Klatka - FILM ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY I SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ

DO KOŃCA PROMOCJI POZOSTAŁO:
0 godzin 59 minut 13 sekund

Klatka Online
Sep. 09, 2022Spain106 Min.Not Rated
Your rating: 0
6 1 vote

Klatka- Oglądaj online

Klatka to psychologicznie niepokojący thriller dotyczący zniknięcia nastoletniej dziewczyny. Obraz jest niepokojący, z niepokojącą oprawą dźwiękową i poczuciem zagrożenia. Elisha Cuthbert gra matkę zaginionej nastolatki, Keirę Woods. Brian (Eoin Macken) wydaje się mniej zaangażowany lub skłonny do porzucenia nadziei. Demoniczne opętanie i cyberprzemoc to kluczowe wątki nadprzyrodzone.

Klatka opowiada o rodzinie Woodsów, która wprowadza się do starej konstrukcji. Ellie (Abby Fitz) nie wraca z piwnicy, kiedy jej matka Keira (Elisha Cuthbert) wychodzi do pracy. Keira i Brian (Eoin Macken) szukają Ellie. Badania Keiry nad rezydencją sugerują, że mogą stanąć w obliczu nadnaturalnego zagrożenia.

Gdzie oglądać cały film Klatka 2022?

Założenie tego psychologicznego horroru jest intrygujące, ale słabo wykonane. Ellie wchodzi do Klatka na początku filmu. Woła mamę i liczy schody, gdy schodzi. Liczy po dziesięciu stopniach. Ten obraz przyprawia o dreszcze i każe zwrócić uwagę. Po tej sekwencji obraz gubi się i nie potrafi zaangażować ani przekonać widza.

Cuthbert błyszczy jako Keira, matka szukająca swojej zaginionej córki. Była gwiazda 24 udowadnia, że potrafi poprowadzić film i rozumie gatunek horroru w tym przedsięwzięciu. Klatka mógł być świetny, ale jego zakończenie jest niezadowalające.

Ten psychologiczny horror ma intrygujący pomysł, ale jest słabo zrealizowany. W początkowej fazie filmu Ellie toruje sobie drogę do wnętrza The Cellar. W drodze na dół dzwoni do mamy i śledzi kroki, licząc je na głos. Liczy przez dziesiąty stopień, mimo że jest ich tylko dziewięć. Widząc to, można dostać dreszczy i zmusić się do zwrócenia uwagi właśnie teraz. Film jednak po tym traci grunt pod nogami i nie angażuje widza tak, jak obiecywał. Przez co ta scena jest jego najbardziej, jeśli nie jedyną, godną uwagi sekwencją.

Klatka
Klatka
Klatka
Klatka