• REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

Bielmo zalukaj film Online

Bielmo - ZALUKAJ FILM ONLINE

Dec. 22, 2022USA130 Min.R
Udostępnij0
Your rating: 0
8 1 vote

Bielmo – Oglądaj online

West Point, 1830 rok. Pewnego szarego zimowego poranka okazuje się, że jeden z kadetów nie żyje. Ale kiedy jego ciało trafia do kostnicy, okazuje się, że serce młodego człowieka zostało umiejętnie usunięte, a tragedia staje się zbrodnią. Obawiając się nieodwracalnych konsekwencji dla raczkującej akademii wojskowej, jej dowódcy zwracają się do lokalnego detektywa Augustusa Landora (Christian Bale), aby rozwiązał sprawę morderstwa. Na przeszkodzie Landorowi staje kodeks milczenia żołnierzy, zatrudnia więc do pomocy jednego z nich – ekscentrycznego kadeta, który pogardza rygorami wojskowymi i ma zamiłowanie do poezji – młodego mężczyznę znanego jako Edgar Allan Poe (Harry Melling).

Gdzie oglądać cały film Bielmo 2022?

Był zimny zimowy poranek w West Point w 1830 roku, kiedy znaleziono martwego kadeta. Ale kiedy ciało zostało zabrane do kostnicy, odkryto, że serce młodego człowieka zostało umiejętnie usunięte. Tragedia nagle stała się przestępstwem, a dowódcy raczkującej akademii martwili się o konsekwencje.

To właśnie wtedy zwrócili się do lokalnego detektywa Augustusa Landora (Christian Bale), aby zbadał sprawę morderstwa. Landor był utrudniony przez surowy wojskowy kodeks milczenia, więc poprosił o pomoc kadeta, który miał zamiłowanie do poezji – nikogo innego jak ekscentrycznego Edgara Allana Poe (Harry Melling).

Oboje postanowili rozwikłać tajemnicę i wymierzyć sprawiedliwość temu tragicznemu morderstwu. Ale aby to zrobić, będą musieli walczyć ze strachem, tajemnicami i korupcją, które czają się pod murami akademii.

Dołącz do śledztwa Augustusa Landora i Edgara Allana Poe z najnowszym wydaniem strumieniowym Bielmo, West Point 1830. Zobacz intensywny dramat rozwijający się, gdy dwaj mężczyźni odkrywają prawdę o tajemniczym morderstwie.

Możesz oglądać West Point 1830 w dowolnym miejscu i czasie z Bielmo. Przygotuj się na wciągającą tajemnicę morderstwa, gdy Landor i Poe przechodzą serię zwrotów akcji w swoim dochodzeniu. Obejrzyj cały film, West Point 1830, online teraz z Bielmo.

Bielmo
Bielmo
Bielmo
Bielmo
Bielmo
Bielmo
Bielmo
Tytuł oryginalny The Pale Blue Eye
Ocena IMDb 6.6 77,354 votes
Ocena TMDb 7.009 981 votes
27 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.

Podobne tytuły

21 Jump Street
Bad Boys for Life
Zabójczy Rejs
Mroczne zaklęcie
Król cieni
Zombie SS
Prometeusz
Run Rabbit Run
Efekt hipnozy
Confidential Informant
Red Right Hand
Ambulans