• REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

Klatka zalukaj film Online

Klatka - ZALUKAJ FILM ONLINE

Sep. 09, 2022Spain106 Min.Not Rated
Udostępnij0
Your rating: 0
6 1 vote

Klatka- Oglądaj online

Klatka to psychologicznie niepokojący thriller dotyczący zniknięcia nastoletniej dziewczyny. Obraz jest niepokojący, z niepokojącą oprawą dźwiękową i poczuciem zagrożenia. Elisha Cuthbert gra matkę zaginionej nastolatki, Keirę Woods. Brian (Eoin Macken) wydaje się mniej zaangażowany lub skłonny do porzucenia nadziei. Demoniczne opętanie i cyberprzemoc to kluczowe wątki nadprzyrodzone.

Klatka opowiada o rodzinie Woodsów, która wprowadza się do starej konstrukcji. Ellie (Abby Fitz) nie wraca z piwnicy, kiedy jej matka Keira (Elisha Cuthbert) wychodzi do pracy. Keira i Brian (Eoin Macken) szukają Ellie. Badania Keiry nad rezydencją sugerują, że mogą stanąć w obliczu nadnaturalnego zagrożenia.

Gdzie oglądać cały film Klatka 2022?

Założenie tego psychologicznego horroru jest intrygujące, ale słabo wykonane. Ellie wchodzi do Klatka na początku filmu. Woła mamę i liczy schody, gdy schodzi. Liczy po dziesięciu stopniach. Ten obraz przyprawia o dreszcze i każe zwrócić uwagę. Po tej sekwencji obraz gubi się i nie potrafi zaangażować ani przekonać widza.

Cuthbert błyszczy jako Keira, matka szukająca swojej zaginionej córki. Była gwiazda 24 udowadnia, że potrafi poprowadzić film i rozumie gatunek horroru w tym przedsięwzięciu. Klatka mógł być świetny, ale jego zakończenie jest niezadowalające.

Ten psychologiczny horror ma intrygujący pomysł, ale jest słabo zrealizowany. W początkowej fazie filmu Ellie toruje sobie drogę do wnętrza The Cellar. W drodze na dół dzwoni do mamy i śledzi kroki, licząc je na głos. Liczy przez dziesiąty stopień, mimo że jest ich tylko dziewięć. Widząc to, można dostać dreszczy i zmusić się do zwrócenia uwagi właśnie teraz. Film jednak po tym traci grunt pod nogami i nie angażuje widza tak, jak obiecywał. Przez co ta scena jest jego najbardziej, jeśli nie jedyną, godną uwagi sekwencją.

Klatka
Klatka
Klatka
Klatka
Tytuł oryginalny Jaula
Ocena IMDb 6.1 5,189 votes
Ocena TMDb 6.325 157 votes
27 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.

Podobne tytuły

Anioły i demony
Punkt zapalny
The Stranger in Our Bed
Zapowiedź
M3GAN
Overdose
Ostatni Egzorcyzm
Muzzle
Człowiek na Krawędzi
Lighthouse
Laleczka
Risen