• REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

Wyzwanie dla kumpla zalukaj film Online

Wyzwanie dla kumpla - ZALUKAJ FILM ONLINE

Nov. 18, 2019USA90 Min.R
Udostępnij0
Your rating: 0
7 1 vote

Wyzwanie dla kumpla – Oglądaj online

Josh Duhamel w roli głównej w tej dzikiej i zabawnej komedii, w której wszystkie chwyty są dozwolone. Wieloletni przyjaciele spotykają się po pięcioletniej przerwie z inicjatywy Boba, znanego jako „Bobfather”, by wziąć udział w zabawie o nazwie „wyzwanie dla kumpla” – szalonych i absurdalnych wyzwaniach z nagrodą główną w wysokości 150 000 $. Wszystko może się zdarzyć, gdy zdeterminowani kumple walczą, drapią i imprezują, by zgarnąć wielką kasę.

Gdzie oglądać cały film Wyzwanie dla kumpla 2019?

Josh Duhamel w roli głównej w tej szalonej i zabawnej komedii, w której wszystkie sztuczki są dozwolone. Przyjaciele po pięciu latach rozłąki spotykają się na wniosek Boba, zwany „Bobfather”, aby wziąć udział w grze o nazwie „Wyzwanie dla kumpla” – szalona i absurdalna grafika, w której można wygrać 150 000 dolarów. Może wydarzyć się wszystko, kiedy zdeterminowane kumple walczą, zarzucają i bawią się, by zdobyć te wielkie pieniądze.

Josh Duhamel przedstawia nam kompletną ekipę przyjaciół, którzy rywalizują ze sobą, aby wygrać duże pieniądze. Wyzwanie dla kumpli do wyścigów wokół miasta, w których każdy musi przejść przez wszystkie punkty kontrolne, wykorzystując wszystkie swoje umiejętności. W tym komedii nie ma miejsc na nudę, chaos i zwariowane zabawy wyłaniają się z każdego zakątka.

Wyzwanie dla kumpla to absolutnie zabawna i zwariowana komedia, łącząca w sobie chaos, przygodę i zabawę. Oglądając cały film online, zobaczymy zarówno główną rolę Josha Duhamela, jak i jego drużynę przyjaciół, którzy będą stawiać czoła wszystkim przeszkodom, aby wygrać wyścigi. Będą musieli radzić sobie z trudnymi sytuacjami i konsekwencjami swoich decyzji, ale na szczęście mają jedno – zespół przyjaciół, który może wspierać. Oglądaj Wyzwanie dla kumpla, aby przekonać się, co wydarzy się, kiedy przyjaciele stawią się wyzwaniem i walczą o wielką wygraną.

Wyzwanie dla kumpla
Wyzwanie dla kumpla
Wyzwanie dla kumpla
Wyzwanie dla kumpla
Wyzwanie dla kumpla
Wyzwanie dla kumpla
Tytuł oryginalny Buddy Games
Ocena IMDb 4.8 7,188 votes
Ocena TMDb 5.3 182 votes
27 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.

Podobne tytuły

Wiedźmy
Duchy Inisherin
Praise This
Aquaslash
Dżentelmeni
Rodzinna zamiana ciał
Pięć randek w ciemno
Czarodzieje z Waverly Place: Film
Legalne blondynki
Głośni sąsiedzi
Jexi
Dead Like Me: Life After Death