• REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

Batman zalukaj film Online

Batman - ZALUKAJ FILM ONLINE

Mar. 01, 2022USA177 Min.PG-13
Udostępnij0
Your rating: 0
5 1 vote

Batman – Oglądaj online

Dwa lata pod postacią Batmana i strach w sercach kryminalistów sprawiły, że Bruce Wayne ujrzał najmroczniejsze oblicze Gotham City. Mając u boku jedynie garstkę zaufanych sojuszników – w tym Alfreda Pennywortha i porucznika Jamesa Gordona – i występując przeciwko sitwie skorumpowanych urzędników oraz osobistości, samotny mściciel stał się w mniemaniu obywateli miasta jedynym obrońcą sprawiedliwości. Nieznany zabójca w sadystyczny i wyrachowany sposób nęka elitę Gotham. Największy Detektyw Świata, kierując się zaszyfrowanymi wiadomościami, trafia do półświatka.

Tam w trakcie swojego śledztwa spotyka takie postacie jak Selina Kyle, zwana Kobietą-Kot, Oswald Cobblepot, czyli Pingwin, Carmine Falcone i Edward Nashton, aka Człowiek-Zagadka. Wreszcie dowody zaczynają się konkretyzować, a zamiary sprawcy stają się jasne. Batman zostaje zmuszony do szukania nowych sprzymierzeńców, żeby zdemaskować winowajcę i położyć kres nadużywaniu władzy i korupcji, od dawna nękających Gotham City.

Gdzie oglądać cały film Batman 2022?

Batman zapewnia świeży spin na klasycznego bohatera. Ten Batman (Robert Pattinson) ma wewnętrzne konflikty, wykorzystuje przemoc i używa swojego mózgu. Film zawiera graficzną przemoc, w tym zabójstwa, martwe ciała, broń, strzelaniny, wybuchy, katastrofy, dużo walki (uderzanie, kopanie, uderzanie przedmiotami, duszenie, itp.), odcięty kciuk, przemoc wobec kobiet, opisy traumatycznych zdarzeń i więcej.  Zawartość seksualna, w tym całowanie, rozmowy o seksie i kobieta ubrana tylko w majtki są obecne. Fabuła dotyczy wymyślonej firmy farmaceutycznej sprzedającej krople do oczu jako lekarstwo (uzależnieni nazywani są „dropheadami”). Mimo swojej długości (jeden z najlepszych filmów o Batmanie), film jest bardziej inkluzywny niż dotychczasowe adaptacje Mrocznego Rycerza, krytycznie odnosi się do natury i kosztów zemsty, a także porusza kwestię tego, jak media społecznościowe mogą propagować dezinformację.

W Halloweenową noc w filmie BATMAN, burmistrz Gotham City zostaje zabity. Killer rzuca wskazówkę dla młodego Batmana (Robert Pattinson), który dopiero zaczyna swoją przygodę z superbohaterem. Pozamałżeński romans burmistrza jest tematem wskazówki, zagadki. Podczas najlepszych starań Batmana kobieta zostaje porwana, mimo że jest pod ochroną Seliny Kyle, pseudonim Catwoman (Zo Kravitz). Selina pomaga Batmanowi w śledztwie, udając się pod przykrywką do nocnego klubu odwiedzanego przez skorumpowanych urzędników i przestępców. W takiej scenerii prokurator okręgowy zwraca uwagę na Selinę (Peter Sarsgaard). Wtedy Riddler (Paul Dano), który zabił burmistrza, zabija prokuratora okręgowego i pozostawia po sobie dodatkowe wskazówki dla Batmana i porucznika Gordona (Jeffrey Wright).

Długi ale konkretny film

Ta ekscytująca opowieść o Batmanie to bardziej thriller detektywistyczny niż widowisko akcji, z ciekawymi postaciami i aktualnymi tematami. Batman w reżyserii Matta Reevesa jest pod każdym względem lepszy od filmów Zacka Snydera. Irytujący growl/whisper line delivery Christiana Bale’a został zaadresowany (Pattinson mówi nisko, ale nigdy się nie męczy), a bezduszny, szary schemat kolorów został poprawiony. Mimo, że w filmie Reevesa pada sporo deszczu, nadaje on obrazom cieplejszy brązowy ton poprzez dodanie pomarańczowych i żółtych refleksów, co daje filmowi poczucie znużenia i beznadziei. Mimo że w tym obrazie jest dużo złych facetów, nie jest on tak chaotyczny jak sequele z lat 90. Każdy złoczyńca ma swój odcinek fabuły, czy to Riddler, Catwoman, Pingwin (przebrany Colin Farrell) itp.

Uderzenia ciosów powodują, że Batman „oof” i od czasu do czasu dostaje wiatrówki, ujawniając bardziej ludzką i wrażliwą stronę Mrocznego Rycerza. Jest to z łatwością najbardziej intrygujący łuk postaci, jaki widzieliśmy w filmie o Batmanie, dzięki zranionemu, opancerzonemu występowi Pattinsona. Początkowo postrzega siebie jako anioła mściciela, ale wraz z postępem powieści uświadamia sobie, że istnieją niuanse i niuanse świata. Ma on swoje reperkusje. Straszne wydarzenia w świecie rzeczywistym, które znajdują odzwierciedlenie w kulminacyjnym trzecim akcie opowieści, są ostrzeżeniem przed potęgą złych informacji rozpowszechnianych niewłaściwymi kanałami. Batman trwa zdumiewające 2 godziny i 55 minut, ponieważ Reeves potrzebował tak dużo czasu, aby wszystko ustawić, a także dlatego, że poświęcił swój czas na rozwój ludzi i ich powiązań. Jednak czas trwania rzadko kiedy przeszkadza. Możesz twierdzić, że jest to najlepszy film o Batmanie, jaki kiedykolwiek powstał, ze względu na to, jak bardzo jest pewny i poważny.

Batman
Batman
Batman
Batman
Batman
Batman
Batman
Batman
Batman
Batman
Tytuł oryginalny The Batman
Ocena IMDb 7.8 640,928 votes
Ocena TMDb 7.709 7,039 votes
27 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.

Podobne tytuły

Tożsamość
Piła III
Protegowana
Naznaczony
Moja mała Dixie
Psychomatka
Dead Shot
Kokainowy miś
Piła VI
21 Jump Street
Tajniak
Ninja zabójca