What's happening?

Skazani na Shawshank - FILM ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY I SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ

DO KOŃCA PROMOCJI POZOSTAŁO:
0 godzin 59 minut 13 sekund

Skazani na Shawshank

Skazani na Shawshank

Przyjaźń, troska i walka. Wartości, które są niezbędne, aby przetrwać w więzieniu.Sep. 23, 1994United States144 Min.R
Your rating: 0
7 1 vote

Synopsis

Gdzie oglądać cały film Skazani na Shawshank online?

Główny bohater Andy Dufresne został niesłusznie oskarżony o zabójstwo swojej żony i skazany na podwójne dożywocie. Trafia on do więzienia pod okiem sadystycznych strażników i aroganckiego szefa Samuela Nortona, który pod pretekstem pisania popełnia coraz śmielsze oszustwa. Okazało się, że codzienne życie Andy’ego zostało zmiażdżone w jednym momencie. Mury więzienia Shawshank łączą systemy i relacje naszego społeczeństwa. Film porusza tematy walki o niezależność, nie toleruje nawet najgorszych sytuacji. To prawie opowieść o wielkiej sile i nadziei. Z drugiej strony wyraźnie obwinia skamieniałe i odczłowieczone „mury”, które ograniczają społeczeństwo do wydajności i nie pełnią pożądanej roli.

Shawshank to praca, która może zamarznąć i rozgrzać się. Wywołuje emocje, o których nawet nie wiemy. Żadnych niepotrzebnych scen i niepotrzebnych słów. To wciągająca opowieść o przyjaźni, determinacji, wytrwałości, woli przetrwania, zwycięstwie i wielu niuansach. Po pierwsze, jest to świetne studium ludzkiego zachowania, które w rzeczywistości jest więzieniem po obu stronach.. Zrozumiał, że nie trzeba być okrutnym zabójcą, żeby zamknąć oczy. Mogą paść ofiarą zbiegów okoliczności, zjawisk i nadinterpretacji.

Skazani na Shawshank Online

Nasze podejście i wewnętrzna siła są ważne. Mam nadzieję, że to może być źródłem tej mocy. Wydarzenie to rozgrywa się w latach 1950-1960, kiedy to więzień nie został na tyle zrehabilitowany społecznie, by odizolować go i upokorzyć od świata. Kiedy do więzienia przybywa młody człowiek, który udowodni, że Andy nie jest mordercą, major natychmiast do niego dołącza. Prawda nie ma znaczenia, ponieważ nie dotyczy tych, którzy już zostali skazani. Potem więzienie powoli umiera. Więźniowie wciąż czekają na zwolnienie i rzeczywiście stoją w obliczu upokarzających testów, które pokazują, że ich wyroki nie zmieniły się na lepsze i nie zasługują na dalsze możliwości. Zło z przeszłości stało się piętnem niepowstrzymanym.

Film, który jest numerem jeden wszechczasów

Tim Robbins sprawia, że ​​jego bohater jest niezwykle interesujący. Andy to niewątpliwie jedna z najlepszych ról w jego karierze aktorskiej. Krytycy ograniczonego stylu gry nazwali Robina. Ale wielki Morgan Freeman dostał Oscara za swoją rolę. Producentka Lisa Glotzer poradziła Darabontowi, by zatrudnił Freemana, mimo że głównym bohaterem był rudowłosy Irlandczyk. Nadal chce zobaczyć komplikacje, mimo że już o tym rozmawialiśmy. Historia Stephena Kinga jest bardzo piękna. Ze stu czterdziestu minut (tak długich) tylko dziesięć jest nudnych. Mówię o podobno słodkiej chwili, kiedy napięcia opadają, a bohaterowie zaczynają budować więzienną bibliotekę. W sumie Skazani na Shawshank online na całym świecie zebrał nieco ponad 58 miliardów dolarów.

Początkowo krytycy nie byli przytłoczeni, a szczególnie docenili szlachetność, mądrość i zapał opowieści, ale sugerowali, że w tym roku można zobaczyć znacznie lepsze i ciekawsze filmy. To jest prawda. Ale Shawshank wygrało bitwę widzów i uchwyciło ją idealnie, zgodnie z oczekiwaniami publiczności.
Krótko mówiąc, Shawshank online to wyjątkowe dzieło. Nie zgadzam się ze stwierdzeniem, że filmy zawsze powinny odgrywać główną rolę, ale niektórzy – aktorzy, reżyserzy, pisarze, zwłaszcza Stephen King – pozostają na wysokim poziomie.

Skazani na Shawshank
Skazani na Shawshank
Skazani na Shawshank
Skazani na Shawshank
Skazani na Shawshank
Skazani na Shawshank
Skazani na Shawshank
Skazani na Shawshank
Skazani na Shawshank
Skazani na Shawshank
Original title The Shawshank Redemption
IMDb Rating 9.3 2,297,856 votes
TMDb Rating 8.7 17,377 votes

Director

Cast

Tim Robbins isAndy Dufresne
Andy Dufresne
Morgan Freeman isEllis Boyd
Ellis Boyd "Red" Redding
Bob Gunton isWarden Samuel Norton
Warden Samuel Norton
Clancy Brown isCaptain Byron T. Hadley
Captain Byron T. Hadley
Mark Rolston isBogs Diamond
Bogs Diamond
James Whitmore isBrooks Hatlen
Brooks Hatlen
10 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.

Similar titles

Kafka
List w butelce
Coś się kończy, coś zaczyna
Wielki skok
Tajemnicze początki
Fotografia
Upiór w operze
Zjadacz grzechów
Zła edukacja
Naga Broń 2: Kto Obroni Prezydenta?
Dziewczyny z wyższych sfer
The Other Side of Heaven 2: Fire of Faith