What's happening?

Venom 2: Carnage - FILM ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY I SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ

DO KOŃCA PROMOCJI POZOSTAŁO:
0 godzin 59 minut 13 sekund

Venom 2: Carnage

Venom 2: Carnage

Sep. 30, 2021USA97 Min.PG-13
Your rating: 0
8 1 vote

Informacje o filmie online

Venom 2: Carnage- Oglądaj online

W kontynuacji Venom z 2018 roku Tom Hardy powtarza swoją rolę jako Eddie, reporter, który służy również jako gospodarz dla groźnego, kiełkującego symbiontu kosmity znanego jako Venom (postać była pierwotnie wrogiem Spider-Mana). Podobnie jak w pierwszym filmie, tak i w tym jest dużo krzyku, wymuszonego humoru i głośnego tłuczenia. Masowa dewastacja, bezkrwawa egzekucja wielu pomniejszych postaci, walka, rozbijanie, bicie, dzikie napady, wydłubywanie oczu, duszenie, gryzienie i zastraszanie to przykłady przemocy. Jest też trochę broni palnej i strzelania. Najmroczniejsze akty przemocy – morderstwa, znęcanie się i zastraszanie – są przedstawione w formie kreskówki w animacji retrospekcji. W animacji kreskówkowej pupa kobiety jest pokazana bez ubrania, a kobieta z ukrytym planem flirtuje z Venomem i nazywa go seksownym, podczas gdy dwie postacie dzielą krótki, ale intensywny pocałunek.

Podczas gdy Eddie Brock (Tom Hardy) wciąż dowiaduje się, jak żyć jako gospodarz obcego symbiontu Venom w Venom 2: Carnage jego kariera kwitnie pomimo wiadomości, że jego była dziewczyna Anne (Michelle Williams) wiąże się z dr Danem (Reid Scott). Eddie zostaje poproszony o udanie się do celi seryjnego mordercy Cletusa Kasady’ego podczas jego pobytu w więzieniu (Woody Harrelson). Jeśli Eddie drukuje notatkę przeznaczoną dla prawdziwej miłości Kasady’ego, Frances Barrison (Naomie Harris), która jest potajemnie zatrzymana za posiadanie śmiertelnej supermocy, Kasady oferuje dać Eddiemu wyłączność na jego historię życia. Jednak Kasady zostaje wystawiony na śmierć po tym, jak Venom odkrywa wskazówkę prowadzącą do miejsca pobytu jednej z jego ofiar. Kasady gryzie reportera i połyka część jego krwi podczas ostatniej wizyty Eddiego w jego celi, przekształcając go w Carnage’a, większą i bardziej niebezpieczną odmianę Venoma. Eddie musi pogodzić się ze swoją drugą połową i powstrzymać Frances i Carnage’a przed ucieczką, aby uratować dzień.

Oglądaj Moonfall online na ekranach swoich urządzeń.

Gdzie oglądać cały film Venom 2: Carnage 2021?

Ten sequel marnuje każdą okazję, by połączyć się w satysfakcjonujący sposób z kiepsko dobranymi częściami „komediowymi”, które przede wszystkim obejmują krzyki i elementy akcji, które przede wszystkim obejmują hałas i rozbijanie. Eddie i Venom debatują i krzyczą o tym, jak sprawy będą wyglądać w scenie otwierającej Venom Andy’ego Serkisa: Let There Be Carnage, który jest sequelem popularnego filmu Venom z 2018 roku. Przypominają mniej zabawnego, bardziej złośliwego Shreka i Osła. Fabuła filmu nie ma pojęcia, jak włączyć predyspozycje Venoma w ciele Eddiego do fizycznego lub kreatywnego humoru. Wszystko jest pospieszne i brakuje mu uroku. Każdy wysiłek włożony w podobny scenariusz tutaj, jak Eddie chowający się do damskiej toalety, aby polemizować z Venomem, absolutnie zawodzi, w przeciwieństwie do, na przykład, Steve’a Martina i Lily Tomlin w świetnej komedii „All of Me” z 1984 roku, w której dzielą się ciałem.

Podczas gdy Harrelson od czasu do czasu ściąga kilka zabawnych line-readingów jako Carnage, on również regularnie potyka się o jego niezdarną, paskudną mowę, podobnie jak Harris. Let’s get this party started! to jedna z linii otwierających Carnage’a w tego typu filmie. Williams, która zazwyczaj jest odważną wykonawczynią, może wypaść najgorzej ze wszystkich członków obsady; w swojej jedynej ważnej roli Anne musi użyć swoich „kobiecych sztuczek”, by przekonać Venoma, że uważa go za atrakcyjnego, tuż przed tym, jak zostaje porwana i trzymana w niewoli przez resztę filmu. Z eskalacją zniszczenia i niewielkim zainteresowaniem ludzi lub reperkusjami, akcja jest rozmyta. Trudno jest czuć współczucie, gdy budynki się walą lub ofiary są ratowane. Z dobrych stron, efekty wizualne Venoma są absolutnie oszałamiające, a film porusza się szybko, więc kończy się dość szybko.

Batman online, to film, który cie zainteresuje z pewnośćią.

Venom 2: Carnage
Venom 2: Carnage
Venom 2: Carnage
Venom 2: Carnage
Venom 2: Carnage
Venom 2: Carnage
Venom 2: Carnage
Venom 2: Carnage
Venom 2: Carnage
Venom 2: Carnage
Original title Venom: Let There Be Carnage
IMDb Rating 5.9 218,743 votes
TMDb Rating 6.94 8,017 votes

Reżyser

Andy Serkis
Reżyser

Obsada

Tom Hardy isEddie Brock / Venom
Eddie Brock / Venom
Woody Harrelson isCletus Kasady / Carnage
Cletus Kasady / Carnage
Naomie Harris isFrances Louise Barrison / Shriek
Frances Louise Barrison / Shriek
Reid Scott isDr. Dan Lewis
Dr. Dan Lewis
Stephen Graham isDetective Mulligan
Detective Mulligan
Peggy Lu isMrs. Chen
Mrs. Chen
Sian Webber isDr. Pazzo
Dr. Pazzo
Michelle Greenidge isMugging Victim
Mugging Victim
Rob Bowen isBeaten Mugger
Beaten Mugger
10 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.

Similar titles

Wirus
Więcej Szmalu
Snajper: Ostatni strzał
Samson
Trolle 2
Jurassic World: Dominion
Trzynasty wojownik
Po zachodzie słońca
Mroczny zakątek
Wiking
Fire Birds
Miami Blues