• REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

Predator: Prey zalukaj film Online

Predator: Prey - ZALUKAJ FILM ONLINE

Oni polują, by żyć. To żyje, by polować.Aug. 02, 2022USA100 Min.R
Udostępnij0
Your rating: 0
8 1 vote

Predator: Prey – Oglądaj online

Horror Predator: Prey jest źle pomyślany, ale klimatyczny; śledzi zaburzonego młodzieńca, który zapisuje się do programu samodoskonalenia i spędza trzy dni na jałowej wyspie, tylko po to, by odkryć, że nie jest sam. Będzie przemoc (w tym dźganie i/lub zabijanie zwierząt), krew i gore. Nastolatki robią się, całują i flirtują łagodnie podczas noszenia skąpych strojów (typowych dla tropikalnej wyspy). Słowo na F, wraz z s-t, ass, biatch, goddamn i innymi, są używane w całym tekście. 'Thirsty AF’ to zwrot, który został spopularyzowany w internetowych memach.

Toby (Logan Miller), nastolatek, jest oszołomiony, gdy jego ojciec zostaje zamordowany przez porywaczy samochodów po tym, jak odmawia mu pomocy w garażu. Zaniepokojona matka zapisuje go na sesję terapii grupowej, która ma nauczyć odpowiedzialności i podnieść samoocenę. Musi być w stanie spędzić trzy dni samotnie na bezludnej wyspie. Zaczyna od strasznego początku, dostając choroby morskiej od jedzenia skorupiaków i potykając się o poszarpane koralowce, z których oba powodują, że traci Ale szybko dowiaduje się, że nie jest tam jedyny. Madeleine, grana przez Kristine Froseth, olśniewająca młoda kobieta, pojawia się znikąd i oferuje mu pomoc. Jednak Toby szybko dowiaduje się, że skrywa ona tajemnice, które najlepiej zostawić zakopane.

Gdzie oglądać cały film Predator: Prey 2022?

Ten niedorzeczny horror-suspense od samego początku jest pełen niespójności i nielogiczności; gdy już całkowicie się rozkręci, jest za późno, by się nim przejmować. Można odnieść wrażenie, że Franck Khalfoun (P2, Amityville: Przebudzenie) i David Coggeshall (The Haunting in Connecticut 2: Duchy Georgii) rzucili się na produkcję bez dokładnego sprawdzenia scenariusza. Scenografia Predator: Prey jest niewiarygodnie niechlujna, z serią dziwnych wydarzeń, które wymuszają przybycie Toby’ego na wyspę. (Jaka matka pozwoliłaby swojemu dziecku zapisać się na coś, co z pewnością nie powiedzie się?) (Gdzie taka firma mogłaby w ogóle szukać ubezpieczenia?).

Po przybyciu na wyspę Prey musi po raz kolejny przeskoczyć przez serię głupich przeszkód, z których pierwszą jest porażający brak umiejętności przetrwania u Toby’ego; niemniej jednak w ciągu kilku dni Toby przekształca się w hybrydę Rambo i MacGyvera. Relacja Madeleine jest jeszcze bardziej niespójna, ponieważ twierdzi ona, że żyła w tym miejscu przez dekady, nie zadając nigdy najbardziej podstawowych pytań. Nawet po trzech dniach Toby nie podnosi faktu, że ma odlecieć, ku zmartwieniu Madeleine. Wyspa i jej upiorna dżungla są skutecznie wykorzystane, film jest pięknie nakręcony, a główne role intrygujące. Miller wyraża swoją udrękę i wyrzuty sumienia z powodu śmierci ojca, a Froseth tworzy niesamowitą, hipnotyczną atmosferę. To jednak nie wystarczy, by uczynić z „Prey” obowiązkową pozycję na wyspie.

Predator: Prey
Predator: Prey
Predator: Prey
Predator: Prey
Predator: Prey
Predator: Prey
Predator: Prey
Predator: Prey
Predator: Prey
Predator: Prey
Tytuł oryginalny Prey
Ocena IMDb 7.2 190,136 votes
Ocena TMDb 7.842 4,841 votes
27 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.

Podobne tytuły

Saw X
Little Bone Lodge
Komandos
Pajęcza głowa
Mete miedo
Potrójne Zagrożenie
Krzyk VI
American Murderer
Bagażnik – uwięziona
Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera
Ambulans
Ghost Rider 2