• REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

Hokus Pokus 2 zalukaj film Online

Hokus Pokus 2 - ZALUKAJ FILM ONLINE

Sep. 27, 2022USA105 Min.PG
Udostępnij0
Your rating: 0
8 1 vote

Hokus Pokus 2- Oglądaj online

Hocus Pocus 2 to kontynuacja klasycznej komedii fantasy Disneya z lat 90. Chociaż sequel czarownic jest ogólnie bezpieczny dla dzieci, ma trochę łagodnej magicznej przemocy, trochę łagodnego wyzwisk i kilka łagodnych paskudnych momentów (głównie z udziałem odciętej głowy zombie). Bette Midler, Sarah Jessica Parker i Kathy Najimy wszystkie zrobić powtórne występy jako czarownice, które grożą zabić i torturować innych, zwłaszcza nastolatków, i rozważyć jedzenie dzieci, aby utrzymać ich młodość. Mówią o zabieraniu dusz podczas wzniecania pożarów i rzucania zaklęć, które wymagają krwi i kości. To wszystko w dobrej zabawie, kiedy bohaterowie popychają, popychają, policzkują, przewracają głowę, ścinają (w przypadku chodzącego zombie), porażają magicznymi promieniami lub hipnotyzują innych. Kobiety w każdym wieku rozumieją wartość silnej kobiecej sieci społecznej. Słowo „cholera” pojawia się często, podobnie jak wykrzykniki „Bóg”, „Lucyfer” i „Szatan”, wśród innych imion. Omawiana jest dziewica i pocałunki.

Gdzie oglądać cały film Hokus Pokus 2 2022?

Przez pomyłkę przywołując Siostry Sanderson (Bette Midler, Sarah Jessica Parker i Kathy Najimy) w HOCUS POCUS 2, najlepsze przyjaciółki liceum Becca (Whitney Peak) i Izzy (Belissa Escobedo) wysyłają najbardziej niesławny gang głodnych dzieci czarownic z XVII wieku do współczesnego Salem. Pogoń czarownic za nastolatkami zostaje wykolejona, gdy dowiadują się, że burmistrz (Tony Hale) jest bezpośrednim potomkiem ich historycznego przeciwnika, o którym myśleli, że został wytępiony wieki wcześniej. Becca i Izzy’ego przyjaciółka z dzieciństwa Cassie (Lilia Buckingham) dzieli ojca z burmistrzem, stawiając ją w niebezpieczeństwie, jak również. Młodzież tworzy przymierze, aby udaremnić złe siostry przed świtem All Hallows’ Day, a w procesie, odkrywają swoje mocne i słabe strony zarówno indywidualnie, jak i jako grupa.

Hokus Pokus 2 klasykiem gatunku

To świetna wiadomość, gdy kontynuacja kultowego klasyka udaje się zadowolić oddaną mu publiczność, a w tym przypadku nowy film wręcz przebija oryginał. Jest tu kilka ukłonów w stronę oryginalnego Hocus Pocus z 1993 roku, które ucieszą fanów pierwszego filmu, ale nowi nie zostaną pominięci w zabawie dzięki włączeniu do obsady dzisiejszej młodzieży. Możliwe, że spodobają im się feministyczne podteksty, ditzy football boyfriend (którego Sandersonowie nazywają „wioskowym idiotą”), a także współczesne dowcipy o Alexie, Roombasach i niezliczonych eliksirach „przemysłu młodości i urody”.

Gang nastolatków jest prowadzony przez doskonały występ Peak (materiał na Hocus Pocus 3? ), zachwycający zwrot z Hale, i fantastyczne cameo z Hannah Waddingham jako „Witch Mother” w Ted Lasso. Niemniej jednak, Midler jest show-stopping atrakcją. To ona ustawia swoje naiwne siostry w szeregu i zawsze kończy w centrum sceny.

Hokus Pokus 2
Hokus Pokus 2
Hokus Pokus 2
Hokus Pokus 2
Hokus Pokus 2
Hokus Pokus 2
Hokus Pokus 2
Tytuł oryginalny Hocus Pocus 2
Ocena IMDb 6 44,483 votes
Ocena TMDb 7.521 1,226 votes
27 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.

Podobne tytuły

Leynilögga
Mroczne cienie
O Yeti!
Megamocny
Nimona
Foxter – cudowny pies
Magiczna słonica
Sex Story
Hellboy
Potworna rodzinka 2
Kto jest grzecznym chłopcem?
Wyprawa na Marsa