylu życia – oto prosty przepis. Kłopoty bogaczy i przestępców oraz nędzny nadmiar sygnalizuje obecność luksusowych apartamentów, drogich samochodów, ubrań, ogromnych porcji wykwintnych posiłków oraz przesiąkniętych alkoholem głównych bohaterów z predyspozycjami do masochizmu.

Kolejne 365 dni
Kolejne 365 dni
Kolejne 365 dni
Kolejne 365 dni
Kolejne 365 dni
Kolejne 365 dni
Tytuł oryginalny Kolejne 365 dni
Ocena IMDb 2.7 6,745 votes
Ocena TMDb 6.624 595 votes
27 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.

Podobne tytuły

Arsenault & Fils
Q
Survive
Błogość
Noc w Rzymie
Now & Later
Magic Mike: Ostatni taniec
Stillwater
Kryptonim: Imperator
Imperium światła
Tylko nie ty
Spoiler Alert