Proceder - FILM ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY I SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ

DO KOŃCA PROMOCJI POZOSTAŁO:
0 godzin 20 minut 13 sekund

Proceder

Proceder

Nov. 29, 2019Poland137 Min.n/A
Zagłosowałes: 0
10 1 głos

Cały Film 1080p 720p HD | Player | Netflix | CDA | ZALUKAJ | Ipla | Fili | Ipla | Rakuten | TV | VOD

Gdzie oglądać cały film Proceder online?

Ta produkcja to nie tylko film dla fanów hip-hopu. Kino biograficzne, które opiera się na ciekawej historii, którą warto opowiedzieć. Możesz nie być fanem swojej muzyki, możesz nie lubić powtórzeń, ale trudno nie docenić mocnego stylu opowiadania historii. Są emocje, a zwłaszcza muzyka, ponieważ Chada jest często sercem jej historii. Sztuczka polega na stworzeniu filmu, który ma wizję i wartość artystyczną. Musi również zrozumieć publiczność. Elastyczność wiadomości jest jedną z zalet tego procesu. Może dlatego zrobiłem to trochę inaczej. Niestety jest tak wiele produkcji, które starają się uczynić muzykę uliczną autentyczną dla publiczności.

Proceder 2020

Nie jako film o słynnym aktorze hip-hopowym, ale jako opowieść o hip-hopie wyłaniającym się jako koalicja pierwszego pokolenia buntowników, która może, ale nie musi. Co ważniejsze, bohaterowi momentami jest bardzo źle. Dzieciństwo Chady nie było łatwe, nie dorastał jak człowiek zamożny. Jego przeszłość to były kradzieże butów, żelaza, samochodów czy kokainy, aby poprawić warunki życia. Elegancka Polska wciąż istnieje z kradzieżami samochodów, małymi bandytami, koszulkami disco, dużymi barami, wodą czy wozami.

Proceder to opowieść o życiu Tomasza Chady

Chada ma talent do wpadania w kłopoty, ale działa i oszukuje. Wydaje się, że filmowcy wiele zrobili z głównym bohaterem i rzeczywistością – byli zbyt lekcy na nogach, przyciągali więcej kobiet i ostatecznie zarobili dużo pieniędzy. Nawet on może nie wierzyć we wszystko, ponieważ  zwraca pieniądze jako film przedstawiający, ma obojętny związek, a sprawa kończy się tragicznie. Oferuje wszystko, co nie jest niekorzystne dla widzów, ale nie daje żadnej korzyści. Filmowi trudno nadać coś wyjątkowego – nie wyróżnia się. To samo dotyczy bohatera. Nie są źle napisane ani zaniedbane. Są szczerzy i nawet przyjemni dla oka, ale bez szczególnych uczuć.

Na szczęście film Proceder ma również kilka bardzo dobrych, przełomowych ról, w tym współpracę między różnymi raperami, takimi jak Kali. Antoni Pawlicki jest bardzo pewny siebie jako menedżer płyt w Step Records i jako anioł stróż w Czadzie. Nie mogę powiedzieć ani jednego złego słowa o wspaniałej matce dziennikarki filmowej. Jednocześnie brakuje subtelności. Zamiast opowiadać ludziom historie, często się o nich wspomina. Kiedy młody Chada dzieli się pieniędzmi z pensji swojej matki. Zostało jeszcze 100 zł, widzowie doskonale zdają sobie sprawę z wagi sceny. Bohater nie musi mówić: „Na początku to za mało”. Bo choć film nie jest świetny i czasem oparty jest na dawnych stereotypach, to trzeba go odtworzyć i wywołać niezwykłe emocje. Zrozumiesz, że produkcja Proceder jest, powierzchowna i wyrafinowana. Ale sprawdza się jako bezpłatna biograficzna opowieść o człowieku, który walczy ze swoimi demonami i nałogiem, nie znajduje właściwej drogi i żyje nielegalnie. 

Proceder
Proceder
Tytuł filmu online Proceder
Pobierz Download 5.5 449 votes
Chomikuj Torrent 8.7 20 votes
10 komentarzy
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.

Polecane tytuły

Żona astronauty
Solaris
A Whisker Away
The Room
Klik: I robisz, co chcesz
Witajcie w Marwen
Super Tata
Klincz
Złodziej i oszustka
Droga do Zatracenia
My Salinger Year
Dzikie historie