• REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

Bullet Train zalukaj film Online

Bullet Train - ZALUKAJ FILM ONLINE

Jul. 03, 2022USA127 Min.R
Udostępnij0
Your rating: 0
6 1 vote

Bullet Train – Oglądaj online

Oszuści i mordercy w szybkim japońskim pociągu w thrillerze akcji Brada Pitta, Bullet Train, dążą do tego, by zabić siebie nawzajem i pozostać przy życiu. Lekka, ale dobrze zrealizowana i rozrywkowa jazda, pod warunkiem, że jesteś wystarczająco dorosły, by poradzić sobie z tematyką. Jest broń palna i strzelanie, duże rozpryski krwi, noże, miecze i ciosy; przemoc jest niemal komediowa w swojej intensywności. Jest śmierć i niebezpieczeństwo dla dziecka. Twarz zostaje zdmuchnięta, a inny zostaje nadziany na hak do mięsa. Postacie, które zostały zatrute, wymiotują i krwawią z oczu, zanim umrą.

Kobieta jest pokazana na czworakach, podczas gdy mężczyzna pcha się na nią od tyłu w szybkiej, ale graficznej scenie seksu. Ktoś inny robi sobie selfie w łóżku. Jest trochę lekkiej rozmowy o narkotykach, trochę alkoholu podczas uroczystości i trochę środków nasennych ukrytych w butelce wody.

Gdzie oglądać cały film Bullet Train 2022?

W filmie „BULLET TRAIN” Brad Pitt gra przestępcę o kryptonimie „Ladybug”, który dokonał pewnych introspekcyjnych poszukiwań i stara się prowadzić bardziej spokojne życie. Teraz jednak przygotowuje się do swojego najnowszego zadania, które polega na kradzieży walizki z pociągu-pocisku jadącego między Tokio a Kioto. To zadanie nie jest niestety tak łatwe, jak się wydaje. Walizkę i dziecko watażki (Logan Lerman) mieli dostarczyć „Tangerine” (Aaron Taylor-Johnson) i „Lemon” (Brian Tyree Henry), ale zaginęli w transporcie. „Książę” Joey’a Kinga szantażuje „Białą Śmierć” Andrew Kojiego, by zabił watażkę. Tymczasem ktoś używa jadu węża do trucia ludzi, a mściwy morderca jest na wolności. Czy te sprawy mają ze sobą jakiś związek? Czy jest jakaś nadzieja, że Biedronka wyjdzie z tej sytuacji bez szwanku?

Głupie, ospałe aktorstwo Pitta jest jedyną rzeczą, która powstrzymuje ten film przed rozpadnięciem się pomimo chwalebnie przesadzonej przemocy i braku głębi. Bullet Train, wyreżyserowany przez Davida Leitcha i zaadaptowany na podstawie powieści Kotaro Isaki, przypomina wielopostaciowe filmy akcji, takie jak Ocean’s Eleven czy Logan Lucky, z tą kluczową różnicą, że mniejszy nacisk kładzie się na to, dlaczego, a większy na to, co, w tym przypadku na sceny walki. Film czerpie ogromną przyjemność z wystawiania na próbę armii zawodowych zabójców i wojowników. Napięcie buduje się, gdy coś, co było wcześniej zasadzone, jak jadowity wąż, pojawia się ponownie, albo gdy postać pozornie skazana na porażkę powraca (jak człowiek, który zostaje wypchnięty z pociągu, ale potem wskakuje z powrotem i próbuje przedostać się do środka).

Brad Pitt daje popis umiejętności w filmie Bullet Train

Reżyser Leitch, były kaskader i koordynator, który dzięki Johnowi Wickowi przeszedł na reżyserię, ma znakomite wyczucie rytmu, co szczególnie docenia się w filmach takich jak John Wick, w których dochodzi do nieustannych, przyprawiających o ból uszu strzelanin, jak w przypadku Wolnego Ognia. Jego użycie pauz, cięć, retrospekcji i ujawnień przyczynia się do stworzenia wciągającego rytmu, który nigdy nie staje się duszny. Pitt jest jednak ukrytą siłą zespołu. Choć Biedronka ma styl walki, jest bardziej gadułą niż wojownikiem i zawsze szuka dróg na skróty. Jego spokojne usposobienie zapewnia trochę tak potrzebnej słodyczy w środku inaczej gorzkiego filmu. (Sympatyczny sposób, w jaki postać Henry’ego jest pokazywana, by kochać Thomasa the Tank Engine, to również uroczy akcent). To prawda, że Bullet Train zanika w oddali nieco szybciej po obejrzeniu, ale to dobry czas, dopóki nie zrobi.

Bullet Train
Bullet Train
Bullet Train
Bullet Train
Bullet Train
Bullet Train
Bullet Train
Bullet Train
Bullet Train
Bullet Train
Tytuł oryginalny Bullet Train
Ocena IMDb 7.3 232,528 votes
Ocena TMDb 7.512 2,839 votes
27 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.

Podobne tytuły

Wilkołak Nocą
Cisza
I szczęśliwie
Hannah Montana. Film
Niewesołe miasteczko
Pięć koszmarnych nocy
Avatar: Istota wody
Matrix Zmartwychwstania
Tetris
Savage Salvation
Dual
Mamy tu ducha