• REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

Matylda: Musical zalukaj film Online

Matylda: Musical - ZALUKAJ FILM ONLINE

Nov. 25, 2022United Kingdom117 Min.PG
Udostępnij0
Your rating: 0
6 1 vote

Matylda: Musical – Oglądaj online

Adaptacja musicalu wyróżnionego nagrodami Tony i Oliviera. Historia niezwykłej dziewczynki, która — uzbrojona w bystry umysł i bujną wyobraźnię — odważnie sprzeciwia się ustalonym normom, by zmienić swoje życie. Raz na zawsze i ze wspaniałym skutkiem.

Gdzie oglądać cały film Matylda: Musical 2022?

Matylda: Musical– nagrodzoną nagrodą Tony and Olivier adaptację niezwykłej historii dziewczyny, która uzbrojona w jasny umysł i żywą wyobraźnię odważnie przeciwstawia się ustalonym normom, aby zmienić swoje życie.

Matylda to historia młodej dziewczyny mieszkającej w małym miasteczku w Polsce. Pomimo swojej inteligencji i wyobraźni, wielokrotnie odmawia się jej możliwości realizowania swojej pasji do edukacji i rozwijania własnej niezależnej ścieżki w życiu. Próbując uwolnić się od konserwatywnego otoczenia, Matylda korzysta z pomocy swoich dwóch najlepszych przyjaciół, zdeterminowanych, aby rzucić wyzwanie normom i ukształtować własne przeznaczenie.

Dzięki jej determinacji historia Matyldy o wytrwałości i odwadze rezonuje z publicznością w każdym wieku, inspirując ich do sięgania po swoje marzenia i nigdy się nie poddawania. Teraz, dzięki Matylda: Musical, ta potężna historia została zaadaptowana na niezapomnianą produkcję muzyczną, która z pewnością urzeknie i zainspiruje.

Matylda to żywa, serdeczna produkcja, która łączy w sobie to, co najlepsze w teatrze muzycznym z zaraźliwą muzyką, olśniewającymi kostiumami i urzekającą historią. Dzięki talentom jednych z najbardziej znanych aktorów i piosenkarzy na świecie, serial został doceniony za swoją pomysłową choreografię i piękne wykorzystanie muzyki i historii, aby stworzyć prawdziwie magiczne doświadczenie.

Teraz możesz cieszyć się Musical w zaciszu własnego domu. Dzięki opcji obejrzenia całego programu online możesz doświadczyć urzekającej historii Matyldy i jej przyjaciół w dowolnym miejscu i czasie. Ciesz się programem i zainspiruj do podążania za swoimi marzeniami bez względu na wszystko!

Matylda: Musical
Matylda: Musical
Matylda: Musical
Matylda: Musical
Matylda: Musical
Matylda: Musical
Tytuł oryginalny Roald Dahl's Matilda the Musical
Ocena IMDb 7.1 18,777 votes
Ocena TMDb 6.966 481 votes
27 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.

Podobne tytuły

Pan Wilk i spółka. Bad Guys
Alvin i wiewiórki 3
Załoga G
Lorax
Ostatni najemnik
Malcriados
Wróżka potrzebna od zaraz
Turniej marzeń
El Infierno
Duże dzieci
Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część II
Barbie