• REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

Watcher zalukaj film Online

Watcher - ZALUKAJ FILM ONLINE

Jun. 03, 2022UAE96 Min.R
Udostępnij0
Your rating: 0
7 1 vote

Watcher- Oglądaj online

W przerażającym filmie suspensowym Watcher, samotna bohaterka Julia (Maika Monroe) nie ma żadnych dowodów na to, że jest prześladowana, poza dręczącymi ją podejrzeniami. Jak w wielu horrorach, przesłanie dotyczy potrzeby zaufania swojemu przeczuciu; w tym przypadku pisarka-reżyserka Chloe Okuno wykorzystuje scenerię do zbadania uczucia zwątpienia, które może pojawić się u kobiet, gdy ich intuicja jest lekceważona. Inna postać kobieca (Madalina Anea) jest tancerką egzotyczną i podczas gdy jej praca jest pokazana bez osądzania, jej współpracownicy są pokazani jak tańczą w pudełku mając na sobie tylko pasty i stringi. Zawiera graficzną i niepokojącą przemoc, taką jak dźgnięcia nożem, strzelaniny, odniesienia do przestępstw seksualnych i przerażającą wizję, która pozostanie z widzami długo po obejrzeniu filmu. Para zdejmuje ubrania i całuje się w scenie kręconej z oddali.

Gdzie oglądać cały film Watcher 2022?

Francis (Kris Glusman), urodzony w Rumunii biznesmen, żonaty z Julią (Maika Monroe), przenosi parę do Bukaresztu. Tam na wolności grasuje seryjny morderca, a mieszkającą samotnie Julię niepokoi obecność STRAŻNIKA, którego dostrzega w oknie mieszkania sąsiada.

Choć reżyserce Chloe Okuno udaje się spełnić obietnicę zawartą w tytule filmu, to brak napięcia jest rozczarowujący. Kiedy Julia przybywa do Rumunii, spogląda przez szerokie okna mieszkania i zauważa, że jej sąsiedzi z naprzeciwka nie zaciągnęli zasłon. Z ciemności wyłania się tajemnicza postać, która zdaje się na nią patrzeć, ale czy na pewno?

Julia ma wrażenie, że jest śledzona, ale czy na pewno? Ludzie nie wierzą Julii. Nie zna ona języka, pojawiły się doniesienia o seryjnym mordercy, a ona sama jest już podenerwowana z powodu nieznanego otoczenia. Zaczyna śledzić mężczyznę, którego uważa za tego, który gapił się na nią z drugiej strony ulicy, aż w końcu zauważa go w sklepie spożywczym.

Kim jest Watcher?

Kim dokładnie jest ten tajemniczy obserwator? Czy to ten dziwny facet z naprzeciwka i czy naprawdę ją obserwuje? Może to Julia, która go śledzi. A może to ona obserwuje? Badamy Julię, decydując, czy zaufać jej twierdzeniom, że jest ścigana. Nasze zmysły są jednak przytłumione, ponieważ jesteśmy raczej widzami Julii, niż jej oczami.

W przeciwieństwie do podobnego tematycznie The Invisible Man, nie mamy dreszczy, gdy Julia myśli, że jest obserwowana, ani nie wstrzymujemy oddechu, gdy myśli, że jest w niebezpieczeństwie. Niemniej jednak Okuno stworzyła książkę, która zasługuje na uwagę jako feministyczny punkt widzenia.

 

Watcher
Watcher
Watcher
Watcher
Watcher
Watcher
Watcher
Watcher
Watcher
Watcher
Tytuł oryginalny Watcher
Ocena IMDb 6.3 25,089 votes
Ocena TMDb 6.472 394 votes
27 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.

Podobne tytuły

W uścisku
Operacja: Soulcatcher
Pandorum
Punkt wrzenia
Matka/Android
Martwe zło: Przebudzenie
Demony
Sanctuary
Skrytka
The Twin
Raid
Dwie czarownice