• REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

After. Ocal mnie zalukaj film Online

After. Ocal mnie - ZALUKAJ FILM ONLINE

Uważaj, kogo kochasz...Sep. 01, 2021France99 Min.R
Udostępnij0
Your rating: 0
7 1 vote

After. Ocal mnie – Oglądaj online

Tessa staje przed najtrudniejszą decyzją w życiu. Właśnie, gdy jej związek z Hardinem rozkwita na nowo, dziewczyna otrzymuje propozycję, która może otworzyć przed nią drzwi do wielkiej kariery. Warunkiem jest przeprowadzka na drugi koniec kraju. Hardin jest temu przeciwny, ale Tessa wie, że taka szansa może się nie powtórzyć. Jej decyzja o wyjeździe to cios dla ich uczucia. Szczególnie, że oboje mierzą się z szokującymi rodzinnymi tajemnicami, które stawiają pod znakiem zapytania wszystko, w co dotąd wierzyli. Gdy Hardin szaleje z zazdrości, Tessa znajduje oparcie w przystojnym nowym przyjacielu. Czy to na pewno tylko przyjaźń?

Gdzie oglądać cały film After. Ocal mnie 2021?

To chwila prawdy dla Tessy w After. Dostała niesamowitą szansę, która może otworzyć drzwi do wielkiej kariery, ale warunek jest taki, że musi przenieść się na drugi koniec kraju. To najtrudniejsza decyzja w jej życiu i może oznaczać koniec jej związku z Hardinem.

Hardin jest oczywiście przeciwny idei odejścia Tessy, ale Tessa wie, że to może się już nigdy nie powtórzyć. Mimo to jest to trudne dla nich obojga, zwłaszcza, że dopiero zaczynają wracać do swojego związku.

I nie pomaga fakt, że oboje stoją w obliczu szokujących rodzinnych tajemnic, które podważają wszystko, w co do tej pory wierzyli. Zazdrość Hardina też nie pomaga.

Kiedy wydaje się, że sytuacja nie może być bardziej skomplikowana, Tessa znajduje wsparcie w postaci przystojnego nowego przyjaciela. Ale czy to naprawdę tylko przyjaźń?

Możesz dowiedzieć się, co dzieje się dalej w sekcji Po. Ocal mnie. Dowiedz się, jak Tessa podejmuje decyzję i jak wpłynie to na jej związek z Hardinem. Obejrzyj cały film online już teraz.

After. Ocal mnie
After. Ocal mnie
After. Ocal mnie
After. Ocal mnie
After. Ocal mnie
After. Ocal mnie
After. Ocal mnie
After. Ocal mnie
After. Ocal mnie
After. Ocal mnie
Tytuł oryginalny After We Fell
Ocena IMDb 4.7 15,777 votes
Ocena TMDb 7.135 2,082 votes
27 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.

Podobne tytuły

Brian Banks
Psie Pazury
Miss Marca
Tempête
Bóg nie umarł: Światło w ciemności
Notorious
Joker
Mężczyzna imieniem Otto
Nerisa
Purpurowe serca
Django
Rust Creek