• REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

Hotel Transylwania 4 zalukaj film Online

Hotel Transylwania 4 - ZALUKAJ FILM ONLINE

Feb. 25, 2022USA87 Min.PG
Udostępnij0
Your rating: 0
7 1 vote

Hotel Transylwania 4- Oglądaj online

Film animowany Hotel Transylwania 4: Transformacja to czwarta (i podobno ostatnia) odsłona serii o znanych potworach z historii kina. Po Drac (Brian Hull, wypełniając dla Adama Sandlera) mówi Johnny’emu, że tylko potwór może odziedziczyć rodzinną firmę, on (Andy Samberg) wykorzystuje Van Helsinga (Jim Gaffigan) „Monsterfication Ray”, aby przekształcić się w potwora. Jednak Drac i inne potwory są przekształcane w ludzi przez technologię. Łagodne niebezpieczeństwo (upadki z wysokości, itp.), komedia slapstickowa (głównie kosztem tego, jak delikatni są ludzie w porównaniu z potworami), dewastacja mienia, a także kiełkujący i czerwonooki szalejący potwór myszoskoczek są do przewidzenia.

Istnieje kilka łagodnych obelg, kilka pocałunków i objęcia między parami, a toast na imprezie, jak również kilka humorystycznych ujęć gołych pośladków Niewidzialnego Człowieka raz staje się widoczne (jeden widok jest niezwykle ogromny i wieży). Mimo prób „uczłowieczenia”, nie ulega wątpliwości, że wachlarz możliwości bohaterów jako potworów jest większy niż jako ludzi. Opowieść kontynuuje jednak tradycję poprzednich filmów, podkreślając wartość różnorodności, tolerancji i pracy zespołowej.

Gdzie oglądać cały film Hotel Transylwania 4 2022?

Podczas premiery Hotel Transylwania 4 odbywa się impreza upamiętniająca 150. urodziny hotelu. Uroczystość jest prowadzona przez ludzkiego zięcia Draka, Johnny’ego (Andy Samberg), pomimo najlepszych starań Draka (Brian Hull, zastępujący Adama Sandlera), aby wszystko zorganizować. Biorąc pod uwagę, jak dramatyczny Johnny może być, Drac zmienia zdanie i mówi Johnny nie może odziedziczyć hotel z powodu „nie ludzi” zasady w prawie nieruchomości potwora. Mavis (Selena Gomez) jest córką Draka i spadkobiercą hotelu. Johnny oferuje szansę strzelać unikalny pistolet ray przez Van Helsing (Jim Gaffigan), który przekształca go w potwora. To ma pożądany efekt, ale naturalnie, chaos wynika, i Drac i jego kumple potworów są szybko zmienione w średnim wieku ludzi.

Hotel Transylwania 4, czyli prawdopodobnie ostatnia seria

Maluchy pokochają zany wybryki rodziny potworów Draka i Mavis, podczas gdy dorośli dostaną ciepłe i rozmyte uczucie myśląc wstecz o klasycznych filmach o potworach. Nawet jeśli Sandler i James nie są już częścią obsady, ich nieobecność będzie ledwo zauważalna dzięki doskonałej pracy zastępujących ich aktorów głosowych. Fabuła jest słaba, ale to nigdy nie było mocną stroną tej franczyzy. Komedia familijna jest tylko przykrywką dla gagów wzrokowych i slapstickowych komedii ze znanymi kinowymi potworami. Według tej metryki Transformacja to więcej tego samego konceptu, z licznymi przypadkami komedii fizycznej, w wyniku której bohaterowie są krzywdzeni (wielokrotnie w przypadku Draka) w przezabawny sposób.

Dwie kobiety (Mavis i Ericka) są jednoznacznymi bohaterami utworu, ratując dzień jako Drac i Johnny więzi w Ameryce Południowej na ich poszukiwania nowego kryształu dla broni Van Helsinga. To oni zachowują spokój pod presją, widzą duży obraz, potrafią kreatywnie rozwiązywać problemy, prowadzić otwarte i szczere rozmowy, odważnie prowadzą swoje zespoły w niebezpieczne sytuacje. Relacje między Mavis i Johnnym, Drakiem i Ericką, a nawet Drakiem i Johnnym mają w sobie coś z uroczej „dziwnej pary”.

Hotel Transylwania 4
Hotel Transylwania 4
Hotel Transylwania 4
Hotel Transylwania 4
Hotel Transylwania 4
Hotel Transylwania 4
Hotel Transylwania 4
Hotel Transylwania 4
Tytuł oryginalny Hotel Transylvania: Transformania
Ocena IMDb 6 31,519 votes
Ocena TMDb 7.08 1,336 votes
27 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.

Podobne tytuły

Tydzień życia
Zadziwiający kot Maurycy
Był sobie pies 2
Leo
Kosmiczny mecz: Nowa era
Rio
Przeżyć
Black Adam
Dawid i Elfy
Pokémon: Zemsta Mewtwo – Ewolucja
Super drużyna ratuje święta
The Portable Door