• REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

After zalukaj film Online

After - ZALUKAJ FILM ONLINE

Apr. 11, 2019USA106 Min.PG-13
Udostępnij0
Your rating: 0
8 1 vote

After – Oglądaj online

Pilna uczennica i oddana córka Tessa Young zaczyna pierwszy rok college’u z wielkimi ambicjami. Doskonale wie, co chce osiągnąć, jaką drogą ma podążać i kim powinna się stać. To uporządkowane życie rozpadnie się jak domek z kart w chwili, gdy Tessa spotka tajemniczego Hardina Scotta.

Gdzie oglądać cały film After 2019?

Wiedziała dokładnie, co chce osiągnąć, jaką drogę powinna obrać i kim powinna się stać. Dzięki zorganizowanemu życiu była zdeterminowana, aby jak najlepiej wykorzystać swoje doświadczenie w college 'u i odnieść sukces jako dorosły.

Tessa nie wiedziała, że jej uporządkowane życie szybko rozpadnie się jak domek z kart, kiedy poznaje tajemniczego Hardina Scotta. Hardin Scott był buntownikiem, wichrzycielem i zagadką, której Tessa nie mogła się oprzeć. Pomimo ostrzeżeń przyjaciół, Tessa w niewytłumaczalny sposób przyciąga się do Hardina i oboje szybko nawiązują intensywną więź.

Gdy oboje zaczynają spędzać więcej czasu razem, Tessa odkrywa, że Hardin ma mroczną przeszłość, którą ukrywa. Jego sekrety, w połączeniu z jego intensywnym i często wybuchowym zachowaniem, sprawiają, że Tessa kwestionuje każdą decyzję, jaką kiedykolwiek podjęła.

Podróż Tessy do samopoznania i romansu jest eksplorowana w filmie After. Po tym, jak pokazuje wzloty i upadki młodej miłości oraz trudności w poruszaniu się po własnej tożsamości.

Jeśli chcesz obejrzeć ten urzekający film online, możesz obejrzeć After na Zalukaj. Zalukaj to platforma streamingowa, na której można oglądać najnowsze filmy online. Niezależnie od tego, czy chcesz obejrzeć After, czy inny świetny film, Zalukaj ma cię na oku.

Nie przegap tego romantycznego dramatu i obejrzyj After na Zalukaj. Śledź podróż Tessy Young, która uczy się podejmować własne decyzje, odkrywać prawdziwą miłość i odnajdywać swoją tożsamość. Cały film After jest już dostępny do obejrzenia na Zalukaj!

After
After
After
After
After
After
After
After
After
After
Tytuł oryginalny After
Ocena IMDb 5.3 57,319 votes
Ocena TMDb 7.163 7,462 votes
27 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.

Podobne tytuły

Mroczne wody
I że cię nie opuszczę
Radical
Trzy kroki od siebie
Ava
Papierowe życie
Przez moje okno: Rozdzieleni
Infelices para Siempre
Ava
Finch
Któryś jest w niebie
Obdarowani