What's happening?

Sala samobójców. Hejter - FILM ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY I SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ

DO KOŃCA PROMOCJI POZOSTAŁO:
0 godzin 59 minut 13 sekund

HD 92 Views Report Error

  • Zobacz zwiastunyoutube.com
Sala samobójców. Hejter

Sala samobójców. Hejter

Mar. 06, 2020Poland130 Min.TV-MA
Your rating: 0
10 1 vote

Synopsis

Gdzie oglądać cały film Sala samobójców. Hejter online?

Akcja toczy się wokół typowego, zwyczajnego chłopca. Oprócz oczywiście dobrze opowiedzianej historii i kawałka mocnego, napiętego kina. Jego życie przerwało nieprzyjemne wydarzenie, o którym usłyszała cała szkoła. Śmiali się z tego dosłownie wszyscy, nie było wyjątków. Bohater poczuł się upokorzony, odrzucony i zlekceważony przez społeczeństwo. W Internecie poznał ciekawą, tajemniczą Silvię. Wprowadził go w wirtualny świat i pomógł rozwiązać jego problemy. Był mistrzem manipulacji i odwrócił chłopca trochę na bok. Żył według własnych zasad i dzielił się z chłopcem. Był przekonany, że te zasady są najlepsze. Dominikowi przydarzyły się złe rzeczy. Nie potrafił opowiedzieć o prawdziwym świecie swoją wyobraźnią. Zaniepokojeni rodzice starali się jej pomóc. Jednocześnie był głuchy na jego słowa, kochał swoje uszy i starał się być blisko świata fantazji. Świetna fabuła, która myślę, że jest powodem do obejrzenia bardzo dobrej polskiej produkcji. Oglądaj już teraz świetny film Jana Komasy – Sala samobójców Hejter. 

sala samobójców online

Jakie tematy porusza film Jana Komasy?

Film opowiada w głównym temacie o uzależnieniu od komputera, ale także porusza aktualne problemy młodych ludzi. To sprawia, że ​​widz myśli o swoich działaniach i życiu. Giemza rozpoczyna pracę w agencji reklamowej. Krótko mówiąc, łączy ludzi za pośrednictwem mediów społecznościowych. Mechanizmy, z których korzysta agencja, są sprytne, ale nawet osoba ze średnią znajomością sieci społecznościowych wie, że takie rzeczy się zdarzają. 

W centrum wydarzeń jest Maciej Musiałowski, 20-letni mężczyzna, który został skreślony z listy studentów Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego za plagiat. Nie poddaje się jednak i nadal otrzymuje stypendia od rodziny Krasuckich (Danuta Stenka, Jacek Koman), rodziców Gabi (Vanessa Alexander), przyjaciółki z dzieciństwa i stałego bohatera tematycznego. Chcąc poświęcić trochę czasu i zarobić dodatkowe pieniądze, Tomex postanawia wykonać niezwykłą pracę w agencji reklamowej, która zapewnia dostęp do tajemnic elity stolicy. Analogii do „komory samobójczej” jest po prostu wiele.

Sala Samobójców Online to bardzo mocny seans

Bohater jest młodym i ambitnym chłopakiem przechodzący wewnętrzną przemianę. Tomek pochodzi z małego miasteczka i jest wspierany praktycznie finansowo przez nieznajomych, którzy robią to z żalem. Tom był sfrustrowany tym, że jako wieśniak jeździł gołębiami i nie miał okazji się zrelaksować i dołączyć do wyższego społeczeństwa, którego nigdy nie miał. W tym zdradzonym i niedorzecznym nastroju Tomek udaje się do agencji prowadzonej przez mocno demoniczną postać Beta. Chłopiec każe rozpieszczać publiczny wizerunek i internet. Kiedy prawda o oszustwach na uczelni staje się jasna, Tomek traci wsparcie i łaskę rodziny Krasuckich, co gorsza Gabi, w której widział nadzieję również go opuszcza. Według niego, odrzucony i wykorzystany chłopiec zacznie opracowywać swój plan zemsty, jeśli zostanie zrealizowany, będzie mógł skorzystać z nowych narzędzi i nowych warunków – w tym ze spotkania z kandydatem na prezydenta Warszawy Pawłem Rudnickim. 

Sala samobójców to kolejny dobry film, w którym chociaż na chwilę powinniśmy skupić się na oglądaniu. W tym przypadku widz nie dowiaduje się o świecie niczego nowego. Kiedy już utkniesz, nie ma objawionej prawdy ani głębszych rozważań na temat tego, czego się trzymać. Obraz pozostaje jasny, nawet w ciemności lub gdy żółty jest tylko niewielkim źródłem światła w scenie. To samo dotyczy stylu gry wideo zastosowanego w filmie pokazanym w drugim i trzecim kroku. Projekt jest bardzo estetyczny i nie przyciąga uwagi. Nie mniej jednak warto obejrzeć.

Sala samobójców. Hejter
Sala samobójców. Hejter
Sala samobójców. Hejter
Sala samobójców. Hejter
Sala samobójców. Hejter
Sala samobójców. Hejter
Sala samobójców. Hejter
Sala samobójców. Hejter
Sala samobójców. Hejter
Sala samobójców. Hejter
Original title Sala samobójców. Hejter
IMDb Rating 7.1 8,205 votes
TMDb Rating 7 230 votes

Director

Jan Komasa
Director

Cast

10 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.

Similar titles

Przypadkowy Bohater
Więzień nienawiści
Mary Shelley’s Frankenstein
Constantine
Uwolnić Orkę 3
Życie jest piękne
Gdy zapada zmrok
Alicja
Świąteczny spadek
Pachnidło: Historia mordercy
Obecność 2
Sanctuary Population One