• REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

Orgasm Inc.: Historia firmy OneTaste zalukaj film Online

Orgasm Inc.: Historia firmy OneTaste - ZALUKAJ FILM ONLINE

Nov. 05, 2022USA89 Min.TV-MA
Udostępnij0
Your rating: 0
5 1 vote

Orgasm Inc.: Historia firmy OneTaste- Oglądaj online

Orgasm Inc.: Historia firmy OneTaste wydany w 2022 roku o sex start-upie/kulturze prowadzonej przez uroczą byłą prostytutkę i tancerkę, która zarobiła miliony twierdząc, że kobiece orgazmy są odpowiedzią na wszystkie problemy Ameryki. Promowała to słowo poprzez wykłady i wirusowy Ted Talk, podobnie jak inne wspierane przez celebrytów firmy zajmujące się duchowością/zdrowiem, takie jak scjentologia. Graficzne nagrania kilku rytuałów OneTaste, takich jak Orgasmic Meditation, nakręcone przez członka wyznaczonego jako kamerzysta domowy, są zawarte w filmie. Film zawiera odniesienia do ekspozycji z 2018 r. przez reportera Bloomberg News i dochodzenia FBI, a także śledzi historie byłych członków i pracowników, którzy twierdzą, że zostali oszukani, a teraz zmagają się z problemami ze zdrowiem psychicznym, które przypisują czasowi spędzonemu w życiu i seksie z innymi ofiarami.

Gdzie oglądać cały film Orgasm Inc.: Historia firmy OneTaste 2022?

Kilka makabrycznych spotkań seksualnych, z których niektóre były rzekomo brutalne, przyczyniło się do szkód. Gwałt jest definiowany jako niepowodzenie społeczeństwa w rozpoznaniu seksualnej drapieżności mężczyzn. O pedofilu mówi się, że był „zbyt ekspansywny”, by zmieścić się w granicach konwencjonalnej aktywności seksualnej. Jeśli „włącza się 100%” na myśl o wymuszonym seksie, jak sugeruje założyciel, „nie ma co gwałcić”. Prowadzący radzi, by robić koszulki z napisem „I got rape and all I got was a victim story”. Jest ona w większości zakryta, ale można jeszcze wyłowić piersi, pośladki, a może nawet niewyraźny widok z przodu. Chłosta gołych pośladków. Bonding i inne rytuały S&M są przedstawione na zdjęciach.

Orgasm Inc.: Historia firmy OneTaste to historia kolejnej sekty, tej skupionej na uwodzicielskiej mocy seksu jako panaceum na lęki społeczne i izolację. Seksualna/duchowa/zdrowotna organizacja for-profit, kierowana przez charyzmatyczną Nicole Daedone, obiecywała podnieść moc kobiet poprzez orgazm, ale w miarę jak rosła jej popularność i sukces, zaspokajała potrzeby członków szukających seksu w przebraniu duchowości, a Daedone była bardziej niż chętna, aby ich tam poprowadzić i dalej. W dokumencie przedstawiono porywający materiał filmowy z rytuałów OneTaste, nakręcony przez jednego z członków, który został wyznaczony na operatora kamery. Według Daedone, autorki książki Slow Sex, kobiety często obwiniają gwałcicieli za coś, czego potajemnie pragną. Jej ojciec pedofil, który zmarł w więzieniu po tym, jak wykorzystał ją do przyciągnięcia swoich ofiar, jest przedstawiony nie jako straszny człowiek, ale jako ktoś, kto był „ekspansywny” i nie mógł pozostać w „arbitralnych” granicach wyznaczonych przez społeczeństwo, a ona oferuje wyjaśnienie dla jego zachowania.

Film, który budzi kontrowersje

Niezależnie od tego Daedone stał się znany jako duchowy przywódca, którego metody łączyły elementy buddyzmu, scjentologii, judaizmu i chrześcijaństwa. Orwellowski dwugłos opisuje kurs, w którym studenci głaszczą łechtaczki jako sposób na połączenie się z wewnętrzną siłą, a wiele scen przedstawia tę czynność. Jednocześnie ci, którzy najbardziej potrzebowali wspólnoty, upodmiotowienia i poprawy seksu, doświadczali w zamian nie tylko krzywdy psychologicznej, ale – według niektórych – fizycznej. Jedna z pań twierdziła, że w celu wywołania stanu orgazmu była bita i zmuszana do seksu. Wygląda na to, że grupa zdegenerowała się w pierścień prostytucji, wykorzystujący potrzebujących. Dzięki raportowi Bloomberg News władze zostały zaalarmowane o działalności sekty i szybko ją zamknięto.

Wyreżyserowany przez Sloane Klevin i Sarah Gibson film „Orgasm Inc.: Historia firmy OneTaste” oferuje obiektywne, krytyczne badanie przełomowego suplementu diety Nicole Daedone. Zaczynają od pokazania, jak środek mógł wydawać się potencjalnym klientom zdrową opcją, zanim ujawnią jego bardziej ziarniste podbrzusze. Początkowo dają Daedone korzyść z wątpliwości, pozwalając jej optymistycznym wykładom mówić za siebie; niemniej jednak, w miarę upływu czasu, szereg finansowych i psychologicznych ofiar Daedone oferuje alternatywną perspektywę, rzucając retrospektywny złowrogi cień na cele Daedone.

Orgasm Inc.: Historia firmy OneTaste
Orgasm Inc.: Historia firmy OneTaste
Orgasm Inc.: Historia firmy OneTaste
Orgasm Inc.: Historia firmy OneTaste
Tytuł oryginalny Orgasm Inc: The Story of OneTaste
Ocena IMDb 5.7 887 votes
Ocena TMDb 6.324 34 votes
27 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.

Podobne tytuły

After Porn Ends
50 Greatest Harry Potter Moments
Nieznane oblicze planety: Kosmiczny wehikuł czasu
Seks, sieć i kasa: Historia Pornhuba
Zaginięcie Lucie Blackman
Dolina kangurów
Być jak James Bond
Capturing Avatar
Sportowe Opowieści: Bójka W the Palace
Śnieżne Bractwo: Kim byliśmy w górach?
Stephen Curry: Underrated
Papież Franciszek: pytania i odpowiedzi