Halloween Finał - FILM ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY I SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ

DO KOŃCA PROMOCJI POZOSTAŁO:
0 godzin 59 minut 13 sekund

Halloween Finał Online
Oct. 12, 2022USA111 Min.R
Your rating: 0
7 1 vote

Halloween Finał – Oglądaj online

Halloween Finał to nie tylko trzynasty film z całej serii Halloween, ale także ostatnia odsłona brutalnej trylogii rebootowej Davida Gordona Greena. Jest to spora poprawa w stosunku do poprzedniej propozycji, ale tak naprawdę nigdy nie rozwija się w nic fascynującego. Będzie dużo brutalnej śmierci (dźganie, duszenie, podduszanie, skręcanie karku itp.), a także innych form przemocy (walka, broń palna, strzelanie itp.). Kilku nastolatków zostaje zamordowanych, tragicznie ginie też w wypadku małe niemowlę. Aktywność seksualna jest podpowiedziana i postacie przygotowują się do niej, ale nie ma wyraźnych scen. Niektóre z rozmów mają charakter seksualny.

Gdzie oglądać cały film Halloween Finał 2022?

Corey Cunningham (Rohan Campbell) w ostatniej chwili podejmuje pracę opiekunki do dziecka w Halloween Finał Corey wpada w panikę, kiedy dziecko zamyka go na strychu i próbując się uwolnić, kopie drzwi, powodując, że dziecko spada na śmierć. Mieszkańcy Haddonfield zwrócili się przeciwko niemu, z wyjątkiem wnuczki Laurie Strode, Allyson (Andi Matichak) (Jamie Lee Curtis). Laurie i Allyson przeprowadziły się do nowego domu i starają się jak najlepiej wykorzystać swoją sytuację, między innymi pisząc książkę. Po Allyson rozmowy Corey do udziału w imprezie Halloween z nią, Corey ma straszny czas i kończy się być podrzucony z wiaduktu i pozostawione na śmierć.

 Najlepszą nową koncepcją Halloween Finał bez wątpienia Corey Cunningham. Jest on w zasadzie miłym facetem, który bez własnej winy kończy jako odpowiedzialny za tragiczną śmierć dziecka. Film uczłowiecza go, pozwalając widzom poznać jego wewnętrzne zmagania z tym zmieniającym życie wydarzeniem i reakcją tłumu na nie.

O czym jest fabuła Halloween Finał?

Fabuła opiera się na tym, że Michael Myers „przenosi” swoje mordercze skłonności na młodego człowieka, co jest niezręcznym i niewytłumaczalnym wykorzystaniem sił nadprzyrodzonych. Co zatem oznacza, że Corey nie spowodował własnej przemiany? Jego story arc jest eerycznie podobny do postaci z innego filmu Johna Carpentera, Christine (1983), w którym miły facet zostaje opętany przez zabytkowy samochód.

Ten recyklingowany śmieć nie ma nawet rudymentarnej koncepcji. Laurie (która od czasu filmu z 2018 roku zrobiła kompletny about-face i jest teraz zadowoloną z siebie piekącą placki gospodynią domową) i Michael zarówno tracą w końcu czas ekranowy na rzecz postaci Coreya. Co więcej, przyciąganie Allyson do niestabilnego Coreya sprawia, że wydaje się ona pozytywnie urojona. Pomimo rozmów Laurie na temat natury zła i innych rzeczy, Halloween Finał ma problemy z dopasowaniem swoich części do siebie. Jest to raczej seria, której kończy się para, niż rzeczywiste zakończenie.

Halloween Finał
Halloween Finał
Halloween Finał
Halloween Finał
Halloween Finał
Halloween Finał
Halloween Finał
Halloween Finał
Halloween Finał
Halloween Finał