• REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

Uncharted zalukaj film Online

Uncharted - ZALUKAJ FILM ONLINE

Szczęście sprzyja odważnym.Feb. 10, 2022USA116 Min.PG-13
Udostępnij0
Your rating: 0
5 1 vote

Uncharted – Oglądaj online

Bystry złodziej Nathan Drake zostaje zwerbowany przez doświadczonego poszukiwacza skarbów Victora „Sully’ego” Sullivana, aby odzyskać fortunę utraconą przez Ferdynanda Magellana 500 lat temu. To, co zaczyna się jako zwykły napad, zmienia się w niezwykły wyścig. Złodzieje muszą zdobyć nagrodę przed bezwzględnym Moncadą, który wierzy, że on i jego rodzina są prawowitymi spadkobiercami. Jeśli Nate i Sully zdołają rozszyfrować wskazówki oraz rozwiązać jedną z najstarszych zagadek świata, mogą znaleźć skarb o wartości 5 miliardów dolarów, a może nawet dawno zaginionego brata Nate’a…

Gdzie oglądać cały film Uncharted 2022?

Uncharted, pełna akcji seria filmów, ma nową odsłonę, która sprawi, że będziesz na krawędzi swojego miejsca i będziesz gonił za wskazówkami.

Nathan Drake, inteligentny i odważny złodziej, został zwerbowany przez doświadczonego poszukiwacza skarbów Victora „Sully 'ego” Sullivana, aby odzyskać fortunę utraconą przez Ferdinanda Magellana 500 lat temu. To, co zaczyna się jako zwykły rabunek, szybko zamienia się w wyścig z czasem i bezwzględnym wrogiem.

Nate i Sully muszą rozszyfrować wskazówki, aby rozwiązać jedną z najstarszych zagadek na świecie i znaleźć skarb wart 5 miliardów dolarów – a może nawet dawno zaginionego brata Nate 'a. Jeśli im się uda, będą w stanie przechytrzyć rodzinę Moncada, którzy wierzą, że są prawowitymi następcami skarbu.

Jest to podróż pełna niebezpieczeństw, emocji i tajemnic, z obsadą postaci, których wkrótce nie zapomnisz. Zobacz, jak Nate i Sully pracują razem, aby pokonać przeszkody i przechytrzyć swoich przeciwników. Ta pełna akcji seria filmów sprawi, że będziesz na krawędzi swojego miejsca od początku do końca.

Możesz obejrzeć cały film online, więc nie przegap wszystkich zwrotów akcji. Pobierz  Uncharted już teraz i uzyskaj ekskluzywny podgląd na całą akcję. I nie zapomnij śledzić nas w mediach społecznościowych, aby uzyskać najnowsze aktualizacje, prezenty i więcej!

Uncharted
Uncharted
Uncharted
Uncharted
Uncharted
Uncharted
Uncharted
Uncharted
Uncharted
Uncharted
Tytuł oryginalny Uncharted
Ocena IMDb 6.3 216,421 votes
Ocena TMDb 7.046 4,342 votes
27 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.

Podobne tytuły

Jungle Run
The Portable Door
Epoka Lodowcowa 3: Era Dinozaurów
Major Grom: Doktor plagi
Zaginiony pies
Millennium: Zamek z piasku, który runął
Krew i złoto
Diuna
Pierwsza Noc Oczyszczenia
The Covenant
Doktor Strange w multiwersum obłędu
Lou