What's happening?

Elvis - FILM ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY I SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ

DO KOŃCA PROMOCJI POZOSTAŁO:
0 godzin 59 minut 13 sekund

Elvis

Elvis

Człowiek. Legenda. Król rock and rolla.Jun. 22, 2022Australia159 Min.PG-13
Your rating: 0
6 1 vote

Informacje o filmie online

Elvis – Gdzie oglądać film online?

Estetycznie atrakcyjny muzyczny film biograficzny Elvis, napisany i wyreżyserowany przez Baza Luhrmanna, opowiada o Królu Rock 'n’ Rolla. Dużo miejsca poświęca się w nim wzrostowi sławy Presleya (Austin Butler), biznesowej stronie jego czasu w świetle reflektorów oraz jego późniejszej rezydencji w Vegas, przedstawionej z punktu widzenia wieloletniego menedżera Elvisa, pułkownika Toma Parkera (Tom Hanks). Większość pozostałej części jego życia – w tym związek z Priscillą (Olivia DeJonge) i pobyt w Hollywood – jest pomijana. Nastolatków może zszokować fakt, że władze uznały taniec Elvisa za wulgarny; film przedstawia również rasizm lat 50. i 60. Wszystkie wady – picie, palenie, wydawanie pieniędzy, hazard, zażywanie narkotyków – przynoszą smutki i pecha różnym ludziom. Obrazy namiętnych pocałunków i bielizny ubranych kobiet w łóżku są używane do sugerowania, że jest seks, a Priscilla jest postrzegany poruszając się w krótkiej koszulce nocnej, która odsłania jej policzki. Jest dodatkowy film z historycznych zamachów, zamieszki na koncercie, problemy medyczne i Elvis używający broni podczas gdy pod wpływem narkotyków.

Elvis film online

ELVIS bada, jak młodzieniec z Tupelo, Mississippi, stał się najpopularniejszym piosenkarzem wszech czasów poprzez punkt widzenia pułkownika Toma Parkera, wieloletniego menedżera Elvisa Presleya (Tom Hanks). Aby utrzymać Presleya (Austin Butler) na szczycie, a jednocześnie sprostać wyzwaniom szybko zmieniającego się świata, Parker, były pracownik wesołego miasteczka, musi wymyślić muzyka na nowo, ponosząc znaczne koszty osobiste, pieniężne i zawodowe.
Oglądaj również: Batman online 

Gdzie obejrzeć Elvis VOD?

Byłoby trudno, jeśli nie głupio, próbować podsumować życie największej globalnej supergwiazdy wszech czasów za jednym posiedzeniem. Wydaje się, że pisarz/reżyser Baz Luhrmann pyta: a gdyby cały film był montażem? kondensując to, co mogłoby być trylogią, w jednym filmie. Elvis szybko przecina ważne momenty z życia Presleya, jakby to były sceny z teledysku. Być może było to zamierzone z artystycznego punktu widzenia, aby przedstawić widzom w sposób porównywalny do tego, jak wspinaczka artysty do sławy była wichrem. Jednak gdy Elvis rozpoczyna swój powrót w 1968 roku, impreza się kończy, aktywność ustaje, a Luhrmann niespodziewanie przechodzi do standardowej narracji biograficznej. Jednak w tym momencie mózgi widzów mogą być już na tyle przestymulowane, że nagła zmiana sprawi, iż reszta długiego czasu trwania filmu będzie wydawała się nadmiernie powolna.

Sprawdź cały film online: V for Vengeance

Elvis online

Elvis to świetny film na ekranach

Ponadto skupienie się na perspektywie Parkera utrudnia poznanie Presleya. Film sugeruje, że złośliwości Parkera spowodowały śmierć zarówno Elvisa, jak i jego uwielbianej matki, Gladys, a muzyczna potęga jest infantylizowana (Helen Thomson). Dodatkowo Priscilla Presley (Olivia DeJonge) jest przedstawiona bardziej jako postać drugoplanowa niż jako dozgonna miłość Elvisa. Tutaj wydaje się, że partnerstwo Parkera i Elvisa było dla niego prawdziwym małżeństwem. Czy Elvis opowiedziałby swoją historię w ten sposób? Trudno powiedzieć, bo nawet po dwóch i pół godzinach supergwiazda wciąż jest tajemnicą i zbyt wiele pozostaje bez odpowiedzi. Niemniej jednak, gra Butlera jest porywająca, ścieżka dźwiękowa jest elektryzująca (wiele piosenek Presleya jest wymieszanych z piosenkami innych historycznych muzyków, a ścieżka dźwiękowa zawiera mnóstwo współczesnych piosenek), a koncepcja, że machanie dolną częścią ciała Elvisa było w rzeczywistości wbrew prawu, jest przezabawna. Większość głównych bohaterów nabiera złych nawyków, ale alkohol, narkotyki, palenie i hazard nigdy nie są przedstawione jako przyjemne zajęcia, a raczej jako droga do smutku. Elvis wypada słabo jako biografia Elvisa. Ale jest doskonały jako zabawna metoda dla nastolatków, aby doświadczyć, że „stare dobre czasy” nie były tak „wspaniałe”, jak niektórzy chcieliby, aby wierzyli.

 

Elvis
Elvis
Elvis
Elvis
Elvis
Elvis
Elvis
Elvis
Elvis
Elvis
Original title Elvis
IMDb Rating 7.6 81,321 votes
TMDb Rating 7.911 1,180 votes

Reżyser

Baz Luhrmann
Reżyser

Obsada

Austin Butler isElvis Presley
Elvis Presley
Tom Hanks isColonel Tom Parker
Colonel Tom Parker
Richard Roxburgh isVernon Presley
Vernon Presley
Helen Thomson isGladys Presley
Gladys Presley
Olivia DeJonge isPriscilla Presley
Priscilla Presley
Dacre Montgomery isSteve Binder
Steve Binder
Yola isSister Rosetta Tharpe
Sister Rosetta Tharpe
David Wenham isHank Snow
Hank Snow
Luke Bracey isJerry Schilling
Jerry Schilling
10 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.

Similar titles

Disclosure
Kickboxer 4
P.S. Kocham cię
W pogoni za szczęściem
Above The Hospital
Thelma i Louise
Więź
Życie od kuchni
Drake & Josh Go Hollywood
Le mari de la coiffeuse
Left Behind
Midnight in the Garden of Good and Evil