• REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

After 4. Bez siebie nie przetrwamy zalukaj film Online

After 4. Bez siebie nie przetrwamy - ZALUKAJ FILM ONLINE

Aug. 24, 2022USA95 Min.R
Udostępnij0
Your rating: 0
7 1 vote

After 4. Bez siebie nie przetrwamy- Oglądaj online

Legendarne fan fiction Anny Todd o One Direction rozpoczęło się jako posty na stronie Wattpad i rozwinęło się w serię książek, której najnowszą odsłoną jestAfter 4. Bez siebie nie przetrwamy. Podobnie jak poprzednie części, tak i ta skupia się na parze młodych ludzi, którzy pomimo ciągłego stresu ze strony swoich rodzin są głęboko zaangażowani w namiętny romans. Bohaterowie palą papierosy, ostro piją, a jeden z nich umiera nawet z powodu przedawkowania narkotyków. Po latach przekonania, że to jego ojciec, jeden z bohaterów poznaje prawdę. Jest trochę namiętnego bantera i kilka wyraźnych scen seksu, ale bez nagości.

Gdzie oglądać cały film After 4. Bez siebie nie przetrwamy 2022?

Hardin (Hero Fiennes Tiffin) jest zdruzgotany odkryciem, że mężczyzna, o którym zawsze myślał, że jest jego ojcem (Rob Estes) nie jest w filmie After 4. Bez siebie nie przetrwamy. Vance (Stephen Moyer) chciał być częścią życia Hardina, ale jego matka (Louise Lombard) nie pozwoliła mu w to uwierzyć. Zakłopotanie i wściekłość Hardina doprowadzają go do ponownego picia, a on sam zrywa z Tessą (Josephine Langford). Tessa wyjeżdża do Seattle z Londynu bez niego, ale Hardin szybko podąża za nią po usłyszeniu o tragedii, która spotkała jej rodzinę. Jednak Tessa zdaje sobie sprawę, że ona i Landon potrzebują przestrzeni, aby zakończyć ich błędny cykl, więc para przenosi się do Big Apple (Chance Perdomo).

Takie tempo rozstań i pojednań w serii After mogłoby trwać przez kolejne dwie dekady. Myślicie, że ludzie mieliby dość Tessy i Hardina? Jeśli porzuciliście nadzieję, tak jak Tessa w After 4. Bez siebie nie przetrwamy, Hardin przywróci wam wiarę w samą porę. Pomimo tego, że nie da się nie czuć znudzenia ciągłym powtarzaniem tych samych punktów fabularnych i coraz trudniej współczuć im i ich ewidentnie dysfunkcyjnemu związkowi, nie da się nie obejrzeć każdego z tych filmów. Jak zwykle po tym wpisie następuje „To be continued”. Teatry show i nieprawdopodobne zwroty akcji przypominają opery mydlane, a jego oddani widzowie z pewnością uważają je za równie wciągające.

After 4. Bez siebie nie przetrwamy
After 4. Bez siebie nie przetrwamy
After 4. Bez siebie nie przetrwamy
After 4. Bez siebie nie przetrwamy
Tytuł oryginalny After Ever Happy
Ocena IMDb 4.5 5,328 votes
Ocena TMDb 6.979 661 votes
27 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.

Podobne tytuły

Cicha noc
Terytorium wroga
Duma i uprzedzenie
Bańka pluszaków
Lighthouse
CODA
Duchy Inisherin
Błogość
Oppenheimer
Aftersun
Kod 8
Napoleon