• REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

Babilon zalukaj film Online

Babilon - ZALUKAJ FILM ONLINE

Dec. 22, 2022USA189 Min.R
Udostępnij0
Your rating: 0
6 1 vote

Babilon – Oglądaj online

Opowieść o przerośniętych ambicjach i skandalicznym nadmiarze, śledząca wzloty i upadki wielu postaci w erze nieokiełznanej dekadencji i deprawacji podczas przejścia Hollywood od kina niemego do kina dźwiękowego pod koniec lat dwudziestych.

Gdzie oglądać cały film Babilon 2022?

Babilon to opowieść o przesadnej ambicji, skandalicznym ekscesie i przejściu Hollywood z kina niemego do dźwiękowego pod koniec lat dwudziestych. To opowieść o dekadencji i deprawacji, o postaciach, które zrobią wszystko, by iść do przodu.

Historia Babilonu rozpoczyna się pod koniec lat dwudziestych XX wieku, kiedy Hollywood przekształciło się z przemysłu niemych filmów w pełen dźwięków. Były to czasy skrajnej dekadencji i deprawacji i to właśnie w tej atmosferze znaleźli się nasi główni bohaterowie.

Jackie, była gwiazda niemego kina, jest zdesperowana, aby powrócić. Wciela się w rolę w nowym filmie dźwiękowym z pomocą swojego mentora, potentata filmowego, Joe Sterna. Ale kiedy ambitne plany Joe dotyczące zmonopolizowania przemysłu filmowego zaczynają się rozpadać, Jackie znajduje się w środku niebezpiecznej gry o władzę i chciwość.

W tym samym czasie dekadencki styl życia Hollywood jest również w pełni sił, z alkoholem i narkotykami oraz hedonistyczną atmosferą przenikającą ulice. W miarę nasilania się rywalizacji między studiami, wybryki naszych bohaterów stają się coraz bardziej oburzające, prowadząc do dramatycznego punktu kulminacyjnego.

Babilon to epicka opowieść o ambicji, nadmiarze i deprawacji w hollywoodzkim przejściu od kina niemego do dźwiękowego pod koniec lat dwudziestych. Jest to dramat, który można obejrzeć w całości online. Więc na co czekasz? Oglądaj teraz Babilon i bądź częścią dekadencji i deprawacji epoki.

Babilon
Babilon
Babilon
Babilon
Babilon
Babilon
Babilon
Babilon
Babilon
Babilon
Tytuł oryginalny Babylon
Ocena IMDb 7.5 42,430 votes
Ocena TMDb 7.701 847 votes
27 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.

Podobne tytuły

Free Guy
W Pogoni za Szczęściem
Joker
After. Ocal mnie
The Enforcer
Był sobie pies 2
Ava
Platforma
Gdy sen nie nadchodzi
Najszczęśliwsza dziewczyna na świecie
Bodyguard i Żona Zawodowca
Terytorium wroga