• REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

High Heat zalukaj film Online

High Heat - ZALUKAJ FILM ONLINE

Dec. 16, 2022USA84 Min.R
Udostępnij0
Your rating: 0
7 1 vote

High Heat – Oglądaj online

Don Johnson (Knives Out) i Olga Kurylenko (Quantum of Solace). Była agentka KGB, która została szefową kuchni, Ana (Kurylenko), staje się celem lokalnej mafii podczas napadu na jej nową restaurację, aby odzyskać dług męża (Johnson). Teraz Ana musi polegać na swoich śmiercionośnych umiejętnościach, gdy wpada w śmiertelny szał, aby po kolei zniszczyć cały syndykat przestępczy, aby ocalić swoją restaurację i przetrwać noc.

Gdzie oglądać cały film High Heat 2022?

High Heat to wybuchowa opowieść o zemście i odkupieniu z Donem Johnsonem (Knives Out) i Olgą Kurylenko (Quantum of Solace), którzy łączą siły, aby uratować restaurację Any (Kurylenko) przed lokalną mafią.

Ana jest byłą agentką KGB, która niedawno otworzyła własną restaurację, ale dług jej męża dopadł ją. Kiedy lokalna mafia postanawia obrabować swoją restaurację, aby spłacić dług, Ana nie ma innego wyjścia, jak polegać na swoich śmiertelnych umiejętnościach jako agent, aby wyeliminować syndykat jeden po drugim i uratować swoją restaurację.

W tej ekscytującej opowieści o przetrwaniu i zemście, obserwuj, jak Ana bierze na siebie całą mafię, walcząc o odzyskanie swojej restauracji i wolności. Don Johnson i Olga Kurylenko zapewniają ekscytujący występ, gdy Ana bierze na siebie mafię i naraża swoje życie, aby chronić to, co należy do niej.

High Heat to pełna akcji opowieść o zemście i sprawiedliwości, z pełną adrenaliny fabułą i obsadą – wszystko dostępne do oglądania w zaciszu własnego domu. Więc nie przegap tej ekscytującej przygody i obejrzyj Dona Johnsona i Olgę Kurylenko w High Heat już teraz!

Oglądaj teraz High Heat, cały film online i doświadczaj wszystkich emocji i wycieków tej epickiej historii zemsty. Nie przegap szansy, aby zobaczyć, jak Ana walczy z mafią i odzyskuje wolność. Przygotuj się na pełen akcji, pełen adrenaliny pośpiech, gdy Ana walczy z zębami i paznokciami, aby uratować swoją restaurację i własne życie.

High Heat
High Heat
High Heat
High Heat
High Heat
Tytuł oryginalny High Heat
Ocena IMDb 4.7 1,155 votes
Ocena TMDb 5.9 47 votes
27 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.

Podobne tytuły

Aquaman and the Lost Kingdom
Suncoast
Miss Marca
Armia umarłych
Diabeł ubiera się u Prady
Batman – Początek
Mroczne cienie
Blitz
Człowiek na Krawędzi
Pamięć Absolutna
BDE
Jestem numerem cztery