• REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

Hellraiser zalukaj film Online

Hellraiser - ZALUKAJ FILM ONLINE

Sep. 28, 2022USA121 Min.R
Udostępnij0
Your rating: 0
8 1 vote

Hellraiser – Oglądaj online

Seria horrorów Hellraiser, stworzona przez Clive’a Barkera w latach 80-tych, powróci w 2022 roku z nową odsłoną. Jest tu, jak można się spodziewać po horrorze, dużo krwi, gore i przemocy. Ofiary Pinheada i ich popleczników są zakuwane w kajdany od nadgarstka do kostki, następnie mają haki do mięsa wbite w ramiona i szpilki wbite w mózgi, zanim zostaną popchnięte w przeciwnych kierunkach, aż ich ciała się złamią. Krwawe rany od noża w rękach to najmniejszy problem ofiary po rozwiązaniu starożytnego pudełka z zagadkami, które zawiera ostre ostrze. W tym filmie są zaskakujące momenty, dużo przekleństw (w tym słowo „f-k”) oraz sceny używania alkoholu i papierosów. Uzależnienie zarówno od leków, jak i od alkoholu jest przedstawione jako walka naszego głównego bohatera, który przy obu okazjach ma nawroty choroby.

Gdzie oglądać cały film Hellraiser 2022?

Riley (Odessa A’zion) jest w HELLRAISER (2022) uzależniona od heroiny i alkoholu, która uczęszcza na program 12 kroków, aby pokonać swoje problemy. Mimo że jej brat Matt (Brandon Flynn), jego kochanek Colin i przyjaciółka Nora uważają, że jej nowy chłopak Trevor (Drew Starkey) i tak spędza z nim dużo czasu. Ona ma problemy z wiązaniem końca z końcem na szczycie jej problemu narkotykowego, aż Trevor, który jest kurierem dla drogich przedmiotów i relikwii, wymyśla plan, aby jej pomóc. Trevor ma dostawy do całkowicie opuszczonego magazynu, a on jest świadomy, że zawiera bezcenne relikwie, które byłyby łatwe do kradzieży i odsprzedaży. On mówi jej do niego, a następnie on i Trevor, wzmocnione przez alkohol, rozbić w, rozerwać skrzynię, i pound out sejf, odsłaniając skomplikowane pudełko puzzle wewnątrz.

Wraca do domu, gdzie natychmiast dostaje się do walki z Mattem o jej oczywistym odurzeniu, skłaniając ją do opuszczenia. Riley zaczyna zajmować się z pudełka układanki, jak ona siedzi na huśtawce w sąsiednim placu zabaw i próbuje wytrzeźwieć. Po ukończeniu pierwszej zagadki, ostrze wylatuje, prawie omijając jej rękę, ale w jakiś sposób uwalniając Pinheada i innych Cenobitów na niewinnej planecie po raz kolejny.

Hellraiser to dobry film

Reaktywując jedną z najbardziej znanych i cenionych serii horrorów z lat 80-tych, film ten wykonuje dobrą robotę. Jest w dużej mierze samodzielny, choć dla kompletnych widzów znajdzie się kilka odniesień do innych filmów z serii Hellraiser. Nawet jeśli sam reboot jest na tyle przyzwoity, że (bez wątpienia) doprowadzi do powstania kolejnych sequeli, to jest on również brutalny, gwałtowny i krwawy, i choć można dostrzec pewien styl i oryginalność w przedstawieniu tego, co znane, we współczesnym opakowaniu, to nie do końca udaje się przekroczyć nowe, fascynujące wymiary.

W niektórych przypadkach brak informacji o tle czyni tę adaptację mniej pożądaną przez potencjalnych widzów. Ci, którzy znają Cenobitów i ich dziwaczny sadyzm, zrozumieją wszystkie odniesienia do „progu” i „bólu i przyjemności”, które są rzucane w tym filmie. Poza okazjonalnymi sapnięciami Cenobitów z ich demonicznych ust, nie ma w tym filmie zbyt wiele podtekstów, choć pojawiają się wskazówki dotyczące upodobań miliardera do ekstrawaganckich przyjemności oraz trudności głównego bohatera z uzależnieniem od narkotyków i alkoholu. Wiele z typowych elementów horroru jest tu obecnych, łącznie ze zmęczonymi kliszami, przewidywalnymi „zwrotami akcji” i ludźmi, którzy dokonują złych wyborów, które ostatecznie prowadzą do ich własnej śmierci. Jednak to mogło być znacznie gorsze niż jest, zwłaszcza w porównaniu z innymi rebootami.

Hellraiser
Hellraiser
Hellraiser
Hellraiser
Hellraiser
Hellraiser
Hellraiser
Hellraiser
Tytuł oryginalny Hellraiser
Ocena IMDb 6 34,942 votes
Ocena TMDb 6.474 379 votes
27 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.

Podobne tytuły

Przypadek 39
Silent Hill: Apokalipsa
Śmierć nadejdzie dziś
Piła: Dziedzictwo
Sekret Kuby Rozpruwacza
Demony
Nie otwieraj oczu: Barcelona
Śmierć na Nilu
Pierwsza Noc Oczyszczenia
Zabójcze ciało
Sklonowali Tyrone’a
Mój syn