Czarny Telefon - FILM ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY I SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ

DO KOŃCA PROMOCJI POZOSTAŁO:
0 godzin 59 minut 13 sekund

Czarny Telefon Online
Nigdy nie rozmawiaj z obcymi.Jun. 22, 2022USA103 Min.R
Your rating: 0
8 1 vote

Czarny Telefon- Oglądaj online

W filmie „Czarny telefon” młody chłopak (Mason Thames) zostaje porwany przez szalonego przestępcę i musi polegać na siłach nadprzyrodzonych, które pomogą mu uciec. To dobry, surowy thriller, ale zawiera wiele niebezpieczeństw i rozlewu krwi, które mogą denerwować młodych widzów. Przedstawione są sceny brutalnego znęcania się, w tym użycie noża rozdzielczego, kamienia w głowę, ciosy, kopnięcia, ruchy w sztukach walki i uderzenie w twarz. Jest chłosta pasem, nieletni mężczyzna zostaje wzięty na ręce (i coś zostaje rozpylone na jego twarzy), a inny nastolatek zostaje zaatakowany, grozi mu nóż i zostaje pozbawiony przytomności; wszystkie te incydenty dotyczą dorosłych atakujących dzieci.

Gdzie oglądać cały film Czarny Telefon 2022?

Rok 1978 i sceneria to Denver. Młodzi mężczyźni z okolicy w tajemniczy sposób znikają bez śladu. Finney (Mason Thames), trzynastolatek, jest rutynowo dręczony w szkole, ale broni go jego siostra Gwen (Madeleine McGraw). Gwen może zobaczyć w przyszłość, a w jej snach często widzi „Grabarz” (Ethan Hawke), który porywa chłopców i pozostawia za sobą czarne balony. Tymczasem Finney zawiera sojusz ze stoickim i spostrzegawczym Robinem (Miguel Cazarez Mora), który zapewnia mu tymczasową ochronę. Nie tylko Finney znika, ale Robin znika również. Finney, zamknięty w betonowej komorze, odbiera niezidentyfikowane telefony przez zepsuty czarny telefon. Finney zaczyna snuć plany ucieczki z pomocą głosów na drugim końcu linii i snów swojej siostry.

Czarny Telefon to film, po który warto sięgnąć

Choć nie do końca wiadomo, jak daleko twórcy chcą posunąć temat porwań/morderstw dzieci, to jednak realistycznym postaciom filmu udaje się stworzyć prawdziwie przerażające napięcie. Czarny telefon, oparty na opowiadaniu syna Stephena Kinga, Joe Hilla (Horns, NOS4A2, Locke & Key), nie spieszy się z umieszczeniem protagonisty Finneya w betonowym pomieszczeniu, starając się uczłowieczyć ofiary. Intencją reżysera Scotta Derricksona wydaje się być to, aby widzowie poczuli ciężar śmierci, ale nie za mocno. Film często ucieka się do komedii; sekwencja z histerycznie paranoicznym Jamesem Ransone jest przezabawna, a McGraw, która gra małą Gwennie, bawi swoimi barwnymi uwagami.

Sam Finn stanowi niewielki problem. Jego pierwsze wrażenie to wrażenie wspaniałego miotacza baseballowego, który potrafi zastraszyć pałkarzy jednym spojrzeniem, a następnie rozpędzić ich zaporą. Jeśli tak jest, to jego późniejsza łagodność i bierność wydają się dziwne. Oznacza to, że Czarny Telefon  może być chwilami pozbawiony definicji. Kiedy jednak Finn wchodzi do pokoju, napięcie między nim, Hawke’em i głosami w telefonie zaczyna rosnąć. W dziele Derricksona jest kilka autentycznie przerażających momentów, a także obgryzające paznokcie wyścigi z czasem, które sprawią, że spocą się wam dłonie. Ostatnie sceny są brutalne, a jednocześnie pierwotne i katartyczne. Ogólnie rzecz biorąc, powinniście sięgnąć po ten film.

Czarny Telefon
Czarny Telefon
Czarny Telefon
Czarny Telefon
Czarny Telefon
Czarny Telefon
Czarny Telefon
Czarny Telefon
Czarny Telefon
Czarny Telefon