Predator: Prey - ZALUKAJ FILM ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

Predator: Prey zalukaj film Online

Predator: Prey - ZALUKAJ FILM ONLINE

Oni polują, by żyć. To żyje, by polować.Aug. 02, 2022USA100 Min.R
Udostępnij0
Your rating: 0
8 1 vote

Predator: Prey – Oglądaj online

Horror Predator: Prey jest źle pomyślany, ale klimatyczny; śledzi zaburzonego młodzieńca, który zapisuje się do programu samodoskonalenia i spędza trzy dni na jałowej wyspie, tylko po to, by odkryć, że nie jest sam. Będzie przemoc (w tym dźganie i/lub zabijanie zwierząt), krew i gore. Nastolatki robią się, całują i flirtują łagodnie podczas noszenia skąpych strojów (typowych dla tropikalnej wyspy). Słowo na F, wraz z s-t, ass, biatch, goddamn i innymi, są używane w całym tekście. 'Thirsty AF’ to zwrot, który został spopularyzowany w internetowych memach.

Toby (Logan Miller), nastolatek, jest oszołomiony, gdy jego ojciec zostaje zamordowany przez porywaczy samochodów po tym, jak odmawia mu pomocy w garażu. Zaniepokojona matka zapisuje go na sesję terapii grupowej, która ma nauczyć odpowiedzialności i podnieść samoocenę. Musi być w stanie spędzić trzy dni samotnie na bezludnej wyspie. Zaczyna od strasznego początku, dostając choroby morskiej od jedzenia skorupiaków i potykając się o poszarpane koralowce, z których oba powodują, że traci Ale szybko dowiaduje się, że nie jest tam jedyny. Madeleine, grana przez Kristine Froseth, olśniewająca młoda kobieta, pojawia się znikąd i oferuje mu pomoc. Jednak Toby szybko dowiaduje się, że skrywa ona tajemnice, które najlepiej zostawić zakopane.

Gdzie oglądać cały film Predator: Prey 2022?

Ten niedorzeczny horror-suspense od samego początku jest pełen niespójności i nielogiczności; gdy już całkowicie się rozkręci, jest za późno, by się nim przejmować. Można odnieść wrażenie, że Franck Khalfoun (P2, Amityville: Przebudzenie) i David Coggeshall (The Haunting in Connecticut 2: Duchy Georgii) rzucili się na produkcję bez dokładnego sprawdzenia scenariusza. Scenografia Predator: Prey jest niewiarygodnie niechlujna, z serią dziwnych wydarzeń, które wymuszają przybycie Toby’ego na wyspę. (Jaka matka pozwoliłaby swojemu dziecku zapisać się na coś, co z pewnością nie powiedzie się?) (Gdzie taka firma mogłaby w ogóle szukać ubezpieczenia?).

Po przybyciu na wyspę Prey musi po raz kolejny przeskoczyć przez serię głupich przeszkód, z których pierwszą jest porażający brak umiejętności przetrwania u Toby’ego; niemniej jednak w ciągu kilku dni Toby przekształca się w hybrydę Rambo i MacGyvera. Relacja Madeleine jest jeszcze bardziej niespójna, ponieważ twierdzi ona, że żyła w tym miejscu przez dekady, nie zadając nigdy najbardziej podstawowych pytań. Nawet po trzech dniach Toby nie podnosi faktu, że ma odlecieć, ku zmartwieniu Madeleine. Wyspa i jej upiorna dżungla są skutecznie wykorzystane, film jest pięknie nakręcony, a główne role intrygujące. Miller wyraża swoją udrękę i wyrzuty sumienia z powodu śmierci ojca, a Froseth tworzy niesamowitą, hipnotyczną atmosferę. To jednak nie wystarczy, by uczynić z „Prey” obowiązkową pozycję na wyspie.

Predator: Prey
Predator: Prey
Predator: Prey
Predator: Prey
Predator: Prey
Predator: Prey
Predator: Prey
Predator: Prey
Predator: Prey
Predator: Prey
Tytuł oryginalny Prey
Ocena IMDb 7.2 190,136 votes
Ocena TMDb 7.842 4,841 votes
27 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.

Podobne tytuły

Dorian Gray
Ambulans
Zapowiedź
Amsterdam
Podróż na Tajemniczą Wyspę
Terytorium wroga
Escape Room
The Enforcer
Nie Czas Umierać
Thor: Miłość i grom
Jeden Gniewny Człowiek
Fałszywy traf