• REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

Czarny Telefon zalukaj film Online

Czarny Telefon - ZALUKAJ FILM ONLINE

Nigdy nie rozmawiaj z obcymi.Jun. 22, 2022USA103 Min.R
Udostępnij0
Your rating: 0
7 1 vote

Czarny Telefon- Oglądaj online

W filmie „Czarny telefon” młody chłopak (Mason Thames) zostaje porwany przez szalonego przestępcę i musi polegać na siłach nadprzyrodzonych, które pomogą mu uciec. To dobry, surowy thriller, ale zawiera wiele niebezpieczeństw i rozlewu krwi, które mogą denerwować młodych widzów. Przedstawione są sceny brutalnego znęcania się, w tym użycie noża rozdzielczego, kamienia w głowę, ciosy, kopnięcia, ruchy w sztukach walki i uderzenie w twarz. Jest chłosta pasem, nieletni mężczyzna zostaje wzięty na ręce (i coś zostaje rozpylone na jego twarzy), a inny nastolatek zostaje zaatakowany, grozi mu nóż i zostaje pozbawiony przytomności; wszystkie te incydenty dotyczą dorosłych atakujących dzieci.

Gdzie oglądać cały film Czarny Telefon 2022?

Rok 1978 i sceneria to Denver. Młodzi mężczyźni z okolicy w tajemniczy sposób znikają bez śladu. Finney (Mason Thames), trzynastolatek, jest rutynowo dręczony w szkole, ale broni go jego siostra Gwen (Madeleine McGraw). Gwen może zobaczyć w przyszłość, a w jej snach często widzi „Grabarz” (Ethan Hawke), który porywa chłopców i pozostawia za sobą czarne balony. Tymczasem Finney zawiera sojusz ze stoickim i spostrzegawczym Robinem (Miguel Cazarez Mora), który zapewnia mu tymczasową ochronę. Nie tylko Finney znika, ale Robin znika również. Finney, zamknięty w betonowej komorze, odbiera niezidentyfikowane telefony przez zepsuty czarny telefon. Finney zaczyna snuć plany ucieczki z pomocą głosów na drugim końcu linii i snów swojej siostry.

Czarny Telefon to film, po który warto sięgnąć

Choć nie do końca wiadomo, jak daleko twórcy chcą posunąć temat porwań/morderstw dzieci, to jednak realistycznym postaciom filmu udaje się stworzyć prawdziwie przerażające napięcie. Czarny telefon, oparty na opowiadaniu syna Stephena Kinga, Joe Hilla (Horns, NOS4A2, Locke & Key), nie spieszy się z umieszczeniem protagonisty Finneya w betonowym pomieszczeniu, starając się uczłowieczyć ofiary. Intencją reżysera Scotta Derricksona wydaje się być to, aby widzowie poczuli ciężar śmierci, ale nie za mocno. Film często ucieka się do komedii; sekwencja z histerycznie paranoicznym Jamesem Ransone jest przezabawna, a McGraw, która gra małą Gwennie, bawi swoimi barwnymi uwagami.

Sam Finn stanowi niewielki problem. Jego pierwsze wrażenie to wrażenie wspaniałego miotacza baseballowego, który potrafi zastraszyć pałkarzy jednym spojrzeniem, a następnie rozpędzić ich zaporą. Jeśli tak jest, to jego późniejsza łagodność i bierność wydają się dziwne. Oznacza to, że Czarny Telefon  może być chwilami pozbawiony definicji. Kiedy jednak Finn wchodzi do pokoju, napięcie między nim, Hawke’em i głosami w telefonie zaczyna rosnąć. W dziele Derricksona jest kilka autentycznie przerażających momentów, a także obgryzające paznokcie wyścigi z czasem, które sprawią, że spocą się wam dłonie. Ostatnie sceny są brutalne, a jednocześnie pierwotne i katartyczne. Ogólnie rzecz biorąc, powinniście sięgnąć po ten film.

Czarny Telefon
Czarny Telefon
Czarny Telefon
Czarny Telefon
Czarny Telefon
Czarny Telefon
Czarny Telefon
Czarny Telefon
Czarny Telefon
Czarny Telefon
Tytuł oryginalny The Black Phone
Ocena IMDb 6.9 139,352 votes
Ocena TMDb 7.833 3,267 votes
27 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.

Podobne tytuły

Świat w Ogniu
W objęciach sekty
Island of the Dolls
Perfumiarz
Predator 2
Men
Tyler Rake 2
Decydująca Godzina
Millennium: Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet
Psychomatka
Ava
Goście