• REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

Gorąca linia zalukaj film Online

Gorąca linia - ZALUKAJ FILM ONLINE

Oct. 31, 2022USA104 Min.R
Udostępnij0
Your rating: 0
8 1 vote

Gorąca linia- Oglądaj online

W filmie suspensowym Na linii Mel Gibson gra gospodarza radia, który otrzymuje telefon od człowieka, który twierdzi, że podłożył bomby wokół stacji, porwał żonę i córkę gospodarza i żąda okupu w zamian za ich bezpieczny powrót. Mimo że koncepcja jest ekscytująca, brakuje wykonania, przez co spotkanie jest nieprzyjemne. Jest dużo rozlewu krwi, z postaciami dostającymi strzały, matką i dzieckiem w niebezpieczeństwie, postaciami dostającymi strzały, martwymi ciałami, krwawymi ranami, szlakiem krwi i nie tylko. Samobójstwo i zatruwanie mięsa w celu zabicia psów to tematy rozmów. Przeklinanie, wyzywanie i inne silne wyrazy pogardy są powszechne. Pojawiają się treści seksualne, w tym cudzołóstwo i romanse, a także odniesienia do alkoholu i nielegalnych narkotyków.

Gdzie oglądać cały film Gorąca linia 2022?

„Wstrząsający” DJ radiowy Elvis Cooney (Mel Gibson) zbiera się na kolejną zmianę o północy, odbierając telefony i rozmawiając ze słuchaczami w Gorąca linia. W kabinie pojawia się nowe dziecko o imieniu Dylan (William Moseley) i jego producentka Mary (Alia Seror-O’Neill). Dzwoniący, zidentyfikowany tylko jako „Gary”, mówi, że planuje popełnić ohydny czyn później tego wieczoru. W krótkim czasie Elvis dowiaduje się, że Gary uprowadził jego rodzinę i trzyma jego żonę i dzieci na muszce w odwecie za to, co Elvis zrobił w przeszłości. To staje się wyścig z czasem, aby zlokalizować Gary’ego, zanim więcej istnień zostanie straconych, jak dowiedzieć się, że jest nadal w budynku i uruchomił wiele bomb.

Ten niskobudżetowy thriller, który wykorzystuje konwencje radiowego dramatu do przekazania dużej części akcji, mógłby odnieść sukces, gdyby nie kilka wad, które będą irytować i frustrować widzów. Rzeczywiście, Gorąca linia  jest w stanie znacznie obniżyć koszty dzięki temu, że cała akcja rozgrywa się w jednym miejscu, a także dzięki ukryciu złoczyńcy i jeńców przez pierwsze dwie trzecie czasu trwania filmu. Ale są też problemy. Mimo, że Elvis ma być „shock jock” (głośny pysk, który mówi prowokacyjne rzeczy), często zachowuje się bardziej jak terapeuta, słuchając nieszczęść słuchaczy i zapewniając wsparcie. To miłe i w ogóle, ale mało ekscytujące czy dramatyczne.

Niskobudżetowy thriller z dobrą obsadą

Nawet współgwiazda Kevin Dillon, który jest tam głównie po to, aby kłócić się z Elvisem o planowanie, nie ma nic do roboty. Szczególnie irytujący jest antagonista, który daje jeden z tych zmęczonych portretów „złego szaleńca”. Czy to dobre radio, skoro wszystko to dzieje się podczas występu Elvisa, a jego fani są na bieżąco?

Czy może to wszystko jest po prostu dużo huffing i puffing jak bohaterowie wyścigu wokół domu? Czy wśród słuchaczy zapanowałaby jakaś apatia? Muszą. Ale to nawet nie jest najgorsza część; film ma dwa „twisty”, które są bardziej zgrzytające niż genialne (zwłaszcza biorąc pod uwagę, że zaprzeczają wcześniejszym wydarzeniom w filmie). Gorąca linia ma znacznie mniejsze szanse na wywołanie aplauzu ze strony widzów niż inne talk show.

Gorąca linia
Gorąca linia
Gorąca linia
Gorąca linia
Tytuł oryginalny On the Line
Ocena IMDb 5.4 3,964 votes
Ocena TMDb 6.3 191 votes
27 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.

Podobne tytuły

Fresh
Sicario 2: Soldado
Niezniszczalni 2
Decydująca Godzina
Titane
Krwawa rozgrywka
Nad przepaścią
Doktor Sen
Polar
Zamęt
Wcielenie
Dusiciel z Bostonu