• REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

Do ostatniej kości zalukaj film Online

Do ostatniej kości - ZALUKAJ FILM ONLINE

Nov. 18, 2022Italy131 Min.R
Udostępnij0
Your rating: 0
5 1 vote

Do ostatniej kości- Oglądaj online

Powieść Do ostatniej kości  Camille DeAngelis, w której główne role zagrali Taylor Russell i Timothée Chalamet, jest inspiracją dla budującego dramat romantyczny. Ton gwałtownie zmienia się od serdecznego romansu do mrożącej krew w żyłach grozy i z powrotem. Przemoc może być bardziej skuteczna ze względu na ludzkie dramaty między bohaterami. Postacie, do których widzowie przywiązali się, są brutalnie zabijane poza ekranem za pomocą takich środków, jak dźganie, gryzienie i pałkowanie. Widzowie powinni przygotować się na liczne ujęcia z bliska krwawiącego, poskręcanego ciała i zgrzytających zębów. Starsza kobieta jest pokazana jako jęcząca i drżąca z bólu, podczas gdy kanibale czekają na jej śmierć, zanim zaczną jeść jej ciało (pokazane są nagie piersi). W innym scenariuszu mężczyzna podrzyna gardło innemu mężczyźnie, podczas gdy obaj są w trakcie masturbacyjnego szczytowania (sugestywne ruchy rąk, jęki). Mężczyzna trzyma młodszą, mniejszą kobietę za nóż, po czym kładzie się na niej i całuje ją.

Gdzie oglądać cały film Do ostatniej kości 2022?

Film Do ostatniej kości, z Taylor Russell w roli głównej i w reżyserii Luca Guadagnino (Call Me by Your Name), oparty jest na powieści o tym samym tytule autorstwa Camille DeAngelis. Życie Maren (Russell) jest w rozsypce z powodu jej nienasyconej potrzeby konsumowania ludzkiego mięsa. Spotykając mężczyznę, który podziela jej tabu, Maren (Timothée Chalamet) podróżuje po Stanach Zjednoczonych w poszukiwaniu swojej wyobcowanej matki (Chlo Sevigny). Czy ta dwójka, która jest zmuszona do zabijania i kanibalizowania, może nauczyć się akceptować swoje natury i iść naprzód w mniej straszną przyszłość?

Ta filmowa adaptacja powieści grozy to niepokojące, a zarazem dziwnie piękne doświadczenie, które zostaje z tobą. Jest romantyczna, delikatna, przerażająca, a momentami pozytywnie mdląca. Widzowie z pewnością oglądali dramaty o „młodych mordercach na wolności”, jak Badlands czy Bonnie i Clyde, a także romantyczne filmy o zakochanych nieumarłych, jak Zmierzch czy Ciepłe ciała, ale w obu przypadkach przemoc została stonowana na rzecz pełnych troski spojrzeń i delikatnych pocałunków. Z kolei w Do ostatniej kości pierwszy pocałunek młodych bohaterów następuje po tym, jak jeden z nich przez całą noc czekał, aż kobieta umrze na podłodze w sypialni, aby móc w dzikim tempie obgryzać jej nagie ciało.

Jak zakończy się ta powieść?

Ciągłe cofanie się filmu pomiędzy skrajnościami sprawia, że nie wiadomo, jak zareagować. Maren próbuje odnaleźć swoją nieobecną matkę (sytuacja, z którą wiele osób może się utożsamić), a swoją dietę w barze uzupełnia surowym, niedawno zmarłym ludzkim mięsem mniej więcej raz na kilka dni (co nie jest już tak bardzo realne). Lee, biedny, pozbawiony przyjaciół wyrzutek, który został wyrzucony ze swojej rodziny i domu, morduje przypadkowych ludzi, których spotyka podczas wędrówek po ulicach (yikes). Połączenie Russella i Chalameta na ekranie jest oczywiste, a obaj mają bogate, sympatyczne charaktery. Będą chwile, kiedy nie będziesz chciał niczego więcej niż tego, aby ci dwaj porzucili swoje brutalne drogi i kontynuowali swoją miłosną wędrówkę przez samotne krajobrazy Ameryki. Z drugiej strony, będą też momenty, w których widzowie będą naturalnie cofać się w przerażeniu lub obrzydzeniu. Niektórzy mogą sobie w ogóle nie poradzić. W każdym razie ci, którzy są w stanie podjąć wyzwanie, mogą uznać ten dziwny obraz za całkowicie urzekający, zmysłowy romans w każdym znaczeniu tego słowa.

Do ostatniej kości
Do ostatniej kości
Do ostatniej kości
Do ostatniej kości
Do ostatniej kości
Do ostatniej kości
Do ostatniej kości
Do ostatniej kości
Do ostatniej kości
Do ostatniej kości
Tytuł oryginalny Bones and All
Ocena IMDb 7 21,427 votes
Ocena TMDb 7.5 407 votes
27 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.

Podobne tytuły

Mroczny Rycerz Powstaje
Parkingowy
W pułapce
Kompromat
Dom na mokradłach
Saga „Zmierzch”: Księżyc w nowiu
The Red Book Ritual
Kod 8
Zło w głębi
A Good Person
Rocky Balboa
Ziemia: Reaktywacja