• REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

Łut szczęścia zalukaj film Online

Łut szczęścia - ZALUKAJ FILM ONLINE

Aug. 05, 2022Spain105 Min.G
Udostępnij0
Your rating: 0
8 1 vote

Łut szczęścia- Oglądaj online

Film animowany Łut szczęścia z głosem Evy Noblezady opowiada o Samie (najbardziej pechowej osobie na świecie). Przez przypadek odwiedza Krainę Szczęścia, gdzie otrzymuje pomocne rady, jak radzić sobie z niepowodzeniami i znajdować dobre strony w złych sytuacjach. Bohaterowie znoszą niebezpieczeństwa i spotykają przerażające bestie, ale zawsze udaje im się przeżyć. Okazują współczucie i wytrwałość, a także uczą się, że rodzina składa się z ludzi, których się wybiera. Niektóre małe dzieci, które czekały na adopcję, przeżywają rozczarowanie. Jedyne prawdziwe obelgi („blabbermouth”) pochodzą od samych bohaterów, jest też ośrodek badawczy „kupa” i bar (sokowy).

Gdzie oglądać cały film Łut szczęścia 2022?

Sam Greenfield (Eva Noblezada), główna bohaterka serialu, przez całe swoje życie doświadczyła tylko pecha. Jest gotowa skończyć 18 lat i opuścić kolejną z wielu rodzin zastępczych, w których nie znalazła jeszcze stałego miejsca zamieszkania. Aby to zrobić, musi zostawić swoją pryczę i przyjaciółkę Hazel (Adelynn Spoon), młodą dziewczynę uczestniczącą w procesie adopcyjnym. Sam pewnego dnia natrafia na szczęśliwy grosik, pozostawiony przez czarnego kota. Niestety, jej pech trwa nadal, gdy spłukuje grosz w toalecie, zamiast dać go Hazel. Tym razem, ona ściga czarnego kota, który dowiaduje się, że nazywa się Bob (Simon Pegg), a kończy się po nim przez bramę, która prowadzi do Krainy Szczęścia. Rzeczywista przygoda Sam zaczyna się po przybyciu na plac targowy, gdzie zaciąga pomoc Boba w uzyskaniu szczęśliwej monety dla Hazel, przyjmuje tożsamość łotewskiego Leprechaun, i musi unikać znaków, takich jak Kapitan (Whoopi Goldberg) i Smok (Jane Fonda).

Łut szczęścia i cel filmu

Cel filmu, jakim jest włączenie tematów i osób, które starsi widzowie uznają za interesujące, nigdy nie kłóci się z jego uroczym, niewinnym tonem. Wysoko postawiona obsada wydaje się być stworzona dla zniuansowanych postaci napisanych przez Łut szczęścia. Pegg z humorem dostosowuje swój akcent do narracji, podczas gdy kocie postawy i migdałowe oczy Boba oddają jego chłodny, zebrany i zdystansowany sposób bycia. Goldberg daje swojemu mądremu Kapitanowi zaskakująco czułą stronę, a Fonda promieniuje powabną mocą jako pewna siebie królowa smoków, która rozumie, że wiele gatunków boi się „kobiet o dużej posturze”, ale mimo to jest pewna, że będzie „wyróżniać się” jako władczyni galaktyki.

W Krainie Szczęścia magia jest w powietrzu, a środowisko zostało zaprojektowane tak, aby wyglądało jak wnętrze zegarka, z ruchomymi platformami przypominającymi te z filmu „Jetsonowie”. Magia nie ogranicza się tylko do tej jednej sceny, choć; jest wspaniały, pozbawiony dialogów pościg przez miasto, gdy Sam ściga Boba. Niczym Fred Astaire, kot unosi się bez wysiłku nad otwartymi czubkami parasoli. Całość okraszona jest orkiestrową partyturą, która zawiera kilka tradycyjnych hollywoodzkich akcentów.

Łut szczęścia
Łut szczęścia
Łut szczęścia
Łut szczęścia
Łut szczęścia
Łut szczęścia
Łut szczęścia
Łut szczęścia
Łut szczęścia
Łut szczęścia
Tytuł oryginalny Luck
Ocena IMDb 6.4 19,071 votes
Ocena TMDb 7.945 1,010 votes
27 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.

Podobne tytuły

Trolle 2
Alien Sniperess
Zabójcza gra
Urwis
Ruchomy zamek Hauru
Iron Sky
SNAFU
Aquaman
Rodzina Potwornickich
Hotel Transylwania 3
Mój Mały Kucyk: Nowe Pokolenie
Roboty