• REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

Sierota. Narodziny zła zalukaj film Online

Sierota. Narodziny zła - ZALUKAJ FILM ONLINE

Szatan ma niewinne oblicze.Jul. 27, 2022Canada99 Min.R
Udostępnij0
Your rating: 0
7 1 vote

Sierota. Narodziny zła- Oglądaj online

Zanim doszło do wydarzeń z horroru Orphan z 2009 roku, powstała powieść Sierota. Narodziny zła. Relacjonuje ona, jak Esther znalazła się w centrum uwagi. To przebija oryginał ze względu na doskonałą rolę Isabelle Fuhrman i ostre pisanie. Ale nadal jest dość krwawy, więc rodzice powinni być ostrzeżeni. Jest dużo przemocy i gore, z wieloma postaciami zabitymi przez tępe przedmioty, noże, strzały, strzały z pistoletu i upadki z dużych wysokości. Po wymianie namiętnych pocałunków, jeden z partnerów zdejmuje koszulę i zaczyna pocierać ręką przód bielizny drugiego. Pojawia się również obraz o charakterze seksualnym i dyskusja. Na imprezie nastolatki piją z czerwonych kubków i palą trawkę, a dorosła postać pije z miniaturowej butelki whisky.

Gdzie oglądać cały film Sierota. Narodziny zła 2022?

Główna bohaterka, Anna (Gwendolyn Collins), w Sierota. Narodziny zła jest terapeutką sztuki, która pracuje w Instytucie SAARNE, ośrodku zdrowia psychicznego w Estonii. Leena (Isabelle Fuhrman), najgroźniejsza więźniarka w placówce, ucieka już pierwszego dnia pobytu. Leena, podobno 31-letnia pani, cierpi na chorobę gruczołów, która sprawia, że wydaje się mieć 10 lat. Po odkryciu profilu zaginionej dziewczyny, który najbardziej pasuje do jej własnego, Leena wyrusza na nową przygodę jako „Esther”, córka zamożnej rodziny Albrightów. Jej przybrana rodzina składa się z filantropijnej Tricii (Julia Stiles), mistrza szermierki Gunnara (Matthew Finlan) i odnoszącego sukcesy malarza Allena (Rossif Sutherland). Choć początkowo zamierza ich tylko okraść i wyjechać, traktowanie jej przez Allena zmienia jej zdanie. Sprawy nie zawsze są takie, jakie wydają się być.

Ten prequel horroru przewyższa oryginał dzięki sprytnemu odwróceniu fabuły, kilku nowatorskim metodom filmowania i upiornie doskonałej kreacji Fuhrmana. To, co wydarzyło się w Sierota. Narodziny zła było niemożliwe. Fuhrman opracował pierwszą wersję „Orphan”, gdy miał zaledwie 12 lat. Jako Esther, 33-latka uwięziona w ciele 9-latki, promieniowała mrożącym krew w żyłach autentyzmem. Tym razem ma 25 lat i nie powinna być w stanie zagrać tej roli, ale reżyser William Brent Bell i jego ekipa wykorzystali kombinację kreatywnej pracy kamery, makijażu, oświetlenia i efektów wizualnych, aby wyglądała praktycznie identycznie. Oczywiście kompetencje Fuhrmana wspomagają tu jego wysiłki.

Sierota. Narodziny zła to dobry psycho-slasher

Założenie, że Leena/Esther zostanie w domu Albrightów z powodu swoich uczuć do „ojca” to duży przeskok ze strony widzów filmu. Fuhrman wypełnia tę lukę, wyobrażając sobie, jak wdzięcznie Esther może przyjąć jego hojność i jak desperacko może pragnąć więcej. Sierota. Narodziny zła nie działałby tak dobrze, ponieważ jest po prostu kolejnym filmem psycho-slasherowym; zamiast tego autorzy David Coggeshall, David Leslie Johnson-McGoldrick i Alex Mace wymyślili sprytne podejście, które kwestionuje biały przywilej i samą naturę potwora. Pierwszy film był nudną wędrówką przez horrorowe klisze, ale sequel, choć wciąż tradycyjny, jest oglądalny i warto go dodać do swojej kolekcji.

Sierota. Narodziny zła
Sierota. Narodziny zła
Sierota. Narodziny zła
Sierota. Narodziny zła
Sierota. Narodziny zła
Sierota. Narodziny zła
Sierota. Narodziny zła
Sierota. Narodziny zła
Sierota. Narodziny zła
Sierota. Narodziny zła
Tytuł oryginalny Orphan: First Kill
Ocena IMDb 5.9 31,411 votes
Ocena TMDb 6.829 1,407 votes
27 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.

Podobne tytuły

Bez paniki
Najemnik
Gorąca linia
War of the Worlds: The Attack
Hellboy
W objęciach sekty
Bez winy
Paranormal Activity 4
Survive
Raid
Droga bez powrotu 5: Krwawe granice
Stillwater