• REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

Wolf Hound zalukaj film Online

Wolf Hound - ZALUKAJ FILM ONLINE

Jun. 03, 2022USA127 Min.R
Udostępnij0
Your rating: 0
8 1 vote

Wolf Hound – Oglądaj online

Zainspirowany prawdziwą niemiecką jednostką operacji specjalnych KG 200, która zestrzeliła, naprawiała i latała alianckimi samolotami jako konie trojańskie, „Wolf Hound” rozgrywa się w 1944 r. we Francji okupowanej przez Niemców i śledzi śmiałe wyczyny żydowsko-amerykańskiego pilota myśliwskiego kapitana Davida Holdena Holden musi uratować przechwyconą załogę B-17 Flying Fortress, uniknąć bezwzględnego wroga prześladującego go na każdym kroku i udaremnić spisek, który może całkowicie zmienić wynik II wojny światowej.

Wolf Hound, ekscytującym nowym filmie akcji, którego akcja rozgrywa się w 1944 roku we okupowanej przez Niemców Francji. Zainspirowany prawdziwą niemiecką jednostką specjalną KG 200, Wolf Hound podąża za śmiałymi wyczynami żydowsko-amerykańskiego pilota myśliwca kapitana Davida Holdena, który musi uratować schwytaną załogę B-17 Flying Fortress, uniknąć bezwzględnego wroga ścigającego go na każdym kroku i udaremnić spisek, który może całkowicie zmienić wynik II wojny światowej.

Gdzie oglądać cały film Wolf Hound 2022?

Wolf Hound to wypełniona adrenaliną przejażdżka, która stawia widzów na krawędzi ich miejsc, gdy obserwują kapitana Holdena i jego zespół walczących na rozdartej wojną ziemi. Z pomocą swojej zaufanej eskadry Holden musi zrobić wszystko, aby uratować załogę B-17 i zapobiec tajnemu planowi, który mógłby zmienić przebieg wojny.

Wolf Hound to prawdziwa historia o odwadze, lojalności i determinacji, która pozostawi widzów na krawędzi ich miejsc. Dzięki intensywnym sekwencjom akcji, chwytającemu dramatowi i emocjonalnie naładowanej ścieżce dźwiękowej, Wolf Hound jest obowiązkowym punktem dla fanów filmów wojennych i tych, którzy lubią dobry film akcji.

W filmie występują wielokrotnie nagradzani aktorzy i aktorki, w tym John Krasinski, Noomi Rapace i David Strathairn. Dzięki potężnym występom, porywającym fabułom i realistycznym efektom specjalnym, Wolf Hound sprawi, że przeżyjesz horror wojny i docenisz poświęcenie naszych dzielnych żołnierzy.

Zobacz Wolf Hound w kinach już teraz lub wypożycz go online, aby uzyskać niezapomniane wrażenia filmowe. A dla tych, którzy nie mogą dotrzeć do teatru, Wolf Hound jest dostępny do streamowania w jakości HD na całym filmie online. Nie przegap tej ekscytującej wojennej przygody i poznaj niesamowitą historię kapitana Davida Holdena i jego zespołu.

Wolf Hound
Wolf Hound
Wolf Hound
Wolf Hound
Wolf Hound
Wolf Hound
Wolf Hound
Wolf Hound
Tytuł oryginalny Wolf Hound
Ocena IMDb 3.8 925 votes
Ocena TMDb 7.333 39 votes
27 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.

Podobne tytuły

Uwieziona moc
Trzynaście Żyć
Pełzająca śmierć
Gra szpiegów
Sherlock Holmes: Gra cieni
Robin Hood
Due Justice
Pomścić córkę
Ninja zabójca
Zasadzka
Pacific Rim: Rebelia
Ant-Man i Osa