• REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

Skazani na Shawshank zalukaj film Online

Skazani na Shawshank - ZALUKAJ FILM ONLINE

Przyjaźń, troska i walka. Wartości, które są niezbędne, aby przetrwać w więzieniu.Sep. 23, 1994USA144 Min.R
Udostępnij0
Your rating: 0
5 1 vote

Skazani na Shawshank – Oglądaj online

Adaptacja powieści Stephena Kinga. Nominowany Andy Dufresne w 1995 roku do Oscara w 7 kategoriach! Andy Dufresne jest młodym, obiecującym bankierem. Jego życie zmienia się drastycznie, kiedy zostaje niesłusznie oskarżony o zamordowanie swojej żony i jej kochanka. Skazany na dożywocie, trafia do więzienia Shawshank, gdzie rządy sprawują sadystyczni strażnicy oraz dyrektor hipokryta i oszust. Andy żeby przeżyć lata, jakie przyjdzie mu spędzić w celi, Andy będzie musiał wykazać się sprytem i wolą przetrwania. Przygotowuje również misterny plan zemsty – tak zaskakujący, że zmyli nawet najbliższych współwięźniów. [opis dystrybutora dvd]

Gdzie oglądać cały film Skazani na Shawshank 1994?

Nie jest tajemnicą, że powieść Stephena Kinga Skazani na Shawshank jest jedną z najpopularniejszych książek wszech czasów. Powieść została zaadaptowana do filmu w 1995 roku i wystąpił Tim Robbins jako Andy Dufresne. Nominowany do siedmiu Oscarów i zdobywając cztery nagrody, film odniósł ogromny sukces i do dziś jest wspominany przez fanów.

Historia skupia się na Andym Dufresne, młodym bankierze, którego życie wywraca się do góry nogami, gdy zostaje niesłusznie skazany za zamordowanie swojej żony i jej kochanka. Skazany na dożywocie trafia do więzienia Shawshank, miejsca okrucieństwa i hipokryzji. Aby przetrwać lata, które spędzi w swojej celi, Andy musi użyć swojego sprytu i woli, aby przetrwać. Planuje również skomplikowany plan zemsty, tak sprytny, że nawet jego najbliżsi współwięźniowie są zdumieni.

Adaptacja filmowa Skazani na Shawshank to obowiązkowy film dla każdego, kto kocha dobry dramat więzienny. Historia jest pełna napięcia i urzekających postaci, a kierunek filmu jest zarówno potężny, jak i poruszający. Występ Tima Robbinsa jako Andy 'ego Dufresne’ a jest również wyjątkowy i łatwo zrozumieć, dlaczego film został nominowany do siedmiu kategorii Oscara.

Jeśli jeszcze nie widziałeś Skazani na Shawshank, to tracisz. Od porywającej historii po urzekające występy, film jest absolutnym klasykiem. Możesz obejrzeć cały film online lub na DVD, więc nie ma wymówki, aby go nie sprawdzić!

Skazani na Shawshank
Skazani na Shawshank
Skazani na Shawshank
Skazani na Shawshank
Skazani na Shawshank
Skazani na Shawshank
Skazani na Shawshank
Skazani na Shawshank
Skazani na Shawshank
Skazani na Shawshank
Tytuł oryginalny The Shawshank Redemption
Ocena IMDb 9.3 2,690,395 votes
Ocena TMDb 8.7 23,167 votes
27 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.

Podobne tytuły

Women Talking
W chmurach
Priscilla
Najważniejsza walka
Królowa wojownik
Beautiful Disaster
Seks w wielkim mieście 2
Córka króla
भक्षक
Skazany na śmierć: Ostatnia ucieczka
Śmieszni ludzie
Poza wszechświat