What's happening?

Czarownica 2 - FILM ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY I SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ

DO KOŃCA PROMOCJI POZOSTAŁO:
0 godzin 59 minut 13 sekund

Czarownica 2

Czarownica 2

Oct. 16, 2019United States / United Kingdom / Canada118 Min.PG
Your rating: 0
10 1 vote

Synopsis

Gdzie oglądać cały film Czarownica 2 online?

Ta fenomelna produkcja to walka dwóch kobiet tak na prawdę. Każda interakcja między dwiema kobietami staje się szczerą konfrontacją. Diabolina i Ingrith to dwa różne istniejące gatunki i zupełnie inne wartości. Cała ta koncepcyjna koncepcja i poziom ideologiczny w filmie opiera się na tej wyrazistej dwuznaczności. Disney Studio wciąż nie planuje ożywić swoich animowanych hitów i innych tytułów. Jednak nie zawsze dostajemy idealną kopię starych filmów. Czasami możemy spojrzeć na historię z innej perspektywy. Diabolina przysięga na Aurorę i kocha ją jak własną córkę, szczęśliwe zakończenie historii należy już do przeszłości. 

Czarownica 2 online

Z tego powodu Czarownica 2 przedstawia ofertę na uroczystą kolację dla rodzin przyszłych par. Kiedy Diabolina opuszcza Aurorę i jest teraz jedyną rodziną, udaje się do zamku. Tam zdefiniował historię królewską jako klątwę, która wywołała nowy konflikt między magicznymi istotami a ludźmi. Po śmierci ojca Aurora (Elle Fanning) stała się przywódcą magicznego królestwa Kniei. Diabolina (Angelina Jolie) odpowiada za bezpieczeństwo zwykłych zagrożonych stworzeń oraz zapobiega kradzieżom i porwaniom. Kiedy książę Filip (Harris Dickinson) poleca Aurorę, mroczna wiedźma początkowo sprzeciwia się małżeństwu swojej przybranej córki. Nieszczęśliwa jest nawet matka księcia, królowa Ingrita (Michel Feifer).

Opowiada mężowi o swoim śmiertelnym planie, który zabija wszystkie cudowne stworzenia, a Diabolina jest za wszystko odpowiedzialna. Ranna wiedźma zostaje uratowana przez swojego bardzo podobnego księcia. Diabolina poznaje pochodzenie i straszną historię ludzi, którzy musieli uciekać i zostali zmuszeni do wejścia do podziemnego świata. Czarownica i królowa Ingrit walczą nie tylko o losy całego królestwa, ale także o los magicznej, czarującej Kniei.

O czym opowiada Maleficent: Mistress of Evil?

Chociaż wymyślono bardzo interesującą historię, był wielki chaos i nadużycia w zakresie komplikacji lub skrótów. Nietrudno powiedzieć, że tym razem twórcom nie udało się w pełni wykorzystać możliwości nowych bohaterów. Trudno też ustalić, dla kogo jest ten film. Z jednej strony przeżywamy pyszną gorzko-słodką przygodę, a z drugiej ciało jest pełne po brzegi. Cieszę się jednak, że w pierwszej części zdecydowali się zamknąć wątki, na które nie udzielono odpowiedzi, a także dowiedzieliśmy się, skąd wzięła się nazwa prośby.

Poprzedni film czyli pierwsza cześć podkreślał, że ludzie mogą być szkodliwą, inwazyjną siłą – i wydaje się, że jest to bezpośredni konflikt między zwodniczą ludzką cywilizacją a cudownymi stworzeniami żyjącymi w harmonii z naturą. Odkryliśmy, że Diabolina jest jednym z wielu podobnych stworzeń, skrzydlatych i jeleni „ciemnych wróżek”, które opuściły świat z powodu presji ekspansji człowieka. Mroczne wróżki to międzynarodowe stworzenia. Dzięki tatuażom, obrazom, kostiumom i rytuałom religijnym wyraźnie przypominają również prymitywne kultury ludzkie.

Angelina Jolie zaskakuje i zachwyca 

Czarownica 2 reprezentuje nadchodzący ślub księcia Aurory Filipa. Małżeństwo jednoczy jednocześnie dwa królestwa, świat ludzi i istoty magiczne. Jednak nastroje między dwiema grupami nie są do końca pozytywne. Niektórzy mieszkańcy Kniei w tajemniczy sposób zniknęli, inni zginęli. Emocje zostają uchwycone podczas oficjalnej kolacji z Aurorą, Diaboliną, Filipem i jego rodzicami, królem Janem i królową Ingrito. Rozpoczyna się walka i wiedźma rzuca kolejną uśpioną klątwę, tym razem na władcę innego kraju. Wojna staje się pilna. Świetny tytuł online, który warto obejrzeć choćby na fantastyczną Angeline Jolie. 

Czarownica 2
Czarownica 2
Czarownica 2
Czarownica 2
Czarownica 2
Czarownica 2
Czarownica 2
Czarownica 2
Czarownica 2
Czarownica 2
Original title Maleficent: Mistress of Evil
IMDb Rating 6.6 79,842 votes
TMDb Rating 7.4 3,755 votes

Director

Cast

Angelina Jolie isMaleficent
Maleficent
Elle Fanning isPrincess Aurora
Princess Aurora
Harris Dickinson isPrince Phillip
Prince Phillip
Michelle Pfeiffer isQueen Ingrith
Queen Ingrith
Sam Riley isDiaval
Diaval
David Gyasi isPercival
Percival
10 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.

Similar titles

Cień
Teen Titans: Trouble in Tokyo
Gruby i chudszy 2 Rodzina Klumpów
Szkoła Wyrzutków
Wehikuł Czasu
Rodzeństwo Willoughby
Death Note: Ostatnie imię
007: Spectre
Zabójcze zaklęcie
The Croods: A New Age
Zmierzch: Przed świtem. Część 1
Replikant