• REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

Krzywe linie Boga zalukaj film Online

Krzywe linie Boga - ZALUKAJ FILM ONLINE

Oct. 06, 2022Spain155 Min.TV-MA
Udostępnij0
Your rating: 0
6 1 vote

Krzywe linie Boga- Oglądaj online

W dramacie-thrillerze Krzywe linie Boga, którego akcja rozgrywa się w 2022 roku, prywatny detektyw udaje lęk, by przyjrzeć się morderstwu w zakładzie psychiatrycznym. W jednym ze scenariuszy dochodzi do próby gwałtu, a sprawca zostaje zamordowany, gdy zostaje uderzony w głowę drewnem. Ciało jednej z postaci jest pokryte krwią po tym, jak została śmiertelnie ugodzona ogromnym odłamkiem szkła. Było trochę szarpania się, kopania i tacklowania. Próba zamachu z użyciem trucizny. Używane są takie słowa jak „f-k”. Pacjenci obu płci są pokazywani nago pod wspólnym prysznicem. Używanie tytoniu z używaniem alkoholu.

Gdzie oglądać cały film Krzywe linie Boga 2022?

Alice (Barbara Lennie) jest prywatnym detektywem w Krzywe linie Boga, który zostaje wynajęty do zbadania nierozwiązanej śmierci pacjenta w zakładzie psychiatrycznym. Aby tego dokonać, będzie musiała wykorzystać swoją paranoję, aby dostać się do szpitala. Udaje jej się oszukać lekarza prowadzącego i musi teraz przystosować się do życia w szpitalu. Prowadząc śledztwo w sprawie zbrodni, nawiązuje kontakt z charyzmatycznym schizofrenikiem o imieniu Ignacio (Pablo Derqui). Gdy Alice zbliża się do poznania prawdy, dyrektor szpitala, dr Alvar, wykorzystuje swój autorytet, by ją powstrzymać. Dalsze śledztwo wskazuje, że morderstwo wygląda na część tuszowania sprawy przez urzędników szpitala. Teraz Alice musi wymyślić, jak obalić twierdzenia Alvara, że ma paranoję i uniknąć jego prób pozostawienia jej w szpitalu na czas nieokreślony, aby mógł chronić swoje dobre imię.

Ten hiszpański dramat-thriller jest ogólnie przyjemny, ale ciągnie się zdecydowanie za długo. Założenie filmu „Krzywe linie Boga” jest intrygujące: prywatny detektyw zostaje zatrudniony do zbadania tajemniczej śmierci pacjenta w szpitalu psychiatrycznym, a żeby wykonać swoją pracę, musi zgłosić się jako pacjent. Mimo obiecującego początku, film szybko staje się obciążony większą ilością podplotów i wątków niż jest to typowe w anime. Kiedy się to udaje, jak np. w przypadku rozbudowy charakterystyki pacjentów szpitala dla umysłowo chorych, wzbogaca i intensyfikuje narrację. Kiedy się nie udaje, można poczuć, jak dwie godziny i 35 minut umykają.

Choć momentami film jest zabawny, można było go skrócić o co najmniej pół godziny, nie tracąc przy tym wiele z jego oddziaływania. Z drugiej strony, zwroty akcji są zabawne i utrzymują czytelnika lub widza w stanie zgadywania, komu można zaufać. Aktorstwo jest doskonałe, zarówno z głównej i drugoplanowych członków obsady. Jeśli masz czas, powinieneś obejrzeć go ponownie, a może nawet po raz trzeci.

Krzywe linie Boga
Krzywe linie Boga
Tytuł oryginalny Los renglones torcidos de Dios
Ocena IMDb 7 7,418 votes
Ocena TMDb 7.414 215 votes
27 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.

Podobne tytuły

Blue Hill Avenue
Rocky Balboa
Tenet
Women Talking
Eskadra: 'Czerwone Ogony’
Apex
Szczęściarze
The Collector
Różowa Pantera 2
Nazywam się Vendetta
Honor wojownika
The Social Network