Batman - FILM ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY I SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ

DO KOŃCA PROMOCJI POZOSTAŁO:
0 godzin 59 minut 13 sekund

Batman Online
Mar. 01, 2022USA177 Min.PG-13
Your rating: 0
6 1 vote

Batman – Oglądaj online

Dwa lata pod postacią Batmana i strach w sercach kryminalistów sprawiły, że Bruce Wayne ujrzał najmroczniejsze oblicze Gotham City. Mając u boku jedynie garstkę zaufanych sojuszników – w tym Alfreda Pennywortha i porucznika Jamesa Gordona – i występując przeciwko sitwie skorumpowanych urzędników oraz osobistości, samotny mściciel stał się w mniemaniu obywateli miasta jedynym obrońcą sprawiedliwości. Nieznany zabójca w sadystyczny i wyrachowany sposób nęka elitę Gotham. Największy Detektyw Świata, kierując się zaszyfrowanymi wiadomościami, trafia do półświatka.

Tam w trakcie swojego śledztwa spotyka takie postacie jak Selina Kyle, zwana Kobietą-Kot, Oswald Cobblepot, czyli Pingwin, Carmine Falcone i Edward Nashton, aka Człowiek-Zagadka. Wreszcie dowody zaczynają się konkretyzować, a zamiary sprawcy stają się jasne. Batman zostaje zmuszony do szukania nowych sprzymierzeńców, żeby zdemaskować winowajcę i położyć kres nadużywaniu władzy i korupcji, od dawna nękających Gotham City.

Gdzie oglądać cały film Batman 2022?

Batman zapewnia świeży spin na klasycznego bohatera. Ten Batman (Robert Pattinson) ma wewnętrzne konflikty, wykorzystuje przemoc i używa swojego mózgu. Film zawiera graficzną przemoc, w tym zabójstwa, martwe ciała, broń, strzelaniny, wybuchy, katastrofy, dużo walki (uderzanie, kopanie, uderzanie przedmiotami, duszenie, itp.), odcięty kciuk, przemoc wobec kobiet, opisy traumatycznych zdarzeń i więcej.  Zawartość seksualna, w tym całowanie, rozmowy o seksie i kobieta ubrana tylko w majtki są obecne. Fabuła dotyczy wymyślonej firmy farmaceutycznej sprzedającej krople do oczu jako lekarstwo (uzależnieni nazywani są „dropheadami”). Mimo swojej długości (jeden z najlepszych filmów o Batmanie), film jest bardziej inkluzywny niż dotychczasowe adaptacje Mrocznego Rycerza, krytycznie odnosi się do natury i kosztów zemsty, a także porusza kwestię tego, jak media społecznościowe mogą propagować dezinformację.

W Halloweenową noc w filmie BATMAN, burmistrz Gotham City zostaje zabity. Killer rzuca wskazówkę dla młodego Batmana (Robert Pattinson), który dopiero zaczyna swoją przygodę z superbohaterem. Pozamałżeński romans burmistrza jest tematem wskazówki, zagadki. Podczas najlepszych starań Batmana kobieta zostaje porwana, mimo że jest pod ochroną Seliny Kyle, pseudonim Catwoman (Zo Kravitz). Selina pomaga Batmanowi w śledztwie, udając się pod przykrywką do nocnego klubu odwiedzanego przez skorumpowanych urzędników i przestępców. W takiej scenerii prokurator okręgowy zwraca uwagę na Selinę (Peter Sarsgaard). Wtedy Riddler (Paul Dano), który zabił burmistrza, zabija prokuratora okręgowego i pozostawia po sobie dodatkowe wskazówki dla Batmana i porucznika Gordona (Jeffrey Wright).

Długi ale konkretny film

Ta ekscytująca opowieść o Batmanie to bardziej thriller detektywistyczny niż widowisko akcji, z ciekawymi postaciami i aktualnymi tematami. Batman w reżyserii Matta Reevesa jest pod każdym względem lepszy od filmów Zacka Snydera. Irytujący growl/whisper line delivery Christiana Bale’a został zaadresowany (Pattinson mówi nisko, ale nigdy się nie męczy), a bezduszny, szary schemat kolorów został poprawiony. Mimo, że w filmie Reevesa pada sporo deszczu, nadaje on obrazom cieplejszy brązowy ton poprzez dodanie pomarańczowych i żółtych refleksów, co daje filmowi poczucie znużenia i beznadziei. Mimo że w tym obrazie jest dużo złych facetów, nie jest on tak chaotyczny jak sequele z lat 90. Każdy złoczyńca ma swój odcinek fabuły, czy to Riddler, Catwoman, Pingwin (przebrany Colin Farrell) itp.

Uderzenia ciosów powodują, że Batman „oof” i od czasu do czasu dostaje wiatrówki, ujawniając bardziej ludzką i wrażliwą stronę Mrocznego Rycerza. Jest to z łatwością najbardziej intrygujący łuk postaci, jaki widzieliśmy w filmie o Batmanie, dzięki zranionemu, opancerzonemu występowi Pattinsona. Początkowo postrzega siebie jako anioła mściciela, ale wraz z postępem powieści uświadamia sobie, że istnieją niuanse i niuanse świata. Ma on swoje reperkusje. Straszne wydarzenia w świecie rzeczywistym, które znajdują odzwierciedlenie w kulminacyjnym trzecim akcie opowieści, są ostrzeżeniem przed potęgą złych informacji rozpowszechnianych niewłaściwymi kanałami. Batman trwa zdumiewające 2 godziny i 55 minut, ponieważ Reeves potrzebował tak dużo czasu, aby wszystko ustawić, a także dlatego, że poświęcił swój czas na rozwój ludzi i ich powiązań. Jednak czas trwania rzadko kiedy przeszkadza. Możesz twierdzić, że jest to najlepszy film o Batmanie, jaki kiedykolwiek powstał, ze względu na to, jak bardzo jest pewny i poważny.

Batman
Batman
Batman
Batman
Batman
Batman
Batman
Batman
Batman
Batman