• REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

Enola Holmes 2 zalukaj film Online

Enola Holmes 2 - ZALUKAJ FILM ONLINE

Nov. 30, 2022USA129 Min.PG-13
Udostępnij0
Your rating: 0
5 1 vote

Enola Holmes 2- Oglądaj online

Sequel Enola Holmes 2, z Millie Bobby Brown w roli głównej, zawiera te same feministyczne i pro-różnościowe przesłania co pierwszy film, ale stawia swoją bohaterkę w znacznie bardziej niebezpiecznych okolicznościach. Pojawiają się niebezpieczne lub przerażające sytuacje, w tym niektóre z udziałem dziecka, takie jak pościgi, pogonie, kolizje, upadki (nawet z dużej wysokości), dźgnięcia, strzelaniny, walki przez nokaut, walki jiujitsu, uderzenia w głowę, wybuchy, a także zagrożenie tyfusem. Kilka postaci ginie, a jeden z zabitych wykazuje oznaki niedawnego urazu nożem. Enola jest wyszkoloną wojowniczką i główną bohaterką opowieści. Jej matka zaszczepiła w niej silne poczucie samodzielności i odwagi, a ona sama odkrywa, że te cechy są wspólne dla kobiet, które spotyka.

Film zachęca również widzów do tego, by nie szli sami w poszukiwaniu wolności i autonomii. W serialu, który czerpie z różnych źródeł, w tym z literatury i historii, pojawia się obsada zróżnicowana rasowo, osadzona w przeszłości. Jeden lekki pocałunek, trochę niezobowiązującego flirtu i rozmowa na tematy życiowe. W jednym momencie jeden z głównych graczy wydaje się być odurzony. W jednym momencie, główny gracz puszcza dym z fajki.

Gdzie oglądać cały film Enola Holmes 2 2022?

W ENOLI HOLMES 2, bohaterka książek (grana przez Millie Bobby Brown) otworzyła własny biznes detektywistyczny w Londynie, stawiając swoje spryty przed bardziej znanym starszym bratem, Sherlockiem (Henry Cavill). Mimo to większość ludzi epoki wiktoriańskiej nie zatrudniłaby młodej kobiety z powodu szowinizmu. Pewnego dnia młoda kobieta grana przez Serrana Su-Ling Bliss wynajmuje Enolę do poszukiwania swojej zaginionej siostry (Hannah Dodd). P

Nie do końca tak pomysłowy czy porywający jak oryginał, ale wciąż zabawny i dobrze zrobiony sequel. Enola Holmes 2 nie pomaga sobie zbytnio poprzez włączenie tak wielu callbacków do pierwszego, ponieważ sequele zawsze zaczynają się od kompromisowego miejsca szybkiego porównania. Wszystkie znaki wskazują na wychowanie Enoli jako klucz do zrozumienia jej osobowości. Ale teraz, gdy Enola jest dorosła, jej doświadczenia jako dorosłego są o wiele bardziej intrygujące niż jakiekolwiek nauki, których nauczyła się w młodości. Przykładem są subtelne szczegóły, takie jak udzielanie jej przez matkę w jednym momencie rad dotyczących randek i życia w dorosłym życiu. Być może jest to krok na drodze do Enola Holmes 3, który pozwoli dojrzałej Enoli w pełni rozwinąć się w swoją własną osobę. To ma sens w przypadku serii, która ma tak wiele wątków wzmacniających kobiety.

Enola Holmes 2 to zabawna historia, którą trzeba zobaczyć

I oto mamy nadzieję, że seria będzie kontynuowana, ponieważ uniwersum i postacie, które zaadaptowała i rozwinęła, są bogate w potencjał. To zasługa scenarzystów, aktorstwa (zwłaszcza Brown) i scenografii (Cavill wydaje się trochę niewykorzystany, choć może po prostu gra represjonowanego). Wiktoriański Londyn widziany oczami Enoli to miejsce spowite mgłą, z ciasnymi, brukowanymi uliczkami zestawionymi z uwypuklonymi widokami zabytków i fabryk nad szarą Tamizą. Garderoba jest równie stonowana, a fakt, że nie odciąga uwagi od opowieści czy ludzi, to duży plus. Thewlis, który gra złoczyńcę w kostiumie zaprojektowanym tak, by wyglądał „jak owad”, przewodzi godnemu uwagi zespołowi drugoplanowemu. Każdy sequel wydaje się wprowadzać świeże osoby i nową postać historyczną. W epilogu w połowie filmu pojawia się nowa postać, która mogłaby być mile widzianym dodatkiem do zespołu Enola Holmes 2.

Enola Holmes 2
Enola Holmes 2
Enola Holmes 2
Enola Holmes 2
Enola Holmes 2
Enola Holmes 2
Enola Holmes 2
Enola Holmes 2
Enola Holmes 2
Enola Holmes 2
Tytuł oryginalny Enola Holmes 2
Ocena IMDb 6.7 64,696 votes
Ocena TMDb 7.631 404 votes
27 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.

Podobne tytuły

Hotel Transylwania 3
Suncoast
Skok w przestworzach
Gdzieś daleko
Chłopiec, kret, lis i koń
Życie Pi
Auta
Honor Society
Sex Story
Ainbo – strażniczka Amazonii
Monsters 103 Mercies Dragon Damnation
God Is a Bullet