• REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

Doktor Strange w multiwersum obłędu zalukaj film Online

Doktor Strange w multiwersum obłędu - ZALUKAJ FILM ONLINE

May. 04, 2022USA126 Min.PG-13
Udostępnij0
Your rating: 0
6 1 vote

Doktor Strange w multiwersum obłędu- Oglądaj online

Nakręcony po wydarzeniach ze Spider-Man: No Way Home i Loki, Doktor Strange w multiwersum obłędu ma go (Benedict Cumberbatch) pomagającego tajemniczej, skaczącej po multiwersum młodej osobie o imieniu America Chavez (Xochitl Gomez) w zidentyfikowaniu innego czarodzieja, który ją ściga. Przez wiele rzeczywistości, Strange szuka pomocy Wanda Maximoff (Elizabeth Olsen), kolega Avenger i WandaVision kłopotów. Jest tu mnóstwo komiksowych walk i niebezpieczeństw, wraz z wątkami odwagi i pracy zespołowej, ale twórca Sam Raimi czyni ten obraz MCU bardziej mrocznym i opartym na horrorze niż standardowa przygoda MCU.

Film zawiera liczne ofiary śmiertelne, wskrzeszone zwłoki, krwawe sceny rozkładu i brutalne konfrontacje, które pozostawiają całe wioski w ruinie. Postacie pękają, są miażdżone, wydają się spadać na śmierć, są nabijane na pal, mają odcięte szyje i wiele innych sposobów na śmierć jest przedstawionych.

Gdzie oglądać cały film Doktor Strange w multiwersum obłędu 2022?

Wydarzenia ze Spider-Man: No Way Home, Loki i WandaVision są nawiązane w Doktor Strange w multiwersum obłędu, który ma miejsce po tych filmach. Gdy film się rozpoczyna, doktor Stephen Strange (Benedict Cumberbatch) świętuje zaślubiny swojej bliskiej przyjaciółki i dawnej koleżanki z pracy, doktor Christine Palmer (Rachel McAdams). Na przyjęciu Stephen przywdziewa kostium Doktora Strange’a, by przerwać nadnaturalną bójkę między dwiema postaciami z różnych wszechświatów: ogromnym, paskudnym, jednookim ośmiornicopodobnym potworem i nastolatką o imieniu America Chavez (Xochitl Gomez). Ponieważ America spotkała się już z alternatywnym Doktorem Strange’em, rozumie, że te istoty zostały wysłane, by odebrać jej niekontrolowany, życiowy talent do podróżowania po multiwersum.

Ten sequel Marvela jest bardziej złowieszczy, pokręcony i intrygujący niż wiele innych w MCU dzięki typowemu dla reżysera Sama Raimiego zamiłowaniu do przygód i makabry. Doktor Strange, po swojej drugoplanowej roli w filmie Spider-Man: No Way Home, gdzie skradł show, łączy siły z jedną z najbardziej intrygujących postaci MCU, by zmierzyć się z jednym z najbardziej przerażających i potężnych potworów wszechświata. Podczas gdy przeszłość America Chavez jest interesująca, fakt, że jest ona ścigana przez multiwersum, jest tym, co naprawdę napędza fabułę The Multiverse of Madness.

MCU i ich kolejna produkcja

Gomez jest utalentowaną młodą performerką, która porywa publiczność swoją charyzmą i różnorodnością, a jej czas spędzony ze Strange’em pomógł mu zmięknąć i stać się mniej gwałtownym i wyniosłym. W obrazie są trzy panie, a jej występ jest jednym z trzech, które sprawiają, że film jest lepszy od oryginału. McAdams różni się od większości kobiecych postaci MCU, które zazwyczaj są wprowadzane jako przeciwnicy, współpracownicy lub towarzysze, zanim rozwiną romantyczne uczucia do siebie. Tą, która uniknęła schwytania była Christine. Nonsensowna, mówiąca prawdę towarzyszka, której Doctor Strange potrzebuje w szaleństwach multiwersum, pojawia się tu w dwóch odsłonach.

Wreszcie jest Olsen, której Wanda pogrążyła się w post-Thanosowej depresji, odkąd straciła wszystko, na czym jej zależało. Te słowa Walta Whitmana „Jestem ogromna, zawiera w sobie wielość” dobrze ją opisują. Nawet gdy podejmuje straszne decyzje, wciąż okazuje współczucie (jak na przykład trzymanie całego miasta pod swoją kontrolą, by móc realizować swoje domowe fantazje w WandaVision). Ona najbardziej utknęła w swoim żalu po Blipie niż ktokolwiek z pozostałych Avengers, a jej historia jest najbardziej poruszająca ze względu na szczerość, z jaką jest opowiadana. Choć nie jest to najzabawniejszy ani najbardziej gwiazdorski film Marvela, to jednak jest przyjemny i może przyprawić o kilka dreszczy.

Doktor Strange w multiwersum obłędu
Doktor Strange w multiwersum obłędu
Doktor Strange w multiwersum obłędu
Doktor Strange w multiwersum obłędu
Doktor Strange w multiwersum obłędu
Doktor Strange w multiwersum obłędu
Doktor Strange w multiwersum obłędu
Doktor Strange w multiwersum obłędu
Doktor Strange w multiwersum obłędu
Doktor Strange w multiwersum obłędu
Tytuł oryginalny Doctor Strange in the Multiverse of Madness
Ocena IMDb 6.9 413,222 votes
Ocena TMDb 7.4 6,575 votes
27 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.

Podobne tytuły

Uciekające kurczaki: Era nuggetsów
Rampage
Avengers: Wojna bez granic
DC Liga Super-Pets
Ralph Demolka w internecie
Uciekające królowe
Dom w głębi lasu
Avengers: Koniec Gry
Morbius
Czerwona nota
Dead Like Me: Life After Death
Uncharted