Przejęcie - FILM ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY I SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ

DO KOŃCA PROMOCJI POZOSTAŁO:
0 godzin 59 minut 13 sekund

Przejęcie Online
Nov. 01, 2022Netherlands87 Min.TV-MA
Your rating: 0
7 1 vote

Przejęcie- Oglądaj online

Holenderski thriller, Przejęcie podąża za Mel, etyczną hakerką, która przypadkowo odkrywa globalny spisek przestępczy. W krótkim czasie staje się ona celem śledztwa w sprawie morderstwa i polowania policji oraz przestępców, którzy chcą widzieć ją martwą. Nie brakuje tu przypadków strzelanin, konfliktów fizycznych i intensywnych pościgów. Bezpieczeństwo głównych bohaterów jest stale zagrożone. Kilka postaci doznaje ran głowy, w tym jeden szczególnie brutalny przykład, w którym głowa mężczyzny odbija się po strzale. Niejednokrotnie pojawia się rozedrgane nagranie wideo, na którym widać, jak facet dostaje kulkę w głowę.

Etyczna hakerka (Holly Mae Brood) odkrywa w Przejęcie globalny spisek przestępczy. Niedługo potem zostaje fałszywie oskarżona o morderstwo i staje się celem śmiertelnie groźnych banitów i władz. Jak skutecznie uda jej się oczyścić swoje imię i odkryć prawdę o spisku?

Gdzie oglądać cały film Przejęcie 2022?

Pod wieloma względami ten szybki thriller odnosi sukces tam, gdzie inne zawodzą. Z drugiej strony „Przejęcie” nie jest zbyt głęboki i nie ma na celu wywołania u widza głębokich przemyśleń. Wiele wydarzeń w filmie jest mniej wiarygodnych z powodu nielogicznych wad, zwłaszcza punkt kulminacyjny, który jest w zasadzie filmem Speed (klasyk Keanu Reevesa). Właściwa fabuła, to jak „chiński rząd” stoi za tym wszystkim i dlaczego Interpol nie jest zainteresowany, również nie zostały omówione zbyt szczegółowo. W efekcie film nie jest skierowany do tych, którzy będą się nad nim zastanawiać, ale nie jest też przeznaczony dla tych, którzy nie będą. Porywające fabuły są wypisane tłustymi literami na wszystkich nośnikach.

Postacie są odpowiednio zarysowane, z oczywistymi rozgraniczeniami między nimi i rolami, które odgrywają. Nie ma żadnych zwrotów akcji ani nieoczekiwanych zachowań od żadnej z postaci, więc są one zredukowane do samych urządzeń fabularnych. Jest to o tyle ograniczające, że filmowi przydałoby się więcej ciekawych postaci. A jednak nie jest to zasługa Holly Mae Brood w roli Mel. Robi co może z bardzo ograniczającym scenariuszem i niedopracowaną postacią. Mimo to fabuła szybko się rozwija.

Przejęcie
Przejęcie
Przejęcie
Przejęcie